Skocz do zawartości

Blokada antykradzieżowa koła


w79

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jest coś ogólne  dostępne to nie jest to żadne zabezpieczenie, tak jak z fabrycznymi alarmami w autach.
Ja w aucie mam odcięcie zapłonu tak zrobione że znalezienie go to jak szóstka w totka, dlatego jak chcesz
co będzie działać to zrób to sam, lub zleć to kto to zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryte wyłączenie zasilania movera?;PPP Swoją drogą dzięki za podpowiedź, nie pomyślałem o tym, że bez movera z miejsca gdzie stoi, nikt nie wyjedzie...ot---taka prawda:) 

Jest jednak kilka zabezpieczeń:

https://allegro.pl/oferta/antykradziezowa-blokada-na-kolo-samochodu-hit-9169103542

https://allegro.pl/oferta/blokada-kola-antykradziezowa-uniwersalna-kolo-9077945154

https://allegro.pl/oferta/blokada-antykradziezowa-kola-na-kolo-13-15-cali-9186472597

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, "byle kto". Jeśli z Moskwy przyjdzie zlecenie na moją przyczepę to fachowcy poradzą sobie bez dwóch zdań, ale jeśli byle dwóch szczyli wpadnie na pomysł żeby ją podpieprzyć - choćby dla jaj (a niestety stoi na posesji, blisko chodnika i jest dobrze widoczna) to takie szczęki mogą ich odstraszyć. Bardziej chodzi mi o doświadczenia w aspekcie praktycznym np. łatwość zakładania, wykonanie itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że zabezpieczenie na koło jest lepsze niż na dyszel, ja mam to z drugiego linku i nie jest wcale duże i ciężkie a spełnia rolę.

A ten z filmiku jest gównianą podróbą. Każdy solidny projekt można spieprzyć złym wykonaniem materiałowym, ale w dobie internetu tylko na nim się wielu opiera.

Na tym filmiku klient żle założył też tą blokadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cezarr napisał:

Jak jest coś ogólne  dostępne to nie jest to żadne zabezpieczenie, tak jak z fabrycznymi alarmami w autach.
Ja w aucie mam odcięcie zapłonu tak zrobione że znalezienie go to jak szóstka w totka, dlatego jak chcesz
co będzie działać to zrób to sam, lub zleć to kto to zrobi.

... i nikomu nie chwal się co i jak zrobiłeś.

Dawno temu jak jeździłem na ryby nowym Paskiem to miałem 7 zabezpieczeń w tym 6 własnej roboty. Tu bardziej obawiałem się dewastacji auta jak kradzieży. Na parkingu Makro rojeb $%^& ... zamki, stacyjkę ,  podpinali się  też pod kompa polegli w bojach :) ale szkody narobili.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem blokada ROBSTOP WS 3000 Winterhoff jest najlepsza, można ją używać jak przyczepa jest odpięta i podpięta pod auto. Ja ją używam i mogę ją polecić.

pol_pl_Zabezpieczenie-zaczepu-do-przyczep-ROBSTOP-WS-3000-Winterhoff-1225_1.jpg&key=533c3d8e6cd7756beb04fd799026964b7bb530d19795e059692fea1de13425d2

Ale to jest blokada tylko do zaczepów Winterhoff, do zaczepów Alko już nie pasuje. Alko ma swoje, które działają na podobnej zasadzie. Na pewno ta od Alko jest łatwiejsza w zakładaniu, poza tym żadnych minusów nie widzę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Maras napisał:

... i nikomu nie chwal się co i jak zrobiłeś.

Dawno temu jak jeździłem na ryby nowym Paskiem to miałem 7 zabezpieczeń w tym 6 własnej roboty. Tu bardziej obawiałem się dewastacji auta jak kradzieży. Na parkingu Makro rojeb $%^& ... zamki, stacyjkę ,  podpinali się  też pod kompa polegli w bojach :) ale szkody narobili.  

No właśnie i tu jest problem, bo może i auta nie ukradną ale mogą je zdewastować na grubą kasę. :blink:

Z przyczepą może być to samo, a to już może naprawdę być na dużą kasiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.