Skocz do zawartości

Jak nie Brzozy to gdzie?


automaciek

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, witus napisał:

 


Załatwię sprawy w Chłopach i uciekam :) nic się w tym moim rodzimym zachodniopomorskim nie zmienia. Złote Piaski na szczęście super, jutro i tak praca od rana.

 

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wkrótce opuszczam Złote Piaski w Gąskach. Obłożenie 50 %. Miejsce ok, miło że cisza nocna jest respektowania. Szkoda tylko że w zamyśle gospodarzy obowiązek zapewnienia papieru toaletowego leży po stronie gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce opuszczam Złote Piaski w Gąskach. Obłożenie 50 %. Miejsce ok, miło że cisza nocna jest respektowania. Szkoda tylko że w zamyśle gospodarzy obowiązek zapewnienia papieru toaletowego leży po stronie gości.


Pewnie z powodu covida nie ma papieru. Oni mocno przejęci tematem byli jak byłem w czerwcu. Dla mnie mimo wszystko zupełny top Bałtyku, bez słabych punktów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topowa to cena za prąd, 2.7 za kwh, mając klimatyzację 700W, armageddon normalnie. Ciekawe czy to legalne, sprzedaż-posrednictwo energii? Paliwami płynnymi bez koncesji nie można handlować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topowa to cena za prąd, 2.7 za kwh, mając klimatyzację 700W, armageddon normalnie. Ciekawe czy to legalne, sprzedaż-posrednictwo energii? Paliwami płynnymi bez koncesji nie można handlować....


... widzisz to może prąd sprawia, że tam zawsze mniej ludzi ... co lubię :) ja tam jadę dla szumu morza, dobrze się śpi i pięknej pustej plaży i szybkiego dostępu do ścieżek. Kilkanaście metrów dalej zaczynają się kolejne, większe kempingi, bardziej popularne, porządnie zagospodarowane o pewnie z tańszym prądem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, krystian186 napisał:

19 zł od osoby, 29 zł od stanowiska, klimatyczne 2 zł, prąd 2,7 zł za kW według wskazań licznika, prysznic 3 min za 2 zł.

Do pobytów weekendowych doliczają 20% do tych cen ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pobytów weekendowych doliczają 20% do tych cen  


Ale chyba nie jak jesteś jednym ciągiem kilka dni ... byłem prawie 2 tyg i cena była doba x ilość dni bez zwyżek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, witus napisał:

 


Ale chyba nie jak jesteś jednym ciągiem kilka dni ... byłem prawie 2 tyg i cena była doba x ilość dni bez zwyżek.

 

Przy 2 tyg. na pewno nie. Piszą o pobycie weekendowym, więc pewnie jak zostajesz tylko na weekend. Polskie kempingi nie przestają mnie zaskakiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 2 tyg. na pewno nie. Piszą o pobycie weekendowym, więc pewnie jak zostajesz tylko na weekend. Polskie kempingi nie przestają mnie zaskakiwać.


Tak to prawda, oni chyba nawet nie mają ceny obniżonej na początek i koniec sezonu. Zresztą ciężko z ulicy zauważyć, że tam jest camping :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy daw tygodnie temu w Mielnie, na kempingu Na granicy, po szlajaliśmy się trochę rowerami po okolicy i trafiliśmy na fany kemp w Mielenku, przy ścieżce rowerowej i praktycznie z wyjściem na plaże, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do prądu to też mi się drogo wydało ale.....przy lodówce na 230 v, czajniku i ładowarkach do laptopa, komórek to za dobę wyszło za prąd 4 zł ! Kto ma taniej ? A co do papieru to oni nie przewidzieli nawet miejsca na niego w toaletach. I brak mydła koło umywalek. Ale...minimum dwa razy dziennie dezynfekcja. Widziałem tekst na stronie o pobycie weekendowy oraz czytałem kilka negatywów na googlach. Właściciel sympatyczny, nam policzyli normalnie tak jak powiedzieli przez tel. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.