Skocz do zawartości

Prototyp z Niewiadowa


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Różne są przysłowia w tym temacie a czy są mądrością to nie wiem.Rys psychologiczny mam jednak wyrobiony a poczucia estetyki jest różne.Jeden woli zupę pomidorową a inny śmierdzące skarpetki a co jest zupą a co skarpetkami to trudno powiedzieć.Wielu ludzi żyje w jaskini i widzi tylko cienie które są ich całym światem, takie tam świecidełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2 godziny temu, danielpoz napisał:

Energooszczędność świateł z tyłu jest dla mnie sprawą priorytetową. Zresztą wszyscy potencjalni klienci nowych przyczep zaczynają od sprawdzenia tego parametru. To bardzo ważne! 

Uwielbiam jak ludzie czytają takie rzeczy i sie bardzo spinają i biorą wszystko na poważnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Kristofer napisał:

Ja Ci życzę cały czas jazdy bez przykrych "przygód"

Spoko luzik sąsiedzie, jakoś to ogarniemy. Z żarówkami na zewnątrz to był żart. A Ty łykasz jak bocian żabki, nie obrażaj się plis. Jedynie co to na zewnątrz do oświetlenia to mam własnie LEDy przy wejściu do chałupy

5 minut temu, jacekzoo napisał:

Uwielbiam jak ludzie czytają takie rzeczy i sie bardzo spinają i biorą wszystko na poważnie ?

No własnie, podłączona chata i tak ma zasilanie z holownika. Co innego w środku kiedy mamy zasilanie z własnego pokładowego AKU bez zasilanie pomocniczego...

Edytowane przez Adam Rogowski
edycja tekstu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, co mi to przypomina. Jakieś 10 lat temu powstała w Niewiadowie firma Romer. Produkowała kampery, ale też przyczepy kempingowe i barowe. Produkowała krótko, a nowy właściciel Niewiadowa kupił też tą firmę. Razem z projektami i to wygląda jak Romer. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jacek00 napisał:

Etam, spójrz na zdjęcia Caravelaira powyżej i zobaczysz czym się inspirował Niewiadów :D Ale poczekajmy na efekt końcowy, o ile w ogóle nadejdzie. Będzie malowanie i może to wszystko całkiem inaczej wyglądać, prototyp to prototyp - jeszcze wiele może się zmienić. 

Czy Caravelair, czy Sterckemann to jeden ...... - siostrzane tanie marki i identyczne układy, tylko jedna "francuska", a druga "niemiecka", dla tych co lubią solidne niemieckie jest wybór...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Caravelair, czy Sterckemann to jeden ...... - siostrzane tanie marki i identyczne układy, tylko jedna "francuska", a druga "niemiecka", dla tych co lubią solidne niemieckie jest wybór...
Sterckeman też jest francuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jacek00 napisał:

Sterckeman też jest francuski emoji14.png

Wiem - dlatego napisałem w cudzysłowiu - ale zabieg jest taki, że brzmi niemiecko i jak ktoś, kto wszystko co niemieckie uważa za solidne (a zwłaszcza Niemiec), to wybierze zapewne Sterckemana;)

Bo zapewne jest solidniejszy od Caravelaira...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nomadka napisał:

Jakieś 10 lat temu powstała w Niewiadowie firma Romer. Produkowała kampery

Parę dni temu mignął mi kamper z dużym napisem "kampery z Niewiadowa". Ciekawe czy stary czy coś nowego szykują :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu na tych fotkach widać że jednak bakista otwiera się do góry. Uff...

Natomiast piętrusek na tylnej ścianie Alba: Genialny! Pierwszy raz widzę budkę z garażem. Brawo.

Edytowane przez Socale (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu na tych fotkach widać że jednak bakista otwiera się do góry. Uff...
Natomiast piętrusek na tylnej ścianie Alba: Genialny! Pierwszy raz widzę budkę z garażem. Brawo.
Francuzi bardzo często stosują ten patent.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Adam Rogowski napisał:

Spoko luzik sąsiedzie, jakoś to ogarniemy. Z żarówkami na zewnątrz to był żart. A Ty łykasz jak bocian żabki, nie obrażaj się plis.

Nic nie "łykam", ale spoko, nie zorientowałeś się? Przecież ja również żartowałem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie jest proste, tanie i minimalistyczne. Może celują w najniższą półkę cenową...


Celują w podłogę


Wysłane z telefonu
Pierwszy raz widzę budkę z garażem. Brawo.


Sporo modeli już tak ma fajny patent, podobnie jak w kamperach garaż zamienny z piętrusem


Wysłane z telefonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.