Skocz do zawartości

Bagażnik rowerowy na dyszel - jaki kupić ?


and123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak, stawiasz rower, podnosisz tą metlową rurke i zamykasz łapaczke 

 

Takim kluczykiem zamykasz zamek 

82CDC95D-D1BF-4BFB-8028-FB094DFE3B09.thumb.jpeg.a681117b6028b1bedee657438481038e.jpeg

jest o tyle fajniejszy od ciulowego zamka że tego śrubokrętem nie otworzy, kombinerkami też nie ma jak złapać. A koła standardowo trytkami

09F2E253-9BFD-4F72-835F-B9664E0CD0BB.thumb.jpeg.cfb687cb40959b71f1b7cdec219356a3.jpeg

do tylnego koła ustawiasz trytke przód tył C8810CCA-2F96-43CC-83AD-87B03308C041.thumb.jpeg.749e1b6016d13d480ee4d76a1a854f30.jpeg

a i jakbyś kupił to żeby przednia trytka dachu nie rysowała to jest taka szlufka pod spodem żeby ją zawinąć B188A65B-04A9-479B-9422-1C43A5E6F717.thumb.jpeg.e65f70f04083c47e651db0553535f201.jpeg

ja na początku nie wiedziałem o tym. Już mi się przypomniało dlaczego nie wziąłem tamtego thula, raz że w tym łapaczki łapią rame po bokach i wtedy linki od hamulców nie rysują ramy, a druga rzecz w thule najmniejszy rower jaki można dać to podajże 16” a w tym zapniesz ten najmniejszy, on ma podajże 12”. 

 

W tym roku zapiąłem mały biegowy odpychaczek, ta łapka tak trzyma że złapałem za rame i tylko przednie koło trytką i był stabilny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Coś" nie zamierzam, bo za bardzo spodobała mi się ta Barakuda:-)

Czekam tylko jeszcze trochę bliżej pierwszego wyjazdu, bo budżet mam trzeszczący - chcę zdążyć wymienić bramę wjazdową, co wymaga skucia dwóch, obłożonych kamieniem słupów (35x44 cm), wyrzucenia uchylnej bramy, wstawienia nowych słupków, niwelacji terenu, wylania fundamentu pod bramę przesuwną, zamontowania bramy, napędu... - a szacunki na razie wirtualne, więc nawet dwa bagażniki są trzymane w odwodzie:-)

Generalnie wyjeżdżam do tej pory na żyletki z cepką i chcę to zmienić (z 3,60 w świetle poszerzam do 4,50). Wprawdzie taniej by mi wyszło kupić mover (który i tak kupię, ale pewnie jednak trochę później) i wyprowadzać cepkę na spacer za bramę moverem, ale jakoś tak ta brama mi utkwiła w głowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi, tam gdzie kupowałem przy 4szt wyrwałem po 300zł

I jak będziesz kupował to zwróć uwagę żeby były z jednego pudełka, są pakowane po 2szt, to będziesz miał ten sam kluczyk do obu zaczepów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad tym bagażnikiem https://www.obelink.pl/obelink-front-ii-plus-baganik-rowerowy.html?sqr=bagażnik&

 Jak to widzicie ?  Wolałbym nie ściągać plastikowej osłony dyszla.

A może macie jakieś namiary na bagażniki bez integracji w osłonie dyszla.

Z góry dzięki .

dyszel.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.