Skocz do zawartości

Każde auto osobowe...


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ciekawostka, artykuł zachwalający przyczepę z wypożyczalni. Przyczepa 1650 DMC i tekst:

dmc.png

Ja nie wiem, rynek aut które ja znam coś mi mocno odbiega od tego co napisali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Tomii napisał:

Jako ciekawostka, artykuł zachwalający przyczepę z wypożyczalni. Przyczepa 1650 DMC i tekst:

dmc.png

Ja nie wiem, rynek aut które ja znam coś mi mocno odbiega od tego co napisali. 

Ciągnąć można tylko jak daleko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie codziennie widzę małe osobówki z dwuosiowymi towarówkami z wypożyczalni ( DMC ca. 750 kg ). Komuś to przeszkadza? Przychodzi klient chce pożyczyć to się pożycza :niewiem::puk:

Ot, taki kraj nad Wisłą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BUMERANG napisał:

Prawie codziennie widzę małe osobówki z dwuosiowymi towarówkami z wypożyczalni ( DMC ca. 750 kg ). Komuś to przeszkadza? Przychodzi klient chce pożyczyć to się pożycza :niewiem::puk:

Ot, taki kraj nad Wisłą...

A dziwisz się że w wypożyczalniach lachę na to kładą. Jak wytłumaczysz "Kowalskiemu" który nigdy przyczep nie ciągał że to co ma w dowodzie wpisane to nic nie znaczy?

Jesteśmy pewnie jedynym krajem gdzie przyczepa z hamulcem najazdowym:

A: To przyczepa z hamulcem?   NIE

B. To przyczepa bez hamulca? NIE

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Cathay napisał:

Jesteśmy pewnie jedynym krajem gdzie przyczepa z hamulcem najazdowym:

A: To przyczepa z hamulcem?   NIE

B. To przyczepa bez hamulca? NIE

:lol:Dobre. Szkoda, że niestety prawdziwe :puk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Maras napisał:

I wszystko gra :) napisał wyraźnie praktycznie każdym samochodem . A praktycznie nie oznacza teoretycznie :)  

przy aktualnej modzie na karawaning to ten Kowalski nawet świadomie zawiezie tą budkę punciakiem 1.4 z lpg i będzie szczęśliwy. Wrzuci na fejsa fotkę z klifu w Chłapowie i w sumie może wracać do domu. Jeszcze tylko wyleje całą butelkę rozpałki do grilla prosto pod kiełbaski dla dzieciaków i po wczasach.  Problem pojawi się jak wybierze inny kierunek (każdy pod górkę), albo punciak posypie się na gierkówce na zwężeniu przy Radomsku / Piotrkowie.

jeden z dalszych znajomych dwa razy do roku przewozi duży jacht na mazury i z powrotem do domu, jak dobrze pamiętam chyba meganką. Świadomie zapina przyczepę 2000kg, bez prawka, bez możliwości samochodu itd. Przecież nie będzie kupował auta i robił prawka na dwa przejazdy w rok (i tak od min 10 lat)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maarec napisał:

przy aktualnej modzie na karawaning to ten Kowalski nawet świadomie zawiezie tą budkę punciakiem 1.4 z lpg i będzie szczęśliwy. Wrzuci na fejsa fotkę z klifu w Chłapowie i w sumie może wracać do domu. Jeszcze tylko wyleje całą butelkę rozpałki do grilla prosto pod kiełbaski dla dzieciaków i po wczasach.  Problem pojawi się jak wybierze inny kierunek (każdy pod górkę), albo punciak posypie się na gierkówce na zwężeniu przy Radomsku / Piotrkowie.

jeden z dalszych znajomych dwa razy do roku przewozi duży jacht na mazury i z powrotem do domu, jak dobrze pamiętam chyba meganką. Świadomie zapina przyczepę 2000kg, bez prawka, bez możliwości samochodu itd. Przecież nie będzie kupował auta i robił prawka na dwa przejazdy w rok (i tak od min 10 lat)....

też mam znajomego ,który IBIZĄ !! ciągnie raz do roku Hobby ,która ma dmc 1300 ale realnie jest zapakowana prawie pod sufit i patrząc co on tam ma to jestem przekonany  ,że jest blisko 1500kg . I też raz w roku na dwa miechy z Piotrkowa Tr. goni w Bory Tucholskie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się? Da. Co wywiecie o holowaniu :) Swoją drogą, ibizka i meganka niezłe i twarde sztuki, nie to co słusznej postury 2-litrowy koreańczyk, z drobną nadwagą w cepie (bagatelka, cirka 500 kg...), pociągnął raz, w jedną stronę, z powrotem musieli przyciągnąć hyundaia. Dobry kierowca to i na drzwiach do stodoły...(poleci?) :) 

A serio, ludzie to kamikadze, ale w końcu być jak "boski wiatr" to tak odpowiada naszej naturze...   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z sześć lat temu wypożyczałem przyczepę kempingową i po lekturze tego forum zdecydowałem się na model o DMC 1350 (Madzia miała niecałe 2100 DMC). Jakież było moje zdziwienie, gdy pracownik (jak nie właściciel) stwierdził, że szkoda, że nie biorę cięższej przyczepki. Po krótkiej dyskusji gościu był trochę zmieszany.

I weź tu poradź się u źródła (czyli wypożyczalni), co możesz podczepić do swojego samochodu :mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lbuster napisał:

Z sześć lat temu wypożyczałem przyczepę kempingową i po lekturze tego forum zdecydowałem się na model o DMC 1350 (Madzia miała niecałe 2100 DMC). Jakież było moje zdziwienie, gdy pracownik (jak nie właściciel) stwierdził, że szkoda, że nie biorę cięższej przyczepki. Po krótkiej dyskusji gościu był trochę zmieszany.

I weź tu poradź się u źródła (czyli wypożyczalni), co możesz podczepić do swojego samochodu :mlot:

Gościowi wypożyczalni na rękę abyś brał jak najcięższą (najdroższą). To kierowca jest zobowiązany do tego aby jechać zgodnie z przepisami a nie właściciel wypożyczalni :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.