Skocz do zawartości

Prototyp z Niewiadowa


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Na fb jednego z dilerów Niemieckich marki Niewiadów pokazały się takie fotki z podpisem że są to pierwsze nowe prototypy z fabryki w Niewiadowie.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

Ma ktoś może zdjęcia Niewiadówek pokazywanych kiedyś (2009) na zlocie w Warce, bo mi te zdjęcia gdzieś przepadły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

18 minut temu, danielpoz napisał:

Tak o 20 a nawet 30 lat za późno. 

Dizajnerski majstersztyk?

3.jpg.6f9c999b2e1abae9cc9b287606b34c69~2.jpg

Rozwiązanie jest proste, tanie i minimalistyczne. Może celują w najniższą półkę cenową...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tomii napisał:

Rozwiązanie jest proste, tanie i minimalistyczne. Może celują w najniższą półkę cenową...

To wygląda na standardową konstrukcję, a nie laminat chyba. Ciekawe jak cenowo miałoby to wyglądać. Wyglądem przypomina trochę Caraverail ALBA 386 .

image.png.654290a4751b8ae52b304358608406fc.png

image.png.b3abaa9c3f46fb48de94d43cdec08cb6.png

image.png.28354b413e360d7a3dd308b339e8bc77.png

 

Ciekawe czym może zaskoczyć Niewiadów i jak cenowo to miałoby wyglądać?

 

 

3 minuty temu, danielpoz napisał:

Tanie nie musi być brzydkie. 

 

Jedna z tańszych marek na rynku:

 

$_46.JPG

Etam, spójrz na zdjęcia Caravelaira powyżej i zobaczysz czym się inspirował Niewiadów :D Ale poczekajmy na efekt końcowy, o ile w ogóle nadejdzie. Będzie malowanie i może to wszystko całkiem inaczej wyglądać, prototyp to prototyp - jeszcze wiele może się zmienić. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze coś spaprają. Ta bakista otwierana na dół... :puk:
Bakista nie jest przymocowana nawet, a jedynie położona. To prototyp przecież i pewnie jeszcze nie skończony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, mundek28 napisał:

To czy światła ma kwadratowe czy okrągłe to gówno znaczy, ważne aby były energooszczędne , trwałe i dobrze spełniały swoją rolę.

Nawet jeśli ktoś tego posta skasuje, to już się nie da o nim zapomnieć. 

Wczoraj wrzucałem w którymś poście rozmowę z Januszem Kaniewskim. On pewnie w grobie razem z Pininfariną i innymi się przewraca czytając takie głupoty. 

Ale każda potwora znajdzie swego amatora. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, danielpoz napisał:

Energooszczędność świateł z tyłu jest dla mnie sprawą priorytetową.

No to założysz żarówki LEDowe i masz problem z głowy. Ja tak zrobiłem w swojej staruszce i cooooo Pan na to???. Worek żarówek widać poniżej, wymienione wszystkie które tylko były możliwe łącznie z podświetlaniem wnętrza..

20200422_134018.jpg

4 godziny temu, Tomii napisał:

Na fb jednego z dilerów Niemieckich marki Niewiadów pokazały się takie fotki z podpisem że są to pierwsze nowe prototypy z fabryki w Niewiadowie.

Tomku wygląd ło taki sobie, ciekawe jak będzie w środku wyglądała, no i jakie wyposażenie dostanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Adam Rogowski napisał:

No to założysz żarówki LEDowe i masz problem z głowy. Ja tak zrobiłem w swojej staruszce i cooooo Pan na to???. Worek żarówek widać p:niżej, wymienione wszystkie które tylko były możliwe łącznie z podświetlaniem wnętrza..

No to teraz ma "Pan" :D całe oświetlenie zewnętrzne przyczepy pozbawione homologacji ... ;) Przy jakiejś okazji, "ktoś" mógłby też powiedzieć inaczej: przyczepę pozbawiono prawidłowego oświetlenia drogowego :hmm:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kristofer napisał:

No to teraz ma "Pan" :D całe oświetlenie zewnętrzne przyczepy pozbawione homologacji ... ;) Przy jakiejś okazji, "ktoś" mógłby też powiedzieć inaczej: przyczepę pozbawiono prawidłowego oświetlenia drogowego :hmm:

Tu akurat problemu nie będzie bo cały zestaw ORI żarówek mam na pokładzie, na miejscu wymiana raptem kilka minut:yay:i po sprawie. Miałem kilka kontroli akurat w towarówce i nikt się żarówek nie czepiał a są LEDy

Edytowane przez Adam Rogowski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci życzę cały czas jazdy bez przykrych "przygód", ale gdyby jednak coś, czego nie przewidujesz się zdarzyło, to może się okazać, że przyczepa i jej stan lub to, co z niej ocalało, będzie podlegać szczegółowym badaniom i oględzinom, a po zdarzeniu możesz nie mieć tych "kilku" minut, lub nie będziesz nawet w stanie o tym pomyśleć :hmm:

Tak tylko o tym wspominam, bo wiele osób nie dostrzega w tym potencjalnych kłopotów i sprowadza je jedynie do okresowego badania technicznego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.