Skocz do zawartości

Najlepszy kemping w Polsce? Kod rabatowy! :)


motorhomepl

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy, czyli jaki? Najlepszy, bo nowoczesny? Bo dobrze wyposażony? Kemping z wygodnym punktem obsługi kamperów, systemem dystrybucji prądu i wody na parcelach, z nowymi i funkcjonalnymi sanitariatami? A może najlepszy, bo popularny i duży? Z placem zabaw, świetlicą dla dzieci, restauracją i siłownią dla dorosłych? Najlepszy, bo położony w atrakcyjnym turystycznie miejscu, w górach lub nad morzem? Albo wręcz przeciwnie, najlepszy, bo mały i kameralny, gdzieś nad urokliwym jeziorem?
Zapraszam do lektury naszego najnowszego artykułu!
 
A dla tych, którzy dadzą się przekonać i zechcą odwiedzić opisany kemping, mamy unikatowy kod rabatowy (szczegóły w tekście).
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, motorhomepl napisał:
Najlepszy, czyli jaki? Najlepszy, bo nowoczesny? Bo dobrze wyposażony? Kemping z wygodnym punktem obsługi kamperów, systemem dystrybucji prądu i wody na parcelach, z nowymi i funkcjonalnymi sanitariatami? A może najlepszy, bo popularny i duży? Z placem zabaw, świetlicą dla dzieci, restauracją i siłownią dla dorosłych? Najlepszy, bo położony w atrakcyjnym turystycznie miejscu, w górach lub nad morzem? Albo wręcz przeciwnie, najlepszy, bo mały i kameralny, gdzieś nad urokliwym jeziorem?
Zapraszam do lektury naszego najnowszego artykułu!
 
A dla tych, którzy dadzą się przekonać i zechcą odwiedzić opisany kemping, mamy unikatowy kod rabatowy (szczegóły w tekście).
 
 

to z jednej strony odradzacie podróżowanie po Polsce (klikając na powyżej zalinkowany artykuł wyświetla się baner do artykułu z 2019r z opisem " naszym klientom nie polecamy i sami unikamy jeżdżenia kamperem po Polsce "  a z drugiej strony zachęcacie rozdając kody rabatowe ?

rozumiem że nastąpiła zmiana poglądów

w Polsce też jest wiele ciekawych miejsc godnych polecania więc myślę że nie warto zniechęcać potencjalnych klientów do podróżowania kamperem po Polsce ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Suzu4x4 napisał:

rozumiem że nastąpiła zmiana poglądów

 
 

Nie, nic się nie zmieniło. :)

Większość (blisko 90%) klientów, którzy trafiają do naszej wypożyczalni, to osoby, które w podróż kamperem wybierają się pierwszy raz w życiu. W Polsce przede wszystkim brakuje infrastruktury, miejsc obsługi kamperów. Jadąc na kempingi bardzo łatwo źle trafić. Zaniedbane brudne sanitariaty, zakrapiane imprezy ze śpiewami i głośną muzyką, brak zainteresowania i zaangażowania ze strony obsługi/właścicieli kempingów. Niestety to wciąż codzienność karawaningu w naszym kraju. Piszemy o tym, podając konkretne przykłady, we wspomnianym artykule. Nadal będziemy naszym klientom doradzać, aby w pierwszą podróż kamperem udali się za granicę. Przynajmniej tak długo, jak długo granice będą otwarte ;).

Z przyjemnością odnotowujemy natomiast, że przybywa na mapie Polski, nowoczesnych miejsc, kempingów i kamper parków, które można spokojnie odwiedzić. Zgadzamy się, że 

13 minut temu, Suzu4x4 napisał:

w Polsce też jest wiele ciekawych miejsc godnych polecania

i dlatego, gdy tylko w takie miejsca trafiamy, piszemy o nich na naszej stronie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, motorhomepl napisał:

 Jadąc na kempingi bardzo łatwo źle trafić. Zaniedbane brudne sanitariaty, zakrapiane imprezy ze śpiewami i głośną muzyką, brak zainteresowania i zaangażowania ze strony obsługi/właścicieli kempingów. Niestety to wciąż codzienność karawaningu w naszym kraju. Piszemy o tym, podając konkretne przykłady, we wspomnianym artykule. Nadal będziemy naszym klientom doradzać, aby w pierwszą podróż kamperem udali się za granicę. Przynajmniej tak długo, jak długo granice będą otwarte ;).
 

My dopiero trzeci sezon z przyczepą,  nie rozumiem co piszecie, albo nie jeżdżicie po Polsce na kempingi, albo trafiacie na takie kiepskie. Jeden powie ze odwiedziliśmy mało kempingów drugi że dużo, przez te trzy lata byliśmy na 11 kempingach, nigdzie nie trafiliśmy na zaniedbane sanitariaty i zakrapiane imprezy ( raz tylko spotkałem się z taką sytuacją ,ale zwróciłem uwagę i był spokój).

Jak będziecie odradzać wszystkim żeby nie wybierali się w podróż po Polsce, to nigdy karawaning się u nas nie rozwinie.

Jeżeli jesteście Polską firmą to bardzo nie ładnie z waszej strony, jak dla mnie omijać szerokim łukiem.

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to z jednej strony odradzacie podróżowanie po Polsce (klikając na powyżej zalinkowany artykuł wyświetla się baner do artykułu z 2019r z opisem " naszym klientom nie polecamy i sami unikamy jeżdżenia kamperem po Polsce "  a z drugiej strony zachęcacie rozdając kody rabatowe ?
rozumiem że nastąpiła zmiana poglądów
w Polsce też jest wiele ciekawych miejsc godnych polecania więc myślę że nie warto zniechęcać potencjalnych klientów do podróżowania kamperem po Polsce
 
 
Faktycznie . Tu wspomniany artykuł:

https://www.motorhome.pl/kamperem-po-polsce/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, motorhomepl napisał:

No tak, wystarczy go przeczytać i wszystko powinno być jasne :)

Jakoś Brzozy mnie nie urzekły za to Malbork tak, ale każdy ma inny punkt widzenia który zależy od punktu siedzenia?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nic się nie zmieniło.

Większość (blisko 90%) klientów, którzy trafiają do naszej wypożyczalni, to osoby, które w podróż kamperem wybierają się pierwszy raz w życiu. W Polsce przede wszystkim brakuje infrastruktury, miejsc obsługi kamperów. Jadąc na kempingi bardzo łatwo źle trafić.

Nie zgodzę sie. Wg moich obserwacji to większość kempingów zrzeszonych w PFCC ma infrastrukturę dla kamperów, mowa o zrzucie szarej wody

Zaniedbane brudne sanitariaty, zakrapiane imprezy ze śpiewami i głośną muzyką, brak zainteresowania i zaangażowania ze strony obsługi/właścicieli kempingów.

To jest raczej mniejszość a nie większość.

Niestety to wciąż codzienność karawaningu w naszym kraju.

Nie pamiętam, kiedy ostatni raz widzialem zaniedbane i brudne sanitariaty, czy zakrapiane imprezy. Jest wręcz przeciwnie. Jakiekolwiek imprezy przy ognisku są kulturalne i kończą się maksymalnie o 22.

A jestem na różnych kempingach raz na tydzień czy raz na dwa tygodnie. 

Piszemy o tym, podając konkretne przykłady, we wspomnianym artykule. Nadal będziemy naszym klientom doradzać, aby w pierwszą podróż kamperem udali się za granicę.

No to oczywiste. Dla Was to interes. Na wyjazd za granicę trzeba poświęcić zdecydowanie więcej czasu niż na wyjazd po PL, więc dla Was większy zarobek.

 

 

 

 

 

My dopiero trzeci sezon z przyczepą,  nie rozumiem co piszecie, albo nie jeżdżicie po Polsce na kempingi, albo trafiacie na takie kiepskie. Jeden powie ze odwiedziliśmy mało kempingów drugi że dużo, przez te trzy lata byliśmy na 11 kempingach,

 

Ja przez 6 sezonów z przyczepą odwiedziłem spokojnie kilkadziesiąt kempingów w Polsce (z kempingami w Europie pewnie jest już z pewnością ponad 100 miejsc) większość zrzeszona w PFCC i śmiało mogę napisac, że nigdzie nie ma brudnych i zaniedbanych sanitariatów, czy jakiś zakrapianych do białego rana imprez. O tym dlaczego wg mnie odradzają oni klientów polskie kempingi i jaki mają w tym interes napisałem powyżej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, peja76 napisał:

Jakoś Brzozy mnie nie urzekły za to Malbork tak, ale każdy ma inny punkt widzenia który zależy od punktu siedzenia?.

Na kempingu w Malborku byliśmy dwa lata temu. Gdyby wtedy była tam porządna zlewnia (kratka do zlewania szarej wody) i miejsce do oczyszczania toalety chemicznej, to nasza ocena tego miejsca byłaby wyraźnie lepsza. Ale pobyt tam wspominamy całkiem nieźle. Być może coś się zmieniło i poprawiono to i owo :). Jeśli tak, to chętnie zaktualizujemy artykuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jacek00 napisał:

Nie zgodzę sie. Wg moich obserwacji to większość kempingów zrzeszonych w PFCC ma infrastrukturę dla kamperów, mowa o zrzucie szarej wody

To jest raczej mniejszość a nie większość.

Nie pamiętam, kiedy ostatni raz widzialem zaniedbane i brudne sanitariaty, czy zakrapiane imprezy. Jest wręcz przeciwnie. Jakiekolwiek imprezy przy ognisku są kulturalne i kończą się maksymalnie o 22.

A jestem na różnych kempingach raz na tydzień czy raz na dwa tygodnie. 

No to oczywiste. Dla Was to interes. Na wyjazd za granicę trzeba poświęcić zdecydowanie więcej czasu niż na wyjazd po PL, więc dla Was większy zarobek.

 


 

 


Ja przez 6 sezonów z przyczepą odwiedziłem spokojnie kilkadziesiąt kempingów w Polsce, większość zrzeszona w PFCC i śmiało mogę napisać, że to co napisali motorhome to bzdury.

O tym dlaczego wg mnie odradzają oni klientów polskie kempingi i jaki mają w tym interes napisałem powyżej.

Dokładnie, ze wszystkim co napisałeś całkowicie się zgadzam.

A co do tych Brzóz to du.... nie urywają, wolę jechać kawałek dalej do Mielna na kemp Na Granicy, tam jest klimat, a i toalety pierwsza klasa.

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jacek00 napisał:

Ja przez 6 sezonów z przyczepą odwiedziłem spokojnie kilkadziesiąt kempingów w Polsce, większość zrzeszona w PFCC i śmiało mogę napisać, że to co napisali motorhome to bzdury.

 

Polecamy ten wątek n a forum: 

 

 

7 minut temu, jacek00 napisał:

O tym dlaczego wg mnie odradzają oni klientów polskie kempingi i jaki mają w tym interes napisałem powyżej.

 

Dla nas nie ma nic ważniejszego, niż to, żeby nasi klienci wracali z wyjazdów zadowoleni i chcieli na wakacje pojechać kamperem jeszcze przynajmniej raz.

2 minuty temu, peja76 napisał:

A co do tych Brzóz to du.... nie urywają, wolę jechać kawałek dalej do Mielna na kemp Na Granicy, tam jest klimat, a i toalety pierwsza klasa.

 

Dokładnie o tym jest nasz artykuł. Napisaliśmy w podsumowaniu:

 

Cytat

Kempingi te ilustrują znakomicie, jak trudno jest porównywać ze sobą i klasyfikować takie obiekty. Stoimy na stanowisku, że czasami takie porównania są zwyczajnie niemożliwe, a każdy powinien stworzyć własny ranking najlepszych kempingów. Na własny użytek i według własnych kryteriów.

Każdy ma prawo do własnej oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, motorhomepl napisał:

Polecamy ten wątek n a forum: 

 

Czytałem, nawet się wypowiadałem, tylko czy wy czytaliście z zrozumieniem, a może to wy jesteście tym turystą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do własnej oceny.
Znam ten temat, który dotyczy jednego kempingu i jest to raczej wyjątek a nie reguła.

Polecam zacząć jeździć po polskich kempingach, aby zmienić zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, peja76 napisał:

Czytałem, nawet się wypowiadałem, tylko czy wy czytaliście z zrozumieniem, a może to wy jesteście tym turystą

Staraliśmy się najbardziej, jak potrafiliśmy. Tym "turystą" nie jesteśmy, bo jeśli mamy coś do powiedzenia, to mówimy o tym otwarcie. Poza tym działem nie tworzymy wątków, bo to sprzeczne z zasadami forum.

1 minutę temu, jacek00 napisał:

Polecam zacząć jeździć po polskich kempingach, aby zmienić zdanie.

Jeszcze raz, prosimy przeczytać artykuł, do którego link Pan tu wkleił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla nas nie ma nic ważniejszego, niż to, żeby nasi klienci wracali z wyjazdów zadowoleni i chcieli na wakacje pojechać kamperem jeszcze przynajmniej raz.

To się kupy nie trzyma, bo sami napisaliście, że 90% waszych klientów nic nie wie i że odradzacie im polskie kempingi. To po takiej rekomendacji co ma pomyśleć sobie taki klient? Że w Polsce to syf, sanitariaty brudne i zaniedbane a polskie kempingi to sodoma i gomora, mordobicie i picie. Brak słów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.