Skocz do zawartości

Kemping Głęboczek Rekowica


Niunius07

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Piszę informacyjnie ponieważ byłem i może komuś kto nie jest zdecydowany takie info się przyda w podjęciu decyzji za lub przeciw przyjazdowi na kemping Głęboczek. 

Samo miejsce bardzo ładne, kemping usytuowany w lesie. Na miejscu jest plac zabaw dla dzieci (huśtawka, piaskownica, zjeżdżalnia) jest jeszcze duża trampolina ale lekko uszkodzona. Na terenie kempingu jest bar jednak oprócz frytek i lodów nic nie zamawialiśmy dlatego nie wypowiem się o jakości serwowanych dań. Na terenie kempingu można robić ognisko lub grilla. Moim zdaniem jest za mało skrzynek z prądem, żeby nie rozkładać się przyczepa obok przyczepy to kabel długości co najmniej 25metrow. Sanitariaty w skali 1-5 dałbym 2. Zimna woda w umywalkach a prysznic platyny 5zl ale zrezygnowaliśmy z kąpieli po zajrzeniu do środka. Za nasz skład 2+2 i pies wyszło około 70 zł za dobę. Ogólnie z uwagi na sanitariaty oraz podpięcie do prądu raczej już tam nie pojedziemy. Co do ciszy nocnej to my akurat trafiliśmy na ekipę pod namiotami w składzie 3 rodziny, którzy chyba nie zauważyli że ktoś jeszcze jest na kempingu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Byłem tam kilka razy w przeciągu paru lat i z budą i z namiotem. Widzę, że teraz się "rozbudowało", bo kiedyś to tam była tylko sławojka, potem dodali fast-food :) Coś tam jadłem - przeżyłem :) 

Patrząc na to, czego oczekują wypowiadający się forumowicze, to raczej nie polecam, bo to jest najbliższe miejsce od Wawy i zagęszczenie na polu jest duże a imprezowiczów na pęczki.

Obszar bardzo zadrzewiony i mało miejsc na wjechanie budką a jak już wiedziesz, to potem możesz już nie wyjechać :) Dojazd wąską drogą asfaltową z kiepskim poboczem, nie mieszczą się dwie osobówki. Z budą kiepsko się jedzie :( 

Nie zmienia to faktu, że ja bardzo, bardzo fajnie wspominam to miejsce (jestem trochę inny niż większość), bardzo czyściutka woda. Z okolicznych lasów można nazwozić dużo drewna :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Nad Głęboczek jeżdżę od wielu lat, jest to najbliższe jeziorko, godzina i jestem. Kiedyś były tam drewniane wygódki, ręczna pompa na wodę i sklep-bar w sezonie. Niestety niewiele się zmieniło. Ostatnio byłem w majówkę 2022. Na fejsie ogłaszali wielkie otwarcie, w praktyce pogoda była średnia, więc i ludzi mało. Plac zabaw nie rozłożony, baru nie ma. Łazienka to taki łazienkowy kontener. Niestety pierwszego dnia część damska uległa awarii, więc została zamknięta na klucz. Potem popsuł się automat wrzutowy od prysznica, ale następnego dnia ktoś przyjechał i włączył go na stałe, więc wykąpałem się za darmo. Na plus ciepła woda, wręcz gorąca, trzeba uważać. Do mycia naczyń niestety tylko zimna. Przez te kilka dni majówki chyba nikt nie sprzątał łazienek, papier i mydło skończyły się bardzo szybko. Było mało ludzi, więc nie zrobiło się syf w ekspresowym tempie, ale nawet przy niewielkim ruchu, to 1-2 razy dziennie wypadałoby posprzątać. Słupków z prądem jest tylko kilka, więc albo długi przedłużacz, albo stajemy w kupie. Większość zabezpieczeń to b10, ale są też b20 i to już jest nieźle. Nie ma mowy o parcelach, przyłączach, kanalizie. Kiedyś wokół słupków elektrycznych było skupisko przyczep, na pozostałej części pola namioty. Teren jest ładny, zalesiony, plaża niewielka ale woda czysta. Jezioro jest głębokie, kilkanaście kroków i tracimy grunt. Pomosty po remoncie, chociaż skromne. Na pewno jest to raj dla wędkarzy, ale są kontrole, także warto mieć kartę. Wkoło dużo grzybów, kiedyś trafiliśmy na prawdziwy wysyp. Widać tez sporo jagód. Cennik jest bardzo przystępny, za prąd liczą 18zł, to jest mega tanio. Podobno w wysokim sezonie, to jest tam dużo ludzi, młodzież zachowuje się czasem hałaśliwie, z tego co pamiętam to nikt tego specjalnie nie pilnuje. Miałem okazję rozmawiać z właścicielem, wyraźnie wychodzi z założenia, że musi mu się to opłacać i nie będzie sprzątaczce płacił jak na polu 20 ekip. W sezonie biznes kręci się sam, nie ma co sobie głowy zawracać drobiazgami. Ogólnie na pewno przyjadę tam jeszcze wiele razy, mam blisko, jest tanio. Przy czym to jest miejsce albo dla osoby z niewielkimi wymaganiami, albo dla "samowystarczalnych". Jak w niskim sezonie podepnę się pod bezpiecznik 20a, mam ogrzewanie elektryczne, swój prysznic i WC, to w sumie olewam słabe sanitariaty. Przy czym to, na co właściciel ma bezpośredni wpływ, oceniam bardzo słabo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.