Skocz do zawartości

początek "nowego" ?


baleron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was jako nowy użytkownik forum, wpadłem tu dość przypadkowo, nie posiadam jeszcze żadnego pojazdu i przyczepy.

Wydaję mi się, że posiadam ciekawą działkę w dobrej lokalizacji  z której mógłbym zrobić pole campingowe.

Lokalizacja: województwo zachodniopomorskie,  mała wioska  w głębi lasu pomiędzy Kamieniem Pomorskim a Gryficami

 

10km Kamień Pomorski

15km Dziwnów

15km Gryfice

20km Pobierowo

40km Międzyzdroje

50km Świnoujścia

70km Kołobrzeg

90km  Szczecina

100km Koszalin

 

 

Wiem, że w okolicy jest dużo takich miejsc i wydaje mi się, że zapotrzebowanie jest ciągłe tylko to są już uznane marki, które mają spory kapitał, ja zaś zaczynał bym od niskiego pułapu małego kapitału. Działka około 4ha, z czego 2ha ogrodzone. Woda oraz prąd dostepne. Cel to z czasem zrobić pole z prawdziwego zdarzenia, ale najpierw potrzeba odłożyć kapitał

Pytanie teraz czy często jezdzicie w te okolice i bylibyście zainteresowani takową lokalizacją ?

Możliwe jest rowniez zimowanie przyczep oraz ewentualne naprawy, drobne naprawy oraz lakierowanie.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez baleron (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak najbardziej bym skorzystała. Ale to ja. Myślę, że nie tylko rodziny z dziećmi ale także np. seniorzy. Też warto by o nich pomyśleć. Taki zakątek to idealna sprawa. Sporo "kierunków" do zwiedzania. My okolice znamy i wiemy, że to są fajne miejscowości do zwiedzania. Masz prąd i wodę to już bardzo dużo. Jeszcze spust wody brudnej i fe... Łazienki na początek zrobić łatwe do utrzymania czystości ale bez szaleństw. Pomalutku. Jest to koszt, ale może jeden mały sezon by trochę pomógł.  Te wszystkie kempingi na naszym terenie /po za niektórymi/  to naprawdę dziadostwo.  4 lata temu byłam w Dziwnowie. Coś niesamowitego. Tu upał a obok wylewa się kanalizacja. Dziwnów to moja młodość. Na tym kempingu, kiedy stały same namioty było super. A teraz tylko robił kasiorę i to nie właściciel tylko dzierżawca. Wiadomo, że on nie będzie inwestował. To musisz wziąć najbardziej pod uwagę. Dobre kempingi /nieprzeludnione/ w Polsce mają ceny zbliżone do zachodnich. Ale musisz coś za to dać. Życzę powodzenia w inwestycji. Nie załamuj się i do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.