Skocz do zawartości

Jak zachowujesz się na kempingu?


weekendowyTurysta

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście, po wyczerpaniu perswazji słownej dzwonię do skutku pod telefon alarmowy właściciela/ dzierżawcy i przeszkadzającym pomaga wyjechać  p. Mietek, lub p.Marian. Działa zawsze i rano jak zostaną mówią "dzień dobry"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli piszę prawdę i jest ona zgodna w 100% z prawdą to nie zasłaniam się fikcyjnym kontem, o złamaniu regulaminu nie wspomnę. I czytajcie proszę ze zrozumieniem, nie chodzi mi o temat głośnego zachowywania się na kempingach, bo temat jest poważny, tylko o ten konkretny przypadek.

To jest tchórzostwo i pisanie nieprawdy, w tym konkretnym przykładzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Prawda z kempingami w PL jest taka, że cena... odpowiednio wysoka dają dużą gwarancję spokoju. Każdy może uważać inaczej ale to moje osobiste odczucia.

Po drugie nic nie poradzicie, NIC... jeśli właściciel obiektu jest zaprzyjaźniony z pijakami. Też to odczułem na własnej skórze. Jest to bardzo przykre, ale jak się odmawia zapłaty za bezsenną noc dzieci i rodziców ,to takim biznesmenom coś zaczyna lekko świtać we łbie... Przynajmniej ja tak robię.

Jechać na kemping ogólne dostępny, żeby robić piacki chlew zdala od sąsiadów i swojego środowiska zasługuje co najmniej na wychowawcze dwa lima po oczami. 

Ot moje zdanie...

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jest i co więcej trzeba o nim mówić

Tak jak pisałem nie krytykuje tematu a anonimową forme bez podania nawet miejsca zdarzeń.

 

Zastanówcie się tak a może weekendowy Turysta to smok_wawelski ? a może to Cezarr ? Może jeszcze ktoś inny ?

IP też nic nie powie adminowi jeśli puści się je przez "cebulkę" będzie się zmieniać jak w kalejdoskopie

 

Zatem co - założę jutro lewe konto i mogę coś pisać albo nabluzgac Cezarrowi i zwinąć żagle praktycznie bez konsekwencji i odpowiedzialności za to co piszę ?

Co mi Tomek zrobi ? zbanuje mi lewe konto toż to śmiech. Włączę cebulkę i założę sobie jeszcze 5 nowych kont z różnych IP i znów coś popisze mądrze czy głupio prawdziwie czy nie nieprawdziwie

A jako smok_wawelski będę czysty default_smile.png

 

Cezarr sorki za użycie Cię jako przykladu

 

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczepiliście się konta, a temat jest i każdy się z nim zetknął.

Jest tyle słuchawek, bezprzewodowych, nic nie ważących, niewidocznych nawet ... zawsze mnie dziwi potrzeba terroryzowania innych „swoją” muzyką. To bardzo utrudnia czytanie, o śnie już nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który to kemping? Będę omijał z daleka.

A poza tym, to samo jest na plażach nadmorskich, na tanich kempingach. Jeżeli zwinąłeś się z kempingu to jedyne co mogłeś na dobrą sprawę zrobić. Wybieraj kempingi nie sugerując się chorągiewkami, tylko zobacz jacy ludzie stacjonują wokół Ciebie. Powodzenia i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak w latach 70-tych na kempingu w Skorzęcinie było darcie mordy po nocy to wjeżdżała milicja wyciągali śledzie z namiotu i lali pałami równo. Może do niektórych tylko takie argumenty trafiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie to prawdę należy mówić głośno po własnym nazwiskiem i wskazywać konkretnych delikwentów ! A nie jakieś szepty z zakrystii...

Brawo super podsumowanie - ci co nie rozumieli dotąd niech przeczytają to 2 razy i może zrozumia co jest dobrą krytyka a co anonimowym wylewaniem gorzkich żalów

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Cezarr napisał:

To jest tchórzostwo i pisanie nieprawdy, w tym konkretnym przykładzie.

Ale Ty o czym piszesz? Jakim KONKRETNYM przykładzie jak nie wiesz jakiego to przypadku dotyczy. Chyba że tam byłeś i wiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, smok_wawelski napisał:

co jest dobrą krytyka a co anonimowym sianiem plotek

biorąc pod uwagę jakie szambo, tu na forum, zostało wylane na autora opowieści sprzed 2 lat, to trochę się nie dziwię obecnemu autorowi...

z drugiej strony, pisanie pod jednym nickiem przysparza wiarygodności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, qbek napisał:

biorąc pod uwagę jakie szambo, tu na forum, zostało wylane na autora opowieści sprzed 2 lat, to trochę się nie dziwię obecnemu autorowi...

z drugiej strony, pisanie pod jednym nickiem przysparza wiarygodności...

Zgadza się. @Waldemar miał odwagę napisać wszystko w swoim imieniu, i dobrze wiemy jak to się skończyło... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.