Skocz do zawartości

Wiking Dziwnówek


Przemk

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Przemk napisał:

Dzień dobry.

Czy ktoś z obecnie przebywających na terenie campingu Wiking w Dziwnówku może wypowiedzieć się na temat obłożenia miejsc przeznaczonych dla przyczep kempingowych?

Dziękuję i pozdrawiam.

Nie Dziwnówek ale Międzywodzie, jak zależy Ci na klimacie DZICZY ale z sanitariatami(czyste) to polecamy KEMPING POD LASEM. Właściciele spoko, dostęp do b.wody,prądu toalet prysznicy. Brak brukowanych dróżek jak na kempingach ale dla nas to zaleta. za przyczepe+ auto+2 os dorosłe+prąd za 55zł doba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Cathay napisał:

Moderacjo szanowna, wywalcie reklame którą wrzuca @Bob Duży

Przemk pyta o konkretny kemping, a ten z uporem proponuje mu inny. 
Żeby chociaż zbliżony standardem, ale absolutnie tak nie jest. To bardzo nieuczciwe. 
 

Reklama weź ty się pieprznij o ścianę. Jeszcze mi wmów że mi płacą... Proponuje bo uważam że warto się zainteresować a to że inny standard..no cóż..jak cię dupa boli to administracja niech usunie wpisy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://porady.sympatia.onet.pl/sympatia-radzi/wakacjezycia-11-powodow-dlaczego-kemping-to-idealny-wypoczynek-dla-rodzin-i-singli/3fsv056. Chciałbym podzielić się  artykułem jaki napisała moja córka na temat naszej pasji do karawaningu i zajawki jaką mamy do takiego sposobu wypoczywania. 

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bob Duży   Mnie mic nie boli. Człowiek chce kupić polędwice a Ty mu salceson wciskasz. Ten drugi jest świetny ale... nie jest polędwicą. Więc jak nie reklama to co? Czegoś w jego pytaniu nie rozumiesz? Dziwnówek to nie Międzywodzie. Pytał i miejsce na jednym kempingu a mie drugim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Przemk napisał:

Dzień dobry.

Czy ktoś z obecnie przebywających na terenie campingu Wiking w Dziwnówku może wypowiedzieć się na temat obłożenia miejsc przeznaczonych dla przyczep kempingowych?

Dziękuję i pozdrawiam.

Odnoszę wrażenie że w cwany podstępny sposób zwracasz uwagę na ten kemping. Dla mnie to natrętna reklama przez anonima robiona w chwili rozluźnienia epidemicznego. 

Chcesz wiedzieć, zadzwoń - będziesz wiedział z pierwszej ręki a nie pytasz głupio całą polską karawaningową społeczność. 

Wiking to zlepek idiotyzmów w cenniku i naprawdę nie jest wart swojej popularności. 

Ile wody zużyje dziecko pod prysznicem będące tam gratis?

Ile wody wypije pies za 11zł???

25 pozycji kretyńskiego cennika - puknij się w czerep i reklamuj w brukowcu.

Jak zrobicie za psa 1zł za kilogram - będzie innowacyjne.

Brak w cenniku rozłożenia parasola  i puszczanie bąków w dzień i w nocy - uzupełnijcie.

 

Edytowane przez Socale (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Cathay napisał:

@Bob Duży   Mnie mic nie boli. Człowiek chce kupić polędwice a Ty mu salceson wciskasz. Ten drugi jest świetny ale... nie jest polędwicą. Więc jak nie reklama to co? Czegoś w jego pytaniu nie rozumiesz? Dziwnówek to nie Międzywodzie. Pytał i miejsce na jednym kempingu a mie drugim!

Wez ty idź lepiej melisy zaparz bo pienisz się o wszystko.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany polecę ten kemping. Jeżdzę na niego od kilku lat na tydzień lub dwa w lipcu, sierpniu. Bardzo bezpieczny jeżeli chodzi o dzieci. Wyjście bezpośrednio pod plażę. Sanitariaty czyszczone na bieżąco. Sam kemping jest w lesie sosnowym. Na terenie sklep i restauracja, pole do mini golfa, stoły do pingponga i fajny plac zabaw. Wędzarnia do użytku gości. Właściciele sympatyczni. Nie liczyłem ile jest pozycji w cenniku i czy są tam idiotyzmy. W zeszłym roku płaciłem około 80 zł za dobę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Byłem na Wikingu 4 razy w ciagu ostatnich lat. Co roku spotykam tam tych samych ludzi , co roku Pan Marian  ( gość w czapce kapitana , który wskazuje miejsca do rozbicia) wyczarowywał kawałek trawy. Co roku widziałem kolejkę ludzi z samego rana którzy czekają aż ktoś zwolni miejsce. 

Od tego roku mamy przyczepę i to całkiem sporą , wybrałbym się tam chętnie,  ale raczej przeraża mnie tłok . Zawsze ciężko było upchać namiot... Druga sprawa to że moja rodzina 2 +2 + 2 psy i prąd  to jakieś 200 zł za noc . Właściciel zawsze chętny do pogadania , wlascicielka powiedziałbym że "obrażona" na klientów. Pan Marian jest uśmiechniętą wizytówķą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.