Skocz do zawartości

Miejscówka Free "plaża Bondary" zalew siemianówka


Michał i Ela

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, marshall28 napisał:

niech się zrobi cieplej to dopiero będzie się tam działo..., Więc radzę się przygotować na szybką ewakuację.

A co teraz jest na minusie????:D. A działo się będzie jak wszędzie w sezonie, ameryki nie odkryłeś. Będę wracał z Podlasia to zajadę i zobaczę co i jak.

 

2 godziny temu, Michał i Ela napisał:

Zarządcą jest gmina i na ten moment jest czysto

A jak tam jest z zapleczem michodajnym???, czyli bary I.T.P

Edytowane przez Adam Rogowski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adam Rogowski napisał:

A co teraz jest na minusie????:D. A działo się będzie jak wszędzie w sezonie, ameryki nie odkryłeś. Będę wracał z Podlasia to zajadę i zobaczę co i jak.

 

A jak tam jest z zapleczem michodajnym???, czyli bary I.T.P

Nie muszę przejeżdżać żeby wiedzieć ...,mieszkam niedaleko więc wiem co się tam dzieje w sezonie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Michał i Ela napisał:

Są 4 budki typu fast-food takie mobilne i jedna stacjonarna w budynku z prysznicami - czynne od wtorku do niedzieli.

Dziś wtorek ale niestety żadna nie jest czynna. Powodem jest chyba kiepska pogoda.

Dziękuje za informację, miejsce wygląda bardzo fajnie w/g mojego punktu widzenia...

 

2 minuty temu, marshall28 napisał:

Nie muszę przejeżdżać żeby wiedzieć ...,mieszkam niedaleko więc wiem co się tam dzieje w sezonie !

Tak jak pisałem wyżej, w sezonie wszędzie jest tłok. Jak chcesz sprawdzić przyjedź na Lubelszczyznę jest to samo na zalewami, jeziorami. Taki urok sezonowo - urlopowy i trzeba się z tym liczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że:

miejscówka ma monitoring.

Na upartego zmiesciłbym tu 200-300 załóg.

W toaletach jest ciepła woda.

W budynku z toaletami jest darmowy prąd

Można stanąć na otwartej przestrzeni lub zupełnie w cieniu w lesie

Atrakcją miejscówki jest wieża widokowa ogólnodostępna za Free.

Jest też darmowy internet

I jeden wielki minus:

jeden sklep spożywczy- 2km.

Najbliższa biedronka - 14km w Michałowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Adam Rogowski napisał:

Taki urok sezonowo - urlopowy i trzeba się z tym liczyć...

Nie chodzi tu o sezonowość, jeżeli ktoś lubi gwar do 3 nad ranem,włącznie z muzyką z głośnika ,cało dzienne biesiadowanie przy grillu z chmura która spowija całe pole i plaże, z każdego auta inny i coraz głośniejszy dźwięk z głośników, ledwo chwiejących się amatorów pływania .Tak wygląda wypoczynek nad Siemianówką nie tylko moimi oczami.Nikogo nie zniechęcam ..., jeżeli ktoś uważa że warto to proszę to samemu zweryfikować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam nawet zaglądać . Milion ludzi , głośna muzyka ( właściwie to nie muzyka tylko przeraźliwy łomot , kakofonia ) , wszędzie łażą pijani , smród z grili , sam zalew brzydki . Wpadłem tam po przeczytaniu tu na forum kilku opinii i pomimo że byłem już zmęczony wsiadłem w samochód i pojechałem dalej . To takie skrzyżowanie koncertu disco polo z oktoberfest i jarmarku . Być może komuś się będzie podobało , tak jak ludziom którzy tam przyjeżdżają . Gdybym miał dostać stówkę za każdy nocleg nie przespałbym tam nawet jednej nocy ...
ps Wracałem z Podlasia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać nie tylko ja tą "Amerykę" odkryłem ..., Za każdym razem jak jestem omijam to miejsce , owszem jeżdżę powędkować czasami , jeżeli ktoś już mocno chce w ten miejsce jechać proponuję mała alternatywę .Wioska Cisówka z drugiej strony Siemianowki , tam będzie spokój i można odpocząć od całego zgiełku , obok las i nie daleko tama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negatywów nie potwierdzę. W pełni też nie zaprzeczę...

Ostatnio byłem tam na noc na zeszłych wakacjach, pojechałem rowerem z przyczepką pod namiot z 5 latkiem. Było tłoczno, musieliśmy rozbić się lekko na uboczu, jednak od ok 23 nic nie zakłócało nam snu. Klientela nieco się zmieniła i jest już cywilizowanie. Nocne balangi to przeszłość. Czystość jest ok. Dużo gorzej jest przed i po sezonie, gdy wędkarze "rządzą". Syf dookoła, po całej linii brzegowej, na wodzie... Przed rozbijaniem się zwykle miałem do zebrania worek śmieci by mieć schludne stanowisko.

Dużo rodzin z małymi dziećmi przyjeżdża, więc raczej im też zależy na ciszy. Gorzej może być z dobrym miejscem pod rozstawienie... jest gęsto w cieplejszym okresie.

Na tą miejscówkę zaglądam ok 10x na rok. Lubie wieżę widokową, molo, czy dzieciaka puścić na plac zabaw. Miejsce się zmieniło od czasów np. mojej kawalerki sprzed nastu lat, gdzie faktycznie było ciekawie i powyższe opisy to delikatny zarys :) Z akcji jakie widziałem powstała by niezła książka ;) Jak dodałbym opowieści - kilka tomów :D Dobrze, że to za nami...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, szary11 napisał:

gdy wędkarze "rządzą". Syf dookoła, po całej linii brzegowej, na wodzie...

Polemizował bym to stwierdzenie ..., sam wiesz jeżeli jesteś tam od lat  ?nastu? że jedyne wędkarze to łowią z łódki na Siemianówce! bo jedynie tak się da ,linia brzegowa nie pozwala na łowienie z gruntu , a pseudo brudasy śmiecą plazę!  Koło wędkarskie zrzeszone! Na zalewie sukcesywnie sprząta po takich delikfentach lub "wczasowiczach", nie tylko po linii brzegowej ale także na całym zbiorniku , ostatnia taka akcja w zeszłym tygodniu.Ja osobiście tego miejsca nie polecę nikomu ,.kto chce w ciszy i spokoju odpocząć od zgiełku dnia codziennego, tam tego nie uświadczycie . A zwalanie winy na wędkarzy że brud i syf to szczyt hipokryzji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.