Jump to content
bartd

Włochy 2020 wakacje vs Covid-19

Recommended Posts

w79

Tak, ale zagęszczenie się zwiększa. Myślę że z 20 - 30% spokojnie wolnych miejsc. Wracam za 2 tygodnie i boję się że we Włoszech już będzie gorzej. Co prawda zwiększyli rygor np. jest tylko jedno wejście na basen ale widać rozluźnienie wśród ludzi. 

dorcorax

Pra prawie całe zajęte, straszne tłumy, pracownicy trzymają reżim, goście niezbyt

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

maarec
W dniu 7.08.2020 o 15:06, dudek_t napisał:

Wczoraj wjechalem do ITA. Po drodze bardzo mało przyczep, kamperów. W porównaniu do lat ubiegłych w zasadzie nie widac ich na drodze. Zadnych korków, totalnie luźne autostrady. W Toskanii na wybrzeżu 99% osób to włosi. Trochę w głąb lądu jest trochę osób z zagranicy ale bardzo mało Niemców. Na kempingu w zasadzie tylko Holendrzy. 
Poza maseczkami w pomieszczeniach - zero oznak wirusa. 
Jutro jadę na Gargano, obstawiam że tam spotkać rejestracje z poza włoch to będzie jak trafić trójkę w totka. 

Tomek, ja kręciłem się przez weekend po Polsce, powiedzmy wzdłuż południowej granicy i po a1, spotkałem tyle kamperów i zestawów, że nie szło tego zliczyć. Znaczna część ludzi ciągnie na południe lub wraca po A1 ale i na lokalnych drogach ruch duży.

Suzu4x4
32 minuty temu, maarec napisał:

Tomek, ja kręciłem się przez weekend po Polsce, powiedzmy wzdłuż południowej granicy i po a1, spotkałem tyle kamperów i zestawów, że nie szło tego zliczyć. Znaczna część ludzi ciągnie na południe lub wraca po A1 ale i na lokalnych drogach ruch duży.

ale za granice dużo ludzi się boi jechać i zostają w kraju.

kempingi i pola namiotowe w Polsce w popularnych miejscach przeżywają oblężenie

większości namiotów na półkach w Decatlonie brak, trzeba zamawiać przez internet, tego jeszcze nie było.

maarec
1 minutę temu, Suzu4x4 napisał:

ale za granice dużo ludzi się boi jechać i zostają w kraju.

kempingi i pola namiotowe w Polsce w popularnych miejscach przeżywają oblężenie

większości namiotów na półkach w Decatlonie brak, trzeba zamawiać przez internet, tego jeszcze nie było.

dokładnie, dlatego podróżując po Polsce szukam nowych campingów, pól biwakowych i innych nieodkrytych miejsc. Aktualnie idzie to sprawnie, branża bardzo się rozwija :)

dorcorax

More wiem czy pytanie do tego działu, ale spróbuję.
W sobotę niestety czas nam wracać. Fajnie byłoby jechać na noc. Tylko co zrobić z przyczepa od 12,kiedy mamy się wymeldować? Macie jakieś pomysły

JaGrab3
2 minuty temu, dorcorax napisał:

More wiem czy pytanie do tego działu, ale spróbuję.
W sobotę niestety czas nam wracać. Fajnie byłoby jechać na noc. Tylko co zrobić z przyczepa od 12,kiedy mamy się wymeldować? Macie jakieś pomysły

Przedłuż pobyt do wieczora.... mnie to kosztowało połowę stawki.

Łza Włóczynutka

W rejonie Gardy i Alpach Zachodnich kempingi zarypane na 100%. Nad Gardą mieliśmy szczęście i dostaliśmy ostatnią wolną parcelę. Potem pojechaliśmy w Alpy na zachód od Torino: Dwa campy zamknięte z powodu covida, trzeci otwarty ale oczywiście zarypany w 100%, nie ma miejsc, musieliśmy dzikusować. We Francji podobnie.

Edited by Łza Włóczynutka (see edit history)

ZdzislawW

Jestem drugi tydzień w Caorle obłożenie 70% Pogoda piękna ,nie  czuć coronawirusa .