Skocz do zawartości

[CRO] W których regionach najlepiej się kempingować?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Przeczytałem forum i posklejałem sobie wiele informacji z różnych jego miejsc, ale teraz chciałbym to jakoś uporządkować. Myślę że taki wątek ze stanem na 2020 przyda się wielu osobom.

Jadę za tydzień kamperem z dziećmi (9,12 lat), ok. 14-16 dni w samej CRO. Nie będziemy dużo zwiedzać, cały kraj już wiele razy objeździłem (ale wpadniemy pewnie do Trogiru, Splitu, nie wiem czy do Dubr). Cel główny -> morze, fajne spokojne kempingi (nie na 1000 miejsc), niespieszne życie karawaningowe, ale co kilka dni pewnie będziemy chcieli się ruszyć. 

Jest mnóstwo sposobów, gdzie i jak spędzić taki czas na wybrzeżu - pytanie więc, jak byście to zrobili? Z forum już wiem, że Pag czy Pelješac to pewne miejsca kempingowe, a okolice Dubrownika słabiej, ale czy tylko? Można daleko dojechać autostradą, a można też zacząć jazdę wybrzeżem już od północy.

Zakładając, że odpuszczamy Istrię i wyspy, gdzie byście spędzali więcej czasu, a co byście szybko pominęli? Napiszcie co myślicie, wraz z rekomendowanymi kempingami dla ceniących spokój i sielską atmosferę! Odcinki wybrzeża przyjmijmy takie:

1. Rijeka - Senj

2. Senj - Starigard

3. Pag (z lądu od południa, czy promem?)

4. Zadar - Sibenik

5. Sibenik - Makarska

6. Makarska - Pelješac

7. Na południe od Pelješac

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie, jestem urzeczony odpowiedziami :) Obracać się między tematami raczej umiem, bo wiele z nich przeczytałem. Korzystać z wyszukiwarki także, bo też to robiłem. Reklamowanie, serio??

Większość treści tego forum ma kilka lat, wystarczy przejść na 2-3 stronę żeby dotrzeć do tematów np. z 2012 r. Informacje są rozsiane w sposób chaotyczny po x tematów, więc sorry, ale może jak się zrobi doktorat z tego forum, to wtedy w krótkim czasie można dokopać się do wartościowych info (pytanie czy aktualnych).

Poradziłem sobie jednak gdzie indziej, temat można zamknąć i skoszować, o co proszę. I więcej nie zawracam głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2020 o 23:29, lstr1000 napisał:

... cały kraj już wiele razy objeździłem ...

No to nie rozumiem o co pytasz? :niewiem: nikt sie nie odezwał bo nie dorasta do Twojego doświadczenia ... a Ty się jeszcze fochasz :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niepotrzebnie kilujecie autora. CRO dotychczas nie była naszym kierunkiem, ale miałbym problem z wybraniem miejsca (a jestem już na forum jakiś czas). Informacji na forum faktycznie jest b. dużo,  ale są rozproszone w dziesiątkach tematów i na zagłębienie tej wiedzy potrzebaby z 2 tygodnie. Moim zdaniem brakuje tematu np. "Kempingi CRO", gdzie byłyby umieszczane opisy kempingów, np. dojazd, parcele, plaża, głębokość wody przy brzegu, sanitariaty, sklepy, itp.

Edytowane przez Igor (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Igor napisał:

Niepotrzebnie kilujecie autora. CRO dotychczas nie była naszym kierunkiem, ale miałbym problem z wybraniem miejsca (a jestem już na forum jakiś czas). Informacji na forum faktycznie jest b. dużo,  ale są rozproszone w dziesiątkach tematów i na zagłębienie tej wiedzy potrzebaby z 2 tygodnie. Moim zdaniem brakuje tematu np. "Kempingi CRO", gdzie byłyby umieszczane opisy kempingów, np. dojazd, parcele, plaża, głębokość wody przy brzegu, sanitariaty, sklepy, itp.

to wszystko jest na cro.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.