Jump to content
Pora na nas

Kamper i wolność

Recommended Posts

Pora na nas

Witamy,

Czym dla nas jest pojęcie wolności? Kamper z 1986r. VW LT28 jest naszym domem i synonimem swobody. Jeśli nie odpowiada nam miejsce lub "sąsiad" odpalamy silnik i lecimy dalej. Ogranicza nas tylko wyobraźnia, opowiem Wam teraz o przyziemnych potrzebach których wielu z nas nie dostrzega w pogoni za .... no właśnie, za czym? Przejdźmy do listy:

1.WODA- jest to chyba najpotrzebniejszy artykuł dla każdego z nas. W europie jest pełno miejsc gdzie za darmo uzupełniamy nasz zbiornik. 

2.ŚCIEKI- jest pełno darmowych miejsc przystosowanych do "zrzutu".

3.GAZ- ładujemy butle na stacji LPG.

4.PRĄD- słońce jest źródłem naszej energii. Posiadamy 160W panel który ładuje 100ah akumulator.

5.ŚMIECI-darmowe śmietniki na każdym rogu.Odpady biodegradowalne kompostujemy.

6.JEDZENIE- w ciepłych klimatach dostępne jest za darmo. Dzikie owoce, ryby czy rarytasy z morza lub oceanu są na wyciągnięcie  reki.

7.PIENIĄDZE- nie boimy się pracy, zataczamy rękawy i do roboty. Blokada językowa nie istnieje, zbieranie owoców, koszenie trawników, czy zmywanie naczyń nie wymaga znajomości języka tylko  chęci do pracy.

Podsumowując, VANLIFE to jest właśnie sposób na życie i w nim odkryliśmy naszą strefę komfortu. Prowadzimy vlog na YouTubie w którym staramy się przybliżyć  Wam inne spojrzenie na świat. KAMPER TO WOLNOŚĆ!

Zapraszamy na nasz kanał:

PORA NA NAS

 

Edited by Pora na nas (see edit history)

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...