Skocz do zawartości

proszę o pomoc Knaus 550 6 osobowa


miroob

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak, cena wysoka ale jeżeli jest w takim stanie jak w opisie to warto. O przedsionku raczej zapomnij, jak zawsze byłem za przedsionkiem to przy takim rozmiarze rozłożyłem raz, zrobiłem zdjęcia i sprzedałem. Układ super, nie ma osobnego prysznica ale da sie wykąpać. Dla składu 2+2 jest super, dla 2+4 obleci. Atakuj sprzedajàcego o vin i sprawdzaj podniesienie dmc

Sprawdź dmc, jak będziesz faktycznie zainteresowany to mogę w piątek podjechać ją kuknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Też tak uważam, chociaż cena moim zdaniem nie jest wygórowana... 

Sprawd tylko czy ma możliwość kładzenia stołu i czy jest w komplecie poduszka. Ja musiałem dorabiać a składany stół też był extrasem... 

Jedyna rzecz która może być ciężka to wielkość lodówki na 6 mordek... Ta nie jest za wielka. 

Jak coś wyślę Ci instrukcje i powiem jak zrobiłem prysznic żeby można było go w pełni uzytkowac:) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ujawnię moje know-how:))))

Na allegro trzy drażki plus dwie zasłonki:) Jeden montujesz na załamaniu nad wc, drugi nieco bliżej nad jego zewnętrzna krawędzią, trzeci nad drzwiami. Na dwóch górnych wieszasz zasłonki. Nad tym najniżej tylko ją przeciagasz. Zasłonki są tak duże że jeszcze powiesisz ją n ścianach bocznych, korzystając z drazkow:)))) 

100kg chłopa o wzroście 187 cm, spokojnie się wykąpie. :)))) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem całkiem dobre przyczepy. Newralgicznym punktem są podobno plastikowe narożniki na łączeniu przedniej ściany z bakistą (zaznaczyłem je na foto). Sprawdź od wewnątrz ściany w bakiście czy nie są już przypadkiem zacieknięte.

5CBADB1F-C82C-48DE-AC77-982F2CDDDFCA.jpeg.9215fd909cc20998d32f08102f1564f2.jpeg

E75513A8-DF46-4FDE-B4E7-C8F48E118952.jpeg.51f63d134e3efca602198c75a0b64ab2.jpeg

Szyba na przedniej ścianie w tych modelach ma odcień szary-grafitowy, różni się od reszty ale one tak mają.

Co do wagi, moja 500-ka zapakowana na 3 tyg wyjazd ważyła ponad 1700, wiec w Twoim przypadku z 6-cio osobowym składem będziesz miał kłopoty żeby się zmieścić w wadze jakiejkolwiek przyczepy. IMHO na to bym uwagi nie zwracał, ale dobrze mieć świadomość co się ciągnie z tyłu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pusta przyczepa (nie wiem czy przedsionek też został wyjęty do ważenia) ... bagatela 1380 :D

czekam jeszcze na odpowiedź procamp odnośnie zmiany dmc  na 1500, jeśli obejdzie się bez zmiany osi itd to myślę że się skuszę. - żeby ją chociaż obejrzeć ;) a może zauroczy mnie jeszcze bardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.