Skocz do zawartości

Francja 2020 (i tranzyt CZ/D/CH/F lub SK/A/I/F)


Rekomendowane odpowiedzi

musisz zamówić, ok miesiąc czekania, ale wcześniej dostaniesz wersję do wydruku. Wpisz w wyszukiwarkę bo są różne ceny. Pomyśl czy nie potrzebujesz również do Niemiec bo w komplecie chyba taniej wychodzi. Swojego czasy PZMot miał najtaniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, jacekzoo napisał:

To i tak po ptokach, za tydzień jadę. Francja tylko tranzytem, tak samo niemcy

https://de.euronews.com/2021/06/01/corona-tests-fur-kinder-auf-reisen-viele-lander-viele-regeln-innerhalb-europas

Według tabeli jakby nie patrzeć, Niemcy dla dzieci od 6 roku życia wymagają testu a Francja od 11-go roku życia.

W Niemczech testy są bezpłatne i można wykonać je w każdym miejscu, gdzie znajdują się namioty rozstawione. Pamiętaj aby zawsze przed wykonaniem testu zakomunikować osobie wykonującej , że jedziecie dalej po za granice Niemiec i wtedy ona wyda tobie druk w 3-ch jezykach do wypełnienia. Ja dla 3 osobowej rodziny czekałem 15 minut na wyniki testu.

Podajesz Imię i Nazwisko, adres zamieszkania i telefon. Zdarza się , że druki są luzem do pobrania na stoliku. Pozdrawiam

Ps. Uwaga , bardzo gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Helmut Kurcze… ciekawe co piszesz. Tylko na polskim gov tranzyt jest bez testów ?

626DB7E7-3AA0-4DAF-B5CB-1F6877E0DBC9.thumb.png.2033474e465adaa6bbf8d3f415301608.png
i bądź tu mądry… przy wjeździe na przejściu autostradowym będą punkty pobrań?

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://de.euronews.com/2021/06/01/corona-tests-fur-kinder-auf-reisen-viele-lander-viele-regeln-innerhalb-europas

Według tabeli jakby nie patrzeć, Niemcy dla dzieci od 6 roku życia wymagają testu a Francja od 11-go roku życia.

W Niemczech testy są bezpłatne i można wykonać je w każdym miejscu, gdzie znajdują się namioty rozstawione. Pamiętaj aby zawsze przed wykonaniem testu zakomunikować osobie wykonującej , że jedziecie dalej po za granice Niemiec i wtedy ona wyda tobie druk w 3-ch jezykach do wypełnienia. Ja dla 3 osobowej rodziny czekałem 15 minut na wyniki testu.

Podajesz Imię i Nazwisko, adres zamieszkania i telefon. Zdarza się , że druki są luzem do pobrania na stoliku. Pozdrawiam

Ps. Uwaga , bardzo gorąco.

Wjazd z PL do DE odbywa się bez żadnych testów ani paszportów. Z Francji tak samo. Francja od 20 czerwca nie jest już krajem ryzyka, więc po 10 dniach z Francji wjazd bez cyrków.

 

https://www.rki.de/DE/Content/InfAZ/N/Neuartiges_Coronavirus/Risikogebiete_neu.html;jsessionid=B37CB8B57E26844244CE0C047867EBAB.internet071?nn=13490888

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jacek00 napisał:

Wjazd z PL do DE odbywa się bez żadnych testów ani paszportów. Z Francji tak samo. Francja od 20 czerwca nie jest już krajem ryzyka:

Znajomi jechali do Polski i z powrotem do Niemiec również nie robili żadnych testów. Szczerze, ja nic nie rozumiem. Testy jednak robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Helmut napisał:

Znajomi jechali do Polski i z powrotem do Niemiec również nie robili żadnych testów. Szczerze, ja nic nie rozumiem. Testy jednak robiłem.

Ja chce uniknąć testów, zawsze jest ryzyko że wyjdzie + i wtedy bilet na prom pójdzie się rypać. Z tego względu jadę przez francję a nie przez włochy, mimo że 1 dzień dłużej w drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.