Skocz do zawartości

Włochy 2020 wakacje vs Covid-19


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ale zagęszczenie się zwiększa. Myślę że z 20 - 30% spokojnie wolnych miejsc. Wracam za 2 tygodnie i boję się że we Włoszech już będzie gorzej. Co prawda zwiększyli rygor np. jest tylko jedno wejście na basen ale widać rozluźnienie wśród ludzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2020 o 15:06, dudek_t napisał:

Wczoraj wjechalem do ITA. Po drodze bardzo mało przyczep, kamperów. W porównaniu do lat ubiegłych w zasadzie nie widac ich na drodze. Zadnych korków, totalnie luźne autostrady. W Toskanii na wybrzeżu 99% osób to włosi. Trochę w głąb lądu jest trochę osób z zagranicy ale bardzo mało Niemców. Na kempingu w zasadzie tylko Holendrzy. 
Poza maseczkami w pomieszczeniach - zero oznak wirusa. 
Jutro jadę na Gargano, obstawiam że tam spotkać rejestracje z poza włoch to będzie jak trafić trójkę w totka. 

Tomek, ja kręciłem się przez weekend po Polsce, powiedzmy wzdłuż południowej granicy i po a1, spotkałem tyle kamperów i zestawów, że nie szło tego zliczyć. Znaczna część ludzi ciągnie na południe lub wraca po A1 ale i na lokalnych drogach ruch duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, maarec napisał:

Tomek, ja kręciłem się przez weekend po Polsce, powiedzmy wzdłuż południowej granicy i po a1, spotkałem tyle kamperów i zestawów, że nie szło tego zliczyć. Znaczna część ludzi ciągnie na południe lub wraca po A1 ale i na lokalnych drogach ruch duży.

ale za granice dużo ludzi się boi jechać i zostają w kraju.

kempingi i pola namiotowe w Polsce w popularnych miejscach przeżywają oblężenie

większości namiotów na półkach w Decatlonie brak, trzeba zamawiać przez internet, tego jeszcze nie było.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Suzu4x4 napisał:

ale za granice dużo ludzi się boi jechać i zostają w kraju.

kempingi i pola namiotowe w Polsce w popularnych miejscach przeżywają oblężenie

większości namiotów na półkach w Decatlonie brak, trzeba zamawiać przez internet, tego jeszcze nie było.

 

dokładnie, dlatego podróżując po Polsce szukam nowych campingów, pól biwakowych i innych nieodkrytych miejsc. Aktualnie idzie to sprawnie, branża bardzo się rozwija :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dorcorax napisał:

More wiem czy pytanie do tego działu, ale spróbuję.
W sobotę niestety czas nam wracać. Fajnie byłoby jechać na noc. Tylko co zrobić z przyczepa od 12,kiedy mamy się wymeldować? Macie jakieś pomysły

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Przedłuż pobyt do wieczora.... mnie to kosztowało połowę stawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rejonie Gardy i Alpach Zachodnich kempingi zarypane na 100%. Nad Gardą mieliśmy szczęście i dostaliśmy ostatnią wolną parcelę. Potem pojechaliśmy w Alpy na zachód od Torino: Dwa campy zamknięte z powodu covida, trzeci otwarty ale oczywiście zarypany w 100%, nie ma miejsc, musieliśmy dzikusować. We Francji podobnie.

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.