Skocz do zawartości

Włochy 2020 wakacje vs Covid-19


Rekomendowane odpowiedzi

Kamping MiraMare na południe od Wenecji - w weekend obłożenie ok 70%, teraz 30-40%, większośc włosi, trochę niemców i holendrów. Polaków nie spotkaliśmy....

Komary ok 30%, pojawiają się koło 21 i niektórych gryzą, a niektórzy w ogóle nie spotykają....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2020 o 15:10, jachata napisał:

Od poniedziałku jestem na Union Lido.

Tak na oko zajętych około 50%parceli. Jest dość swobodnie. Komarów brak?

Hej. Jesteś jeszcze na Union Lido ? sprawę mam :). Może kto inny jest ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, maarec napisał:

Mam sprawę a nie mogę się teleportować :)

a odnośnie ciągu to oczywiście

No niestety już w pracy.

Ale też nie mogłem wytrzymać bez IT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2020 o 21:24, maarec napisał:

Spoko, jakby ktoś miał w planach union lido to mam tam mały zakup w sklepie 200m od campingu. 

Będę w okolicy ok.piatku.co prawda mediterraneo, ale pewnie na kole podjadę do sklepu, tymbardziej że muszę kupić gdzieś klipsy do rolety.. ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info prosto z riviery veneckiej. BAJKA... Na Mediterraneo obłożenie jakieś 60%, ceny w sklepach w stosunku do zeszłego roku jakieś 20% wdol, nie mówiąc o tegorocznych cenach w Chorwacji. Natomiast reżim sanitarny 100%.Autentycznie wywalili nas że sklepu kempingowego, bo 7 letni syn nie miał maseczki. Chwali się... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, w79 napisał:

Info prosto z riviery veneckiej. BAJKA... Na Mediterraneo obłożenie jakieś 60%, ceny w sklepach w stosunku do zeszłego roku jakieś 20% wdol, nie mówiąc o tegorocznych cenach w Chorwacji. Natomiast reżim sanitarny 100%.Autentycznie wywalili nas że sklepu kempingowego, bo 7 letni syn nie miał maseczki. Chwali się... 

To fakt.

Maseczki w sklepach wszędzie i to poprawnie założone, bez wystających nosów plus płyny i żele do dezynfekcji na każdym kroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wróciłem. W weekendy było ok 60% obłożenia, w tygodniu ok 30%. Sami Włosi, Holendrzy i Niemcy. Ale od 1 są wakacje, więc warto sprawdzić, ale raczej miejsca będą. 

Jak gadałem ze "stałymi" wczasowiczami, to mówili, że nie pamiętają, żeby było tak pusto.

Co do włoskiego podejścia do Covid -  to oczywiście maseczki, ale... w publicznym transporcie nie ma czegoś takiego jak zachowanie odstępu, czy wolne miejsca, wszyscy siadają jak siadali, rozmawiają twarzą w twarz, obściskują się etc. 

Na kempingach wszędzie płyny do dezynfekcji, umywalki co druga, ostrzenienia powywieszane itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrobiłem rezerwacje od 15.08 do 29.08 camping Lido w Bibione. Nie robiłem rezerwacji poprzez ich strone a wysłałem meila z kilkoma pytaniami m.in. co jak nie dam rady (tfu tfu tfu) dojechać ze względu na obostrzenia, co z zaliczką i takie tam. Odpisano mi, że żadnej zaliczki nie trzeba. Ale fakt, rezerwacja od soboty do soboty.
Niestety też, na tą chwile parcele w lasku już zajęte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.