Skocz do zawartości

Tani Parking Mrzeżyno


taniparking

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, danielpoz napisał:

Inne miejsce do parkowania auta z przyczepą to koszt 80zł.

Może w cenie prąd i duża pizza gratis :lol:

Ciekawe co Pan taniparking   na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rozmawiałem telefonicznie z osobą do której numer tel był podany na parkometrze na ul Nadmorskiej 3. 607.....

80zł na parkingu przy porcie. Ja nie kwestionuje kwoty, może być i 200 czy 500. Wolny rynek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyjaśniliśmy sprawę. Przepraszam za to zamieszanie.

Ustaliliśmy, że rozmawiał Pan z pracownikiem technicznym. Był Pan natomiast podobno na innym parkingu - na Al. Tysiąclecia (przy głównej ulicy Mrzeżyna), na którym nie ma postoju dla kamperów. Pracownik mylnie skierował Pana na parking portowy, którym my nie zarządzamy (jest własnością miasta). Tam opłata faktycznie wynosi 80 zł + 20 zł za media.

Na naszym parkingu na ul. Nadmorskiej 3 opłata wynosi 30 zł i zapraszamy zarówno kampery, jak i auta z przyczepą. Wyjaśniliśmy sprawę i taka sytuacja już się nie powtórzy. 

Jeśli jest Pan jeszcze zainteresowany postojem, w ramach zadośćuczynienia, zapraszamy Pana na darmowy postój. W celu dogrania szczegółów prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej.

 

Pozdrawiamy!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, taniparking napisał:

Właśnie wyjaśniliśmy sprawę. Przepraszam za to zamieszanie.

Ustaliliśmy, że rozmawiał Pan z pracownikiem technicznym. Był Pan natomiast podobno na innym parkingu - na Al. Tysiąclecia (przy głównej ulicy Mrzeżyna), na którym nie ma postoju dla kamperów. Pracownik mylnie skierował Pana na parking portowy, którym my nie zarządzamy (jest własnością miasta). Tam opłata faktycznie wynosi 80 zł + 20 zł za media.

 

 

 

Byłem na tym parkingu i uważam że to Nadmorska 3. Oczywiścię mogę się mylić?

 

193F46D3-0B51-42A9-8B7E-C6BB187FB3FB.jpeg.c11d9ef4d827346c69da6ffabd79086b.jpeg

14 minut temu, taniparking napisał:

 

Jeśli jest Pan jeszcze zainteresowany postojem, w ramach zadośćuczynienia, zapraszamy Pana na darmowy postój. W celu dogrania szczegółów prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej.

 

 

 

Może następnym razem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracownik przekazał nam, że powiedział Pan, iż jest „na parkingu przy aptekach”. Zrozumiał po prostu, że na Al. Tysiąclecia, gdzie właśnie są 2 apteki. Na tym parkingu nie parkujemy kamperów. 

Niemniej, oczywiście jest to nasza wina. Bo nie powinien był kierować Pana do portu, a Pan z kolei nie musi znać topografii miasta ? Wyjaśniliśmy już to i raz jeszcze przepraszamy za zamieszanie! 

Zapraszamy następnym razem! Sezon trwa do 31.08 ? a może nieco dłużej?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, taniparking napisał:

Na naszym parkingu na ul. Nadmorskiej 3 opłata wynosi 30 zł i zapraszamy zarówno kampery, jak i auta z przyczepą.

No i git. Nieporozumienia zawsze się mogą zdarzyć. Ważne, żeby je szybko sprostować. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już na tym parkingu staliśmy i podszedłem do parkometru zapłacić. Zastanowiło mnie że opłata 30zł opisana jest jako dniowa a nie za dobę więc zadzwoniłem żeby sie upewnić. Bym nie dzwonił to by nie było zamieszania i byśmy tam zostali?

Tak żeby doprecyzować. Dzień=doba i np stajemy o godzinie 11 to oplacony postój mamy do 11 dnia następnego? 

IMG_20200620_194513.jpg

Dla tych co wolą w porcie?

IMG_20200620_195507.jpg

IMG_20200620_200327.jpg

Edytowane przez danielpoz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do biletu całodniowego:

Parkomat dostaliśmy tak zaprogramowany, że obejmuje dzień kalendarzowy (czyli do 23:59 danego dnia). ALE chcemy iść gościom na rękę i przyjmujemy, że w przypadku wykupienia biletu całodniowego, dozwolone jest nocowanie i bilet przedłużamy do 8:00 następnego dnia. Po tej godzinie prosimy o opłacenie dalszego postoju.

Ważna uwaga:

Na parkomacie jest przycisk przypisany do biletu całodniowego.

 

Hahahaha, dobrze, że wszystko już wyjaśniliśmy i można cieszyć się urlopem ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, taniparking napisał:

bilet przedłużamy do 8:00 następnego dnia. Po tej godzinie prosimy o opłacenie dalszego postoju.

 

Dobre hotele mają dobę do 12, mniej miłe do 10. 

A "tani parking" do 8:00? Czyli aby nie opłacać kolejnej doby, to trzeba dupsko ruszyć przed siódmą aby do ósmej się zwinąć.  W końcu wakacje nie są od spania. Słabe to. 

Oczywiście można dopłacić te 3 dychy, tyle że za 60 to mam kemping a nie parking.  Przemyślcie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, BUMERANG napisał:

Czy można zapłacić z góry za więcej niż jeden dzień?

Tak, oczywiście.

18 godzin temu, Cathay napisał:

Dobre hotele mają dobę do 12, mniej miłe do 10. 

Myślę, że porównanie do hotelu jest nietrafione, bo to parking, a nie hotel, co każdorazowo podkreślamy ?

Niezależnie od tego, doba hotelowa ma też początek i do hotelu nie przyjedziesz wcześniej, aniżeli np. 16 ? U nas nie gra to roli. Możesz przyjechać np. o 7 rano i stoisz 25 godzin... Poza tym, nie ma co ukrywać, że oferowana przez nas cena jest b. atrakcyjna - biorąc pod uwagę miejsce (70m od morza, ogrodzony, duży, zielony teren w centrum miejscowości turystycznej, a nie MOP na autostradzie albo kemping w lesie).

 Takie po prostu przyjęliśmy zasady. Nie trzeba wstawać rano. Można dopłacić godzinę-dwie dłużej i spać spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.