Jump to content
motylek

Lipot w czasie Covida

Recommended Posts

motylek

Witam,

Pod koniec czerwca wybieramy się z dziećmi na urlop do Lipotu, jest ktoś już tam i może podzielić się informacją, które atrakcje są wyłączone. Inne informacje są na ich stronie a co innego podają przez telefon. 

Cathay

A dlaczego nie wejdziesz na stronę i nie przeczytasz? Wszystko jest napisane.

Od soboty całość otwarta.

5 godzin temu, motylek napisał:

wybieramy się z dziećmi na urlop do Lipotu

Czy dobrze zrozumiałem, ze chcecie tam spędzić urlop?  To znaczy chcecie tam być dłużej niż jeden, dwa dni? 

Tomii
9 godzin temu, Cathay napisał:

Czy dobrze zrozumiałem, ze chcecie tam spędzić urlop?  To znaczy chcecie tam być dłużej niż jeden, dwa dni? 

No tak, zaraz oprócz tego że na forum będziemy się pouczać jak wychowywać swoje dzieci, to jeszcze będziemy krytykować czyjś sposób na spędzanie wolnego czasu? Sławek weź trochę daj se na luz :yes: . 

Pierzasty

Tomek ma trochę Sławku rację. Jeden jedzie do Władysławowa,  a drugi w krzaki :) 

Zulos

Pisałem już chyba kiedyś o pewnym Holendrze, który rok w rok spędzał na Węgrzech całe 2-mies. wakacje (rodzina 2+2). Można?!:D

jacek00

Ja rok temu poznałem bardzo miłą rodzinę, którzy właśnie spędzali swój urlop w Lipocie, byli tam chyba 2 tygodnie. Jeden się lubi przemieszczać, a inny siedzieć na tyłku. Poza tym lipot jest w jakiś sposób dobrym punktem wypadowym. Jak ktoś chce to czemu nie? 

Daniel DJR

Ciekawe czy dojazd zrobili :) bo droga to ło matko :) Jak ktoś lubi klimat małej wsi to spoko. Fajna baza na wycieczki rowerowe :) 

jacek00
2 minuty temu, Daniel DJR napisał:

Ciekawe czy dojazd zrobili :) bo droga to ło matko :) Jak ktoś lubi klimat małej wsi to spoko. Fajna baza na wycieczki rowerowe :) 

Dojechać można od 3 różnych stron. Ta droga od strony Lipotu jest całkiem normalna akurat.

Cathay
1 godzinę temu, Tomii napisał:

o jeszcze będziemy krytykować czyjś sposób na spędzanie wolnego czasu?

Ale czy ja jednym słowem ich skrytykowałem? Nie!

Jeśli by potwierdził (a) moje przypuszczenia, to może byłbym zaskoczony, ale na pewno nie nastawiony krytycznie.

Daniel DJR
59 minut temu, jacek00 napisał:

Dojechać można od 3 różnych stron. Ta droga od strony Lipotu jest całkiem normalna akurat.

Dwa lata temu była kołyska :) 

Tomii
Godzinę temu, Cathay napisał:

Ale czy ja jednym słowem ich skrytykowałem? Nie!

Jeśli by potwierdził (a) moje przypuszczenia, to może byłbym zaskoczony, ale na pewno nie nastawiony krytycznie.

Ale ja nigdzie nie napisałem że Ty kogoś skrytykowałeś :skromny: - zasugerowałem tylko żebyś dał na luz :yes:

elaola
3 godziny temu, Zulos napisał:

Pisałem już chyba kiedyś o pewnym Holendrze, który rok w rok spędzał na Węgrzech całe 2-mies. 

My też spędzamy na Węgrzech  / nie w jednym miejscu /  2 miesiące. W tym roku jednak odpuszczamy i jedziemy w Bieszczady - też na 2 miesiące.

Cezarr

A jaka tam jest fajna miejscowa knajpa ????????

I jest jeszcze piekarnia mają pyszne wypieki i można podziwiać z góry jak pieką chlebek ???

Edited by Cezarr (see edit history)

Cathay
2 godziny temu, Cezarr napisał:

I jest jeszcze piekarnia mają pyszne wypieki i można podziwiać z góry jak pieką chlebek

To było jak dla mnie najciekawsze tam. I wypieki faktycznie smaczne.

chris_66
A jaka tam jest fajna miejscowa knajpa
I jest jeszcze piekarnia mają pyszne wypieki i można podziwiać z góry jak pieką chlebek

Knajpa OK
Piekarnia taka sobie, pierwsze wrażenie miałem jak w zoo, pokazują gawiedzi jak małpy pracują, wypieki bardzo sztuczne. Za duża produkcja, na pół Węgier, żeby było smacznie

Wysłane z telefonu