Skocz do zawartości

Burstner 455 belcanto

kuzzb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przyczepa Burstner Belcano    29 900 zł

Początkowo nie chciałem nic pisać w ocenie tej przyczepki, ale myślę sobie, że może komuś się podoba cena i wygląd, ale przejechane prawie 400 km po  nią bo sprzedawca stwierdził, że jest idealna i co dalej ?????

wszystkie drzwiczki szafek wiszących  do regulacji lub wzmocnienia - skandal tak prezentować do sprzedaży po 5 min oględzin zrezygnowałem bo syf ???????

- przyczepka nie posprzątana walał się piasek

- prawdopodobnie została zakupiona w wypożyczalni przyczep, ponieważ jest strasznie zniszczona

- okno dachowe nie trzyma siłownik i stale opada

- na zewnętrznych uszczelkach wychodzi prawie wszędzie butyl

- podłoga z tyłu jest moim zdaniem miękka

- przy centralce movera zacieki od dołu ciekawe skąd w tym miejscu ? bo brak logicznego uzasadnienia

- w sypialni lampy bez kloszy z wypadającymi żarówkami

- wykładzina mocno zużyta i brudna

- z umywalki przy łóżku zaciek chyba problem z ciekącym odpływem z niej

- oczywiście mover nie działa

- łózko złamane elementy nośne i wyrwane mocowanie ze ścian mimo zmiany śrub 

- na wszystkie pytania sprzedający ma jedną odpowiedź _ nie wiem

- pompka wc nie chodzi

- kibel ,,osrany '' i brudny

TO TYLKO TYLE W 15 MINUT OGLĄDANIA 

tylko tyle z powierzchownej oceny w tak krótkim czasie dalej gdybym oceniał to jeszcze gorzej --- przestrzegam nie kupujcie za prawie 30000 realna cena ????? ja wiem drodzy miłośnicy karawaningu, że każdy chce jak najwięcej jak najtaniej --- ale to jest nie możliwe--- może po sezonie bo dużo nowobogackich zrezygnuje z przyczep, a obecnie przyczepy kosztują kosmos nie dajcie się zwariować zadzwoniłem do sprzedawcy gdzie ADRIA ALTEA  512 2008r kosztuje między 55000, a 60000 mover do instalacji |pewnie był elektryczny dosuw to sprzedany i w ramach promocji stary szajs do montażu .

Proszę koledzy przemyślcie bo to są wasze pieniądze do tego ciężko zdobyte, a sprzedawca tylko się śmieje jakiego dziś jelenia znalazł.

w razie pytań udzielę odpowiedzi 507 828 000

ZACYTUJĘ:

Napisano Środa o 22:48

Witam

Jestem zainteresowany przyczepką 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-burstner-belcano-CID5-IDFjrfM.html#447af61369

może ktoś coś zauważy, albo zna temat bo mam około 400 km do niej.

pozdrawiam

Zbigniew 507 828 000

Ogólnie to najlepiej jakby moderator przerzucił do temetu :byłem, widziałem....

Edytowane przez Malinki (wyświetl historię edycji)

I tak czar prysł po weryfikacji i niepotrzebnie przejechanych prawie 800 km pomimo stwierdzenia właściciela, że jest idealna. z daleka od tej oferty na olx.