Skocz do zawartości

Jak to wycenić?


witus

Rekomendowane odpowiedzi

I te 3-4 tysia to było ho, ho, ho za dużo?
A teraz ruszaj w teren żeby nie było komu zgłosić reklamacji, jak "odkryją" "karawaning"


Nie nie, przypuszczam, że jak napisał Marek będzie naprawiona i sprzedana dalej. Znali się na tym, mają wypaść lawetą po nią w terminie, który pasuje teściom.

Przypuszczam, że wiele ofert w okolicy 10 tys może być podobnych do tej tylko po piankowaniu podłogi i ułożeniu paneli.

Sam pomagałem uniknąć zakupu przyczepy początkującym forumowiczom, gdzie blachy na dachu odchodziły na palec, a w środku sufit był przykryty dodatkową płytą pilśniową.

Tu był fajny temat bo na głowę się nie leje, a teściowie nie mają warunków, żeby jakoś nieudolnie ją latać, zrobi to przyszły właściciel.

Tak jak mówiłem, temat był gorący 70 osób pobrało numer z olx. Odbyłem kilkanaście rozmów i pierwsi, którzy wpadli na miejce i sobie z 2h pomacali podpisali umowę.

Nawet, ktoś chciał stacjonarnie postawić camping obok w pierwszej linii jeziora, tak żeby zaznaczyć sobie miejce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartowałem z tą reklamacją, nabywcy wiedzieli, co kupują. 

Swoją drogą, ciekawe czasy, kiedyś sprzedawało się parę tygodni, parę miesięcy, teraz liczy się to w dniach/godzinach, o cenach nie wspominając. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj był u mnie znajomy, z 2-3 lata temu kupił kamperka na bazie doblo, dał niecałe 65. Przedwczoraj wystawił za 75, wczoraj był gość, dał 10k zaliczki i dzisiaj ma odebrać. A telefon aż gorący. 
 

tylko dziwi mnie trochę, że jak jest takie ssanie na rynku to np w białogardzie stoi trochę przyczep, wielkości w miarę chodliwe i ceny też przystępne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, jacekzoo napisał:

tylko dziwi mnie trochę, że jak jest takie ssanie na rynku to np w białogardzie stoi trochę przyczep, wielkości w miarę chodliwe i ceny też przystępne

półka przyczep z Białogardu nie jest tak oblegana i trzyma w miarę normalną cenę 

szaleństwo jest na samym dole pułapu cenowego czego przykładem fakt z tego wątku i co nie daje mi spokoju, bo potencjalna cena za moją przyczepę obecnie, do ceny "po sezonie", to może być różnica 70-100%

Jakby człowiek wiedział to na jesieni kupił by trochę zgniłków ;)

Wydaje mi się, że mamy do czynienia z historyczną hossą "kursu ceny przyczep"

Znajomi byli ostatnio w Wiórku i ponoć pustkami wieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, filipert napisał:

półka przyczep z Białogardu nie jest tak oblegana i trzyma w miarę normalną cenę 

szaleństwo jest na samym dole pułapu cenowego czego przykładem fakt z tego wątku i co nie daje mi spokoju, bo potencjalna cena za moją przyczepę obecnie, do ceny "po sezonie", to może być różnica 70-100%

Jakby człowiek wiedział to na jesieni kupił by trochę zgniłków ;)

Wydaje mi się, że mamy do czynienia z historyczną hossą "kursu ceny przyczep"

prawdziwy raj jest też w kamperach :) tylko tam przebitki są dużo wyższe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.