Skocz do zawartości

Lipot w czasie Covida


motylek

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, chris_66 napisał:

 


Knajpa OK
Piekarnia taka sobie, pierwsze wrażenie miałem jak w zoo, pokazują gawiedzi jak małpy pracują, wypieki bardzo sztuczne. Za duża produkcja, na pół Węgier, żeby było smacznie emoji1787.png


Wysłane z telefonu emoji12.png

 

Może byłeś w odwrotnej kolejności, trzeba najpierw iść do knajpy na piwo lub szprycera, a później do piekarni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj rozmawiałem z ambasadą i od dziś można jechać turystycznie na Węgry. Wcześniej dzwoniłem na camping i mówili że żadnych ograniczeń dla turystów nie ma, więc nauczka dla mnie żeby takie rzeczy sprawdzać w ambasadzie. Teraz się zastanawiam co zastanę na miejscu, bowiem mówią że tylko sauna będzie niedostępna, Aku czy można wierzyć? Skoro mówili tydzień temu że nie ma żadnych problemów z przyjazdem dla obcokrajowców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pogoda dopisała, Lipot się rozwija, jesteśmy pierwszymi gośćmi w nowej restauracji koło recepcji. Cały tydzień na polu było pusto. Dopiero dzisiaj zaczął się ruch. Dopiero wieczorem pole B zostało otwarte, wcześniej nie było takiej potrzeby. 

IMG_20200704_183751.jpg

IMG_20200704_183738.jpg

Jeszcze cennik tego co nas interesuje najbardziej. 

IMG_20200704_185508.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...



Parcela, dorosły x2 , jedno dziecko do 13 lat, kolejne dziecko liczone już jako dorosłe (14lat) , prąd, taxa.
17580 x 0,014 =246,12 zł
nawet wg Twojej kalkulacji 15980x0,014= 223,72 zł


Obecny kurs to 0.0128 a nie 0.014, przynajmniej wg Revuta i Curve. Nie zmienia to faktu, że i jak pobyt wyjdzie Ci 225 zł. Jak masz jakąś kartę kempingową, np CCI to w Lipocir dostaniesz 10% zniżki.

Niestety 14 latek już wszędzie traktowany jest jako dorosły, przechodzę to w tym roku osobiście. Nie dość że ceny poszły mocno do góry to jeszcze te 14 lat gdzie cena rośnie z dzieciaka do dorosłego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jacek00 napisał:


 

 


Obecny kurs to 0.0128 a nie 0.014, przynajmniej wg Revuta i Curve. Nie zmienia to faktu, że i jak pobyt wyjdzie Ci 225 zł. Jak masz jakąś kartę kempingową, np CCI to w Lipocir dostaniesz 10% zniżki.

Niestety 14 latek już wszędzie traktowany jest jako dorosły, przechodzę to w tym roku osobiście. Nie dość że ceny poszły mocno do góry to jeszcze te 14 lat gdzie cena rośnie z dzieciaka do dorosłego emoji6.png

 

Trzeba dzieci zostawiać w domu ?

Czy na kempingach  sprawdzają ważność karty ?nowa nie przyszła jeszcze a stara jest nieważna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dzieci zostawiać w domu
Czy na kempingach  sprawdzają ważność karty ?nowa nie przyszła jeszcze a stara jest nieważna 
Jakiej karty? Ja mam rok w rok CCI. Zazwyczaj wystarczy tylko pokazać. Bardzo rzadko ktoś brał i spisywał nr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.