Jump to content
cichy300

Rowy Navigator vs Wagabunda

Recommended Posts

cichy300

Cześć

W tym roku po raz drugi wybieramy sie pod namiot w Rowy. Wczesniej bylem w Wagabunda teraz znajomy znalazł jeszcze Navigator. Ktos moglby sie wypowiedziec na jego temat? Na necie mało opinii o tym polu.

petek

Gdzie jest Navigator nie wiem. Ja lubię kemping Przymorze, który z czystym sumieniem mogę polecić.

cityflipper
Posted (edited)

Miejsce znane wcześniej jako Energetyk i pod tym hasłem można więcej znaleźć.

Edited by cityflipper (see edit history)

konrad_b

Nie wiem jaki std jest na Navigatorze ale zaplecze wyglądało na kontenery ? Więc trzeba by sprawdzić.

Plus na pewno położenie, rzut kamieniem od plaży, na końcu Rowów od strony zachodniej, więc na plaży też luźniej.

Samo pole w lesie sosnowym, brak parcel, dużo terenu pagórkowatego, więc panuje "bałagan"

Ceny chyba podobne za 4os

W dniu 20.06.2020 o 12:11, petek napisał:

Gdzie jest Navigator nie wiem. Ja lubię kemping Przymorze, który z czystym sumieniem mogę polecić.

Przymorze to trochę inny std, duży kemping z całym zapleczem, ceny też trochę wyższe 

I dalej do morza, bo kemping w centrum, choć z Wagabundy też jest kawałek

marcin81

Nawigator wcześniej Energetyk polecam z czystym sumieniem. W tym roku byliśmy drugi raz (wcześniej chyba w 2014r) i jeszcze pewnie wrócimy. Co do bałaganu z powodu braku parceli nie masz się o co martwić, właściciel wszystkich ustawia i nie ma mowy żeby ktoś ci się rozbił "przed drzwiami". Teren w 90% jest płaski, ewentualne nierówności są wykorzystywane pod namioty. Toalety i prysznice bardzo schludne, sprzątane na bieżąco, nie są to typowe kontenery, wejście do każdej kabiny i toalety osobne "z dworu" więc nie ma podziału na damskie i męskie. Woda ciepła non stop. Właściciele bardzo sympatyczni i pomocni. Brama zamykana o 22.00, przejście na plaże furtką na kod. Faktycznie jest to przedostatnie zejście na plażę w Rowach, trochę mniej wszechobecnego badziewia w postaci straganów itp., ale od zeszłego roku chyba powstał po drugiej stronie ulicy Holiday Park&Resort Rowy z mnóstwem domków do wynajęcia przebudowany z kilku starych ośrodków wypoczynkowych, więc z ilością ludzi na plaży może już nie być tak różowo. Niemniej jednak na przełomie czerwca i lipca tłumów na plaży nie było.