Skocz do zawartości

Włochy 2020 wakacje vs Covid-19


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, dorcorax napisał:

Wybieram się w piątek/sobotę do Włoch w okolice Wenecji. Jest sens rezerwować kemping czy wszędzie nadal raczej wolne miejsca?

Właśnie jestem, obłożenie na MdV lub Meditteraneo to ok. 80%.W poczekalni prRd UL pustki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela to nie jest najszczęśliwszy dzień do rezerwacji... do Pra Delle Torri teraz na weekendy przyjeżdża dużo Włochów i camping dopiero od poniedziałku się rozluźnia...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My 1,5 tyg. temu (sobota) wjeżdżaliśmy na Garden Paradiso. Pani w recepcji zapytała, czy mamy jakiąś konkretną upatrzoną parcelę. Nie mieliśmy, więc tylko nakreśliliśmy położenie które by nas interesowało, i dostaliśmy mapkę z 6 miejscami do wyboru. Ogólnie dużo pustych parcel. 

Maila wysyłaliśmy tylko z pytaniem, czy mają otwarte i czy wszystkie baseny działają. 

Edytowane przez czepkateam (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu wróciliśmy po 2 tygodniach z MdV i Pra Delle Torri i problemu z parcelami nie było... zwlaszcza w MdV... staliśmy przy samym aquaparku i bylo sporo wolnych parcel.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zulos napisał:

No ale we Włoszech, jak wajcha przeskoczy na agosto to wszystko się zmienia...

Wajcha przeskoczyła - ilość wolnych parceli bez zmian. Widać, że ten rok jest zupełnie inny... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, czepkateam napisał:

Wajcha przeskoczyła - ilość wolnych parceli bez zmian. Widać, że ten rok jest zupełnie inny... 

Pewnie nie wszędzie, ale z relacji niektórych wynika, że jednak jest zmiana.

Zresztą to nie tylko efekt sierpnia - także w Chorwacji po pewnej dozie nieśmiałości w I połowie lipca turyści się ośmielili bardziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kempingi mozna wjeżdżać od 7-8 rano do 23...z przerwą na sieste.. 13-15.

My jadąc w tym roku przyjechaliśmy do MdV o 21.30 i bez problemu chcieli nas przyjąć... tylko dla nas bylo to bez sensu (płacić stawkę za dobę i tylko się przespać bo po ciemku to nawet byśmy się nie rozstawili) i przenocowaliśmy koło kempingu na parkingu dla kamperów i z samego rana kolo 8.00 wjechaliśmy.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wjechalem do ITA. Po drodze bardzo mało przyczep, kamperów. W porównaniu do lat ubiegłych w zasadzie nie widac ich na drodze. Zadnych korków, totalnie luźne autostrady. W Toskanii na wybrzeżu 99% osób to włosi. Trochę w głąb lądu jest trochę osób z zagranicy ale bardzo mało Niemców. Na kempingu w zasadzie tylko Holendrzy. 
Poza maseczkami w pomieszczeniach - zero oznak wirusa. 
Jutro jadę na Gargano, obstawiam że tam spotkać rejestracje z poza włoch to będzie jak trafić trójkę w totka. 

Edytowane przez dudek_t (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dzisiaj najazd na Lagunę Wenecka. Tłumy weekendlwiczow. Niestety również na autostradzie od strony Udine, ciągna karawany... Głównie Niemcy i Czesi. Chyba ludzie połapali się że jest fajnie i tanio... 

Swoją drogą jak omijacie remont w Mikulowie? Mam zestaw ponad 3,5 t z Polski jechałem prze Brzeclaw i to był błąd... 

Wracam bez przyczepy. Pojechałem objazdem dla tirow i stan asfaltu kiepski, za dwa tygodnie muszę ściągnąć przyczepę do Polski i nie chce jechac ta droga. Macie jakiś pomysł? Przez Znojmo lepiej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.