Skocz do zawartości

Mazury - szukam campingu


ugly

Rekomendowane odpowiedzi

Tumiany - byłam lata temu. Moim zdaniem bardzo fajne miejsce - z dala od zgiełku, można fajnie wypocząć. Za moich czasów nie było atrakcji dla dzieci, być może to już się zmieniło.

Absolutnie nie polecam "Ostoja Stara Baśń". Obsługa gburowata, namiotowców traktują jak podludzi, oferują beznadziejne miejsca, lepsze trzymają dla potencjalnych camperowców. Pozwolili nam się rozbić jedynie pod płotem - przy ruchliwej drodze, o spaniu nie było mowy. Do tego cisza nocna to fikcja - zostałam 3 noce i co noc było to samo - głośne imprezy grubo po północy, moje telefony do obsługi pozostawały bez reakcji. Miejsce z potencjałem, bo naprawdę czyściutkie jezioro, fajny pomost, kanjpka nad samym brzegiem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ktoś, gdzieś napisał że Tumiany to nie Mazury, ale Warmia. Co do samego kempingu to z atrakcji dla dzieci to plac zabaw, dostęp do jeziora, oraz różne pływała. Tak więc jest co robić z dziećmi.

Wysłane z mojego motorola one vision przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2020 o 08:45, Krzysztof75 napisał:

Tylko niestety jedyny sensowny na Mazurach,ja bynajmniej lepszego nie widzę - niestety?

No to bardzo słabo....tzn. z samych zdjęc to Tumiany (ale jak już było pisane to Warmia raczej) wyglądają znacznie, znacznie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2020 o 20:31, ugly napisał:

Witajcie. 
zastanawiamy sie nad wyjazdem wakacyjnym na mazury. Napewno jest dużo campingow i zamiast przegladac kazdy z osobna, lepiej sie Was zapytac :)

Możecie polecic jakis super camping, zaraz nad jeziorem, z atrakcjami dla dzieciakow (dzieci w przedziale 7-11 lat)? Ladny, czysty zadbany camping. Jakby byl jeszcze jakis basen, zjezdzalnie itp to byloby idealnie. 

Szekla Strzelce. Byliśmy ostatnio na weekend. Woda w jeziorze ciepła, długo płytko - idealnie dla dzieci. Jedzenie w restauracji smaczne. Jedyny minus to prysznice na monety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2020 o 08:46, Shaylla napisał:

Tumiany - byłam lata temu. Moim zdaniem bardzo fajne miejsce - z dala od zgiełku, można fajnie wypocząć. Za moich czasów nie było atrakcji dla dzieci, być może to już się zmieniło.

Absolutnie nie polecam "Ostoja Stara Baśń". Obsługa gburowata, namiotowców traktują jak podludzi, 

Mocno powiedziane. Ale namiotowcy sami sobie zasłużyli na ogólnie marną opinię. W większości  (nie generalizuję i nikogo nie chcę obrażać) to młodzież lub nawet mniej młode towarzystwo, które  przyjeżdża  tylko ostro chlać, grillować i puszczać sąsiadom swe ulubione przeboje. Mając kemping cena za postawienie namiotu u mnie byłaby co najmniej taka jak kampera lub wyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.07.2020 o 16:21, Michał2016 napisał:

Mocno powiedziane. Ale namiotowcy sami sobie zasłużyli na ogólnie marną opinię. W większości  (nie generalizuję i nikogo nie chcę obrażać) to młodzież lub nawet mniej młode towarzystwo, które  przyjeżdża  tylko ostro chlać, grillować i puszczać sąsiadom swe ulubione przeboje. Mając kemping cena za postawienie namiotu u mnie byłaby co najmniej taka jak kampera lub wyższa.

Nie zgodzę się z Tobą.  Właśnie zjechaliśmy z weekendu gdzie spotkaliśmy dwie przemiłe rodzinki z namiotami.  2 namioty dwukomorowe, w każdym dwoje rodziców i dwójka nastolatków - w tym przypadku wymarzone sąsiedztwo :) Przyjechali, rozstawili namioty, zjedli kolację i poszli spać. Rano śniadanko, poranna toaleta, biegusiem do autka i na zwiedzanie. Powrót w godzinach wieczornych, chwila relaksu przy siatkówce, kolacyjka i lulu. Następnego dnia to samo.  Nie można wszystkich wrzucać do tego samego wora bo  osoby podróżujące z namiotem nie są wcale gorsze od tych co przyjeżdżają na kemping wypasionym kamperem.  Jeśli ktoś został dobrze wychowany to potrafi odpowiedni się zachować w każdej sytuacji. A jak trafi się robaczywy burak to już raczej nic go nie uratuje i zostawi po sobie niemiłe wspomnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
On 7/4/2020 at 4:21 PM, Michał2016 said:

Mocno powiedziane. Ale namiotowcy sami sobie zasłużyli na ogólnie marną opinię. W większości  (nie generalizuję i nikogo nie chcę obrażać) to młodzież lub nawet mniej młode towarzystwo, które  przyjeżdża  tylko ostro chlać, grillować i puszczać sąsiadom swe ulubione przeboje. Mając kemping cena za postawienie namiotu u mnie byłaby co najmniej taka jak kampera lub wyższa.

Mnie by cena nie odstraszyła. Jeździmy z namiotem, bo lubimy, nie dla oszczędności. Będąc w Chorwacji za parcelę płaciliśmy więcej niż za apartament. Jeżdże tylko z mężem, oboje prawie 40 lat, serio ostatnie czego szukamy na wakacjach to imprezy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 24.06.2020 o 20:31, ugly napisał:

Witajcie. 
zastanawiamy sie nad wyjazdem wakacyjnym na mazury. Napewno jest dużo campingow i zamiast przegladac kazdy z osobna, lepiej sie Was zapytac :)

Możecie polecic jakis super camping, zaraz nad jeziorem, z atrakcjami dla dzieciakow (dzieci w przedziale 7-11 lat)? Ladny, czysty zadbany camping. Jakby byl jeszcze jakis basen, zjezdzalnie itp to byloby idealnie. 

I co wybrałeś  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 3.07.2020 o 21:05, Igor napisał:

Szekla Strzelce. Byliśmy ostatnio na weekend. Woda w jeziorze ciepła, długo płytko - idealnie dla dzieci. Jedzenie w restauracji smaczne. Jedyny minus to prysznice na monety.

Dodam jeszcze jeden minus - woda w jeziorze jest brudna. Po prostu zielona zupa. W Wilkasach jest jeszcze gorsza (Gis nie ma zastrzeżeń ?) Oczywiście dziedziaki się kąpią, ale pływających dorosłych nie widać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.