Skocz do zawartości

Jak nie Brzozy to gdzie?


automaciek

Rekomendowane odpowiedzi

Można by forum czytać na okrągło. Ale może pomożecie, i obejdzie się bez kilku nocy na forum.

Od kilku lat goszczę Pod Brzozami w Ustroniu Morskim. Obserwuję jak nie mając wygórowanych cen można świetnie prosperować i oferować wciąż więcej. Moje pytanie: gdzie jeszcze na polskim wybrzeżu znajdę tak przyjazne miejsce, prąd w rozsądnej cenie, prysznice bez dopłaty, pet friendly i gdzie nie będę traktowany jak kolejny petent do skrojenia ( mogę dać się skroić ale jako friend :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bursztynek w Grzybowie, nowe toalety, ceny przystępne (2 osoby, prąd, przyczepa, samochód 64zł jakoś wyszło za dobę), nie ma tłoku jak na tą chwile, Mewa widzę zawalona i w Kołobrzegu też komplet.
 
20200610_160008.thumb.jpg.638012849057618aa05bf1765b391e71.jpg
20200610_160015.thumb.jpg.8ea1b66ef52c2dc5309216c908e6c35a.jpg
20200610_160030.thumb.jpg.da929446940df2a5b2e0ba9f149add23.jpg


Co polecasz w Kołobrzegu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, witus napisał:

 


Tak jest tam jakiś fajny camping?

Jest, raz na nim byłem i więcej nie pojadę, jako obiekt bardzo ładny większość parcel ogrodzona żywopłotem jak i cały kemp, toalety bardzo ładne, ale czułem się w nim jak bym był pod stałym obstrzałem przez pracowników. Cały czas jesteś pod obstrzałem czy wodę szarą dobrze wylałeś, czy pies na smyczy, czy dzieci nie za głośno, nawet jak chcesz wprowadzić gości to trzeba ich zgłosić, nie mam z tym problemu ale jak stoisz pod szlabanem i czekasz 15min aż hrabia przyjdzie a go nima to co wchodzisz, a tu wychodzi ochrona i jedzie po tobie że gości nie zgłosiłeś, wtedy już nie wytrzymałem i wyjazd ile można, to jest kemp nastawiony typowo na starych Niemców których jest tam full. Jeżeli taki rygor komuś nie przeszkadza to jak najbardziej polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, raz na nim byłem i więcej nie pojadę, jako obiekt bardzo ładny większość parcel ogrodzona żywopłotem jak i cały kemp, toalety bardzo ładne, ale czułem się w nim jak bym był pod stałym obszczałem przez pracowników. Cały czas jesteś pod obszczałem czy wodę szarą dobrze wylałeś, czy pies na smyczy, czy dzieci nie za głośno, nawet jak chcesz wprowadzić gości to trzeba ich zgłosić, nie mam z tym problemu ale jak stoisz pod szlabanem i czekasz 15min aż hrabia przyjdzie a go nima to co wchodzisz, a tu wychodzi ochrona i jedzie po tobie że gości nie zgłosiłeś, wtedy już nie wytrzymałem i wyjazd ile można, to jest kemp nastawiony typowo na starych Niemców których jest tam full. Jeżeli taki rygor komuś nie przeszkadza to jak najbardziej polecam.


Ale jak go znaleść ? Muszę wpaść tam na dwa dni. Podaj jakiś namiar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak było.


Przeczytałem na ich stronie, że nie może wejść nikt z zewnątrz, więc nie mogę spotkać się ze znajomymi. Pojechałem do Gąsek.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, witus napisał:

 


Przeczytałem na ich stronie, że nie może wejść nikt z zewnątrz, więc nie mogę spotkać się ze znajomymi. Pojechałem do Gąsek.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Czyli po staremu, ręce letą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli po staremu, ręce letą.


Teraz to już chyba zupełny zakaz, napisali na głównej stronie. Planowaliśmy Sarbinowo ale tam prawie zgubiłem przyczepę na płytach betonowych dojazdowych do miasta (że takie drogi są możliwe ?!?) ... na campingu zero recepcji nikt nie odbiera, więc ucieczka znów po kolejnych płytach :( ... masakra. W Gąskach pustki 3 przyczepy na krzyż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, witus napisał:

 


Teraz to już chyba zupełny zakaz, napisali na głównej stronie. Planowaliśmy Sarbinowo ale tam prawie zgubiłem przyczepę na płytach betonowych dojazdowych do miasta (że takie drogi są możliwe ?!?) ... na campingu zero recepcji nikt nie odbiera, więc ucieczka znów po kolejnych płytach :( ... masakra. W Gąskach pustki 3 przyczepy na krzyż.

Mogłeś przyjechać do Grzybowa kemp Bursztynek, można powiedzieć przedmieścia Kołobrzegu, ścieżka rowerowa prowadzi do samego portu, świeżo wyremontowanie toalety,  nie ma obłożenia. My jesteśmy do jutra.

Od Koszalina s11 do samego Kołobrzegu, Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś przyjechać do Grzybowa kemp Bursztynek, można powiedzieć przedmieścia Kołobrzegu, ścieżka rowerowa prowadzi do samego portu, świeżo wyremontowanie toalety,  nie ma obłożenia. My jesteśmy do jutra.
Od Koszalina s11 do samego Kołobrzegu, Pozdrawiam.


Załatwię sprawy w Chłopach i uciekam :) nic się w tym moim rodzimym zachodniopomorskim nie zmienia. Złote Piaski na szczęście super, jutro i tak praca od rana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.