Jump to content
Michał i Ela

Miejscówka Free "plaża Bondary" zalew siemianówka

Recommended Posts

szary11

Przyjrzyj się rodzajom śmieci a zmienisz zdanie. Worki po zanętach, pudełka po robalach, blistry po blaszkach, walające się żyłki... Wiosną i jesienią przeważają. Opakowania po żarciu czy alko mogą być wszystkich, ale też nie zupełnie. 

Przyjrzyj się co i gdzie wynoszą pseudowedkarze z łódek po dobiciu do brzegu. Nie wszyscy ale gro. Raczej nie pakują tego do aut... Dzięki nim też zawdzięczamy zakazy dookoła akwenu gdzie zatrzymywać się już nie można. Nie w 100% ale w większości. 

To nie hipokryzja. Po nich już kilkadziesiąt worków śmieci zabrałem do domu przez lata jeżdżenia w różne miejsca akwenu. I jako wędkarz i jako turysta. 

Zimą na lodzie bywałeś? Nawet wtedy nie trudno trafić na świeże, powędkarske fanty na środku zalewu, których być tam nie powinno. 

Również zimą jeździłem przez most kolejowy. Poziom wody niski więc odsłonił pozostałości, powiedzmy tej mojej hipokryzji. 

Pro po hipokryzji... Gdzie ją widzisz w mojej osobie? Obrażasz mnie. Nigdzie się jej nie dopuszczam. 

marshall28
6 godzin temu, szary11 napisał:

Gdzie ją widzisz w mojej osobie? Obrażasz mnie. Nigdzie się jej nie dopuszczam. 

Nikogo nie obrażam ani nawet nie miał takiego zamiaru, ale wrzucanie wszystkich wędkarzy do jednego worka jako nieudaczników i brudasów którzy nie umieją po sobie sprzątnąć mija się z celem, temat tego postu obrócił się trochę w inną stronę ...Stwierdzenia i przekonania co do jakości miejsc i śmiecenia nie tylko na zalewie Siemianowka są wszystkim znane .I niestety bardzo często tak bywa że zanim zaczniemy wypoczywać , musimy posprzątać wokół swojej "parceli".

Pozdrawiam.

lbuster

Byłem tam przedwczoraj na wycieczce rowerowej, ludzi multum ale miejscówka ma coś w sobie - mi się podobało. Jak zawsze, wszystko zależy od współtowarzyszy 🤔

20200628_134359.thumb.jpg.44f42f6bdabf07ed2458b6379d5e9be3.jpg