Skocz do zawartości

Najlepszy kemping w Polsce? Kod rabatowy! :)


motorhomepl

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, jacek00 napisał:

To się kupy nie trzyma, bo sami napisaliście, że 90% waszych klientów nic nie wie i że odradzacie im polskie kempingi. To po takiej rekomendacji co ma pomyśleć sobie taki klient? Że w Polsce to syf, sanitariaty brudne i zaniedbane a polskie kempingi to sodoma i gomora, mordobicie i picie. Wstyd.

Najwyraźniej wypowiedzieliśmy się w sposób niejasny i niezrozumiały, za co przepraszamy.

Naszym klientom polecamy, aby w pierwszą swoją podróż kamperem pojechali do Danii, Niemiec, Austrii, Słowenii. A jeśli mają więcej czasu to do Norwegii, Szwajcarii, Holandii, Belgii. Z doświadczenia wiemy, że podróżowanie po tych krajach jest łatwiejsze. Jest więcej punktów obsługi kamperów (np. na autostradach), więcej parkingów dla kamperów i więcej dobrych kempingów. Prawdopodobieństwo, że źle trafią, choć niezerowe, jest znacznie mniejsze niż w Polsce.

Zdecydowana większość klientów wraca z wakacji zachwycona, zarówno formą wypoczynku, jak i miejscami, które odwiedzili. Wielu z nich, to obecnie posiadacze własnych kamperów. Inni wracają do nas regularnie, co roku.

Nigdzie i nigdy nie napisaliśmy, że w Polsce nie ma dobrych kempingów, albo miejsc wartych odwiedzenia. Wręcz przeciwnie, gdy tylko takie miejsca odkrywamy, piszemy o nich na blogu, albo na naszych kanałach w Social Mediach. I chociaż dużo się zmienia na korzyść (np. pod względem infrastruktury i wyposażenia kempingów), to wciąż w Polsce, naszym subiektywnym zdaniem, zbyt łatwo jest źle trafić. Jeśli ktoś jest początkujący, to może się zrazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, motorhomepl napisał:

Wręcz przeciwnie, gdy tylko takie miejsca odkrywamy

ciężko odkrywać nowe miejsca w Polsce gdy:

Cytat

sami unikamy jeżdżenia kamperem po Polsce.

:rolleyes: 

zacznijcie jeździć i wtedy może się przekonacie że faktycznie nie jest tak źle.

ja wykorzystuje każdy wolny weekend  a w obecnej sytuacji pokoronawirusowej która w jakimś stopniu na pewno wpłynie na naszą gospodarkę wręcz zachęcam każdego do spędzenia wakacji w naszym kraju i nie koniecznie muszą być to Międzyzdroje, Jastarnia, Mikołajki czy Zakopane ;) 

 

20200426_130602_resized.jpg

20200501_135654_resized.jpg

20200501_210917_resized.jpg

20200522_222116_resized_1.jpg

20200526_143122_resized.jpg

20200529_131724_resized.jpg

20200529_140346_resized.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Suzu4x4 napisał:

zacznijcie jeździć i wtedy może się przekonacie że faktycznie nie jest tak źle.

 

Pojechaliśmy właśnie i o tym napisaliśmy. Niemal same pozytywne wrażenia, które opisaliśmy zarówno w artykule o kempingach pod Brzozami i w Bobięcinie, jak i wspominając o naszym pobycie w Rowach, w Navigatorze i w Grudziądzu, w Marinie. 

Pominęliśmy głośną imprezę U Gienia w Gąskach oraz fakt, że na tym kempingu nie można się zatrzymać na jedną noc (przynajmniej nie w weekend). Uznaliśmy to za zły traf i nie chcieliśmy, żeby wyszło, że znowu narzekamy. A i tak wyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, motorhomepl napisał:

Pojechaliśmy właśnie i o tym napisaliśmy. Niemal same pozytywne wrażenia

 

czyli jednak jakaś zmiana nastąpiła :yes:

jak zacząłem się interesować zimowymi wyjazdami założyłem temat  z katalogiem kempingów czynnych cały rok :

 

macie już jakieś swoje doświadczenia , możecie sobie zrobić własną listę kempingów i miejsc przyjaznych kamperom które wg waszych doświadczeń  będą odpowiadać oczekiwaniom waszych klientów ;)

PS. może ja się nie wpisuje w waszego statystycznego klienta ale mi nie do końca odpowiada niemiecki "ordnung" i grobowa cisza o 22.

nie mam na myśli darcia japy do 6 rano ale posiadówka przy ognisku do późnych godzin wieczornych mi w niczym nie przeszkadza nawet jak idę usypiać dzieci ( i często zasypiam razem z nimi )

Nie wiem czy jak na pierwszy wyjazd wybrał bym Niemcy to czy byłbym zachwycony  :rolleyes:

ale patrząc na ogół to jestem chyba jestem w mniejszości :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Suzu4x4 napisał:

e wiem czy jak na pierwszy wyjazd wybrał bym Niemcy to czy byłbym zachwycony  :rolleyes:

Byłem rok temu w DE i zdecydowanie nie byłem zachwycony. Austria po sąsiedzku zdecydowanie lepsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie wypowiem na temat kempingów za granica bo nie byłem (jak się dorobię lepszego sprzętu i więcej czasu to może się skuszę), ale w pl. jest tyle ciekawych miejsc że nie widze sensu szukać ich za granicą kiedy nasze jeszcze nie odkryte :) . 

Ale należy się też duży + dla @motorhomepl za dobrą dyskusję. 

Edytowane przez PolariS (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Suzu4x4 napisał:

może ja się nie wpisuje w waszego statystycznego klienta

 
 

Nie istnieje nic takiego, jak statystyczny klient. Każdy jest inny i do każdego podchodzimy indywidualnie, starając się poznać jego oczekiwania i preferencje. Nie wszystkich wysyłamy do Niemiec ;)

36 minut temu, Suzu4x4 napisał:

... i grobowa cisza o 22.

nie mam na myśli darcia japy do 6 rano ale posiadówka przy ognisku do późnych godzin wieczornych mi w niczym nie przeszkadza nawet jak idę usypiać dzieci...

 

Nie chodzi o grobową ciszę. Mile wspominamy kemping w Czechach, gdzie niespodziewanie spędziliśmy noc w towarzystwie sporej grupy młodzieży, która dobrze się bawiła przy ognisku.

https://1drv.ms/v/s!AuiGkzwos7uSuAMQF5VXeTJHWw_2

Byliśmy też na kempingu przy torze Red Bull Ring, w czasie zeszłorocznego GP Austrii Formuły 1. Cisza nocna była tam zjawiskiem obserwowanym między godziną pierwszą a piątą w nocy, ale nie trwała dłużej niż 30 minut. Daliśmy radę i gdy tylko będzie to możliwe, pojedziemy znowu (relacja jest na naszym blogu). Zatem my również uważamy, że wszystko jest dla ludzi :)

22 minuty temu, jacek00 napisał:

Byłem rok temu w DE i zdecydowanie nie byłem zachwycony. Austria po sąsiedzku zdecydowanie lepsza. 

Austria jest jednym z naszych ulubionych kierunków. Bywaliśmy tam jeszcze zanim poznaliśmy uroki karawaningu. A Niemcy nas zaskoczyły, gdy pojechaliśmy na Rugię, w środku sezonu. Okazało się, że można wypoczywać nad Bałtykiem bez straganów wiecznej imprezy (z darciem japy). Na dodatek wyszło taniej niż u nas. :)
Teraz najbardziej ciągnie nas na południe. Bawaria i Badenia-Wirtembergia, aż do granicy ze Szwajcarią. Bo ten kraj jest duży i mocno zróżnicowany.

4 minuty temu, PolariS napisał:

Ja sie nie wypowiem na temat kempingów za granica bo nie byłem (jak się dorobię lepszego sprzętu i więcej czasu to może się skuszę), ale w pl. jest tyle ciekawych miejsc że nie widze sensu szukać ich za granicą kiedy nasze jeszcze nie odkryte :) . 

Pełna zgoda. Wszyscy, którzy dysponują sprzętem na własność, mogą spokojnie jeździć po kraju i odkrywać. Nawet co weekend (szczególnie jeśli mieszkają w jakiejś ciekawej okolicy).
Wypożyczając kampera, nasi klienci oczekują wakacji szczególnych, innych niż wszystkie. A ponieważ jest to bardzo droga forma wypoczynku (jeśli sprzęt się wypożycza), mierzymy się często z ich doświadczeniami z wakacji w pięciogwiazdkowych hotelach w najciekawszych zakątkach świata. Jeśli wybiorą się na trzy tygodnie do Norwegii, albo przez Austrię, Niemcy, Szwajcarię do Francji, to mamy sporą szansę, że nie tylko przeżyją ciekawą przygodę. Wakacje kamperem w tych krajach są nie tylko ciekawe, ale i tańsze niż pobyt w hotelach.

14 minut temu, PolariS napisał:

Ale należy się też duży + dla @motorhomepl za dobrą dyskusję. 

Bardzo dziękujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Suzu4x4 napisał:

 

 

jak zacząłem się interesować zimowymi wyjazdami założyłem temat  z katalogiem kempingów czynnych cały rok :

 

 

Duże piwko za ten katalog ?:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, motorhomepl napisał:

Pełna zgoda. Wszyscy, którzy dysponują sprzętem na własność, mogą spokojnie jeździć po kraju i odkrywać. Nawet co weekend (szczególnie jeśli mieszkają w jakiejś ciekawej okolicy).
Wypożyczając kampera, nasi klienci oczekują wakacji szczególnych, innych niż wszystkie. A ponieważ jest to bardzo droga forma wypoczynku (jeśli sprzęt się wypożycza), mierzymy się często z ich doświadczeniami z wakacji w pięciogwiazdkowych hotelach w najciekawszych zakątkach świata. Jeśli wybiorą się na trzy tygodnie do Norwegii, albo przez Austrię, Niemcy, Szwajcarię do Francji, to mamy sporą szansę, że nie tylko przeżyją ciekawą przygodę. Wakacje kamperem w tych krajach są nie tylko ciekawe, ale i tańsze niż pobyt w hotelach.

teraz rozumiem. Klienci po powrocie z Malediwów czy  Dubaju mogą nie zachwycić się Borami Tucholskimi czy tam Jurą Krakowsko-Częstochowską

ale dziwię się że podróż kamperem przez Alpy  czy tam wyprawa na Lofoty może zrekompensować brak darmowych drinków z palemką,  śniadania podstawionego pod nos, konieczność organizowania sobie całej logistyki , wynoszenia własnych odchodów itd .

Nigdy nie wpadłem  na to żeby porównać wakacje w pięciogwiazdkowym hotelu do wakacji kamperem , dla mnie są to dwa zupełnie różne światy, myślałem że to zupełnie inny klient ;)

Ale rozumiem wasz punkt widzenia i patrząc z waszej perspektywy ( zupełnie innej niż mojej) zapewnię macie racje, więc jak dla mnie temat wyjaśniony .

28 minut temu, peja76 napisał:

Duże piwko za ten katalog ?:brawo:

nie ma sprawy :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Suzu4x4 napisał:

myślałem że to zupełnie inny klient ;)

Czasem nieszablonowe myślenie to klucz do sukcesu. ;)

Ja tam lubię ludzi którzy myślą i idą pod prąd jeśli tylko potrafią to rozsądnie argumentować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.