Jump to content
camplove

Camping Stołowogórski nr 26

Recommended Posts

camplove

Camping Stołowogórski nr 26

Camping Stołowogórski zrzeszony jest w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu pod numerem 26.

Na terenie campingu znajduje się około 100 stanowisk caravaningowych oraz 50 stanowisk na namioty. Częściowe zalesienie terenu, pozwoli Państwu odpocząć od promieni słonecznych, a zwolennikom opalania pozwoli w pełni cieszyć się sprzyjającą aurą.

Codzienne pobudki w cichej i spokojnej okolicy z pięknym widokiem na Szczeliniec sprawią, że początek każdego dnia będzie dla Państwa niezapomniany.
Nasz camping jest idealną bazą wypadową dla codziennych wycieczek w Góry Stołowe oraz do Czech.

camp.jpg

http://camping.gorystolowe.info
dolnośląskie
Radków
Piastowska 49, 57-420 Radków

Otwórz kemping na mapie

ed

Potwierdzam to co napisane wyżej - byliśmy tam. Warto posiedzieć na takim kempingu, mając pod ręką jeden z najładniejszych  kawałków Kotliny Kłodzkiej.

w79

A jak z dojazdem dla dużych przyczep (8 m) i podłączeniem woda/prąd?;)

iras71

Klimatyczne miejsce. Byłem tam dwukrotnie i na pewno jeszcze wrócę. Jest tam fajna rozrywka o której nikt nie wspomina - jest duży wybetonowany zbiornik zarybiony karasiami. W ubiegłym roku były jeszcze niewielkie, ale rozrywka naprawdę przednia, szczególnie dla starszych dzieci. Polecam to miejsce.

Stu
4 godziny temu, w79 napisał:

A jak z dojazdem dla dużych przyczep (8 m) i podłączeniem woda/prąd?;)

To jest wielki plac, bez parceli. Wjeżdzasz, czym chcesz. Prąd jest, skrzynek jest wystarczająco. Przyłączy wody nie zauważyłem.

Pzdr

camplove
Zmieniamy się dla Was.
Jedną ze zmian jest uruchomienie kuchni tylko dla korzystających z pola campingowego: 2 kuchenki + kilka garnków + 2 czajniki + inne drobiazgi.
Czekamy też z niecierpliwością na SANEPID, który dokona odbioru knajpy i umożliwi jej otwarcie.
Zapraszamy do nas na miły, rodzinny i spokojny wypoczynek.

kuchnia1.jpg

kuchnia2.jpg

Łza Włóczynutka

Serio?

Szerze powiedziawszy to ta fotka mnie zniechęciła do przyjazdu, No nie chcę się zapędzać w trollownie i hejtowanie, ale 
standardy trochę przełom lat 80/90. W toaletach też taka rzeźnia?

Za 80zł (z cennika) to jednak można mieć wyższe standardy wielu miejscach w PL a nawet za granicą. IMHO.

Skwarek

Byłem tam w ten weekend, tanio czysto schludnie i spokojnie, bez wrzasków i popularnej plebejskiej muzyki do ciemnej nocy. Jedyny mankament to kiwająca się muszla w męskim WC, niezapomniane wrażenie. ;)