Skocz do zawartości

Camping Stołowogórski nr 26


camplove

Rekomendowane odpowiedzi

Camping Stołowogórski nr 26

Camping Stołowogórski zrzeszony jest w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu pod numerem 26.
Na częściowo zalesionym terenie campingu znajduje się około 100 stanowisk caravaningowych oraz 50 stanowisk na namioty. 
Codzienne pobudki w cichej i spokojnej okolicy z pięknym widokiem na Szczeliniec sprawią, że początek każdego dnia będzie dla Państwa niezapomniany. Nasz camping jest idealną bazą wypadową dla codziennych wycieczek w Góry Stołowe oraz do Czech.

Do dyspozycji gości oddajemy:

 -kuchnię ogólnodostępną w budynku motelu,
– 15 miejsc noclegowych w motelu (3 pokoje 3-osobowe i 3 pokoje 2-osobowe),
– 10 miejsc noclegowych w 2 domkach letniskowych,
– węzły sanitarne ogólnodostepne (natryski, toalety) oraz pralkę
– boiska sportowe 50m od campingu,
– mały akwen wodny wraz z kajakami,
– leżaki,
– dostęp do Internetu na terenie całego campingu.

Camping czynny od 1 kwietnia do 31 października.

 


dolnośląskie
Radków
Piastowska 49, 57-420 Radków

Zobacz cały kemping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimatyczne miejsce. Byłem tam dwukrotnie i na pewno jeszcze wrócę. Jest tam fajna rozrywka o której nikt nie wspomina - jest duży wybetonowany zbiornik zarybiony karasiami. W ubiegłym roku były jeszcze niewielkie, ale rozrywka naprawdę przednia, szczególnie dla starszych dzieci. Polecam to miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, w79 napisał:

A jak z dojazdem dla dużych przyczep (8 m) i podłączeniem woda/prąd?;)

To jest wielki plac, bez parceli. Wjeżdzasz, czym chcesz. Prąd jest, skrzynek jest wystarczająco. Przyłączy wody nie zauważyłem.

Pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Zmieniamy się dla Was.
Jedną ze zmian jest uruchomienie kuchni tylko dla korzystających z pola campingowego: 2 kuchenki + kilka garnków + 2 czajniki + inne drobiazgi.
Czekamy też z niecierpliwością na SANEPID, który dokona odbioru knajpy i umożliwi jej otwarcie.
Zapraszamy do nas na miły, rodzinny i spokojny wypoczynek.

kuchnia1.jpg

kuchnia2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio?

Szerze powiedziawszy to ta fotka mnie zniechęciła do przyjazdu, No nie chcę się zapędzać w trollownie i hejtowanie, ale 
standardy trochę przełom lat 80/90. W toaletach też taka rzeźnia?

Za 80zł (z cennika) to jednak można mieć wyższe standardy wielu miejscach w PL a nawet za granicą. IMHO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam w ten weekend, tanio czysto schludnie i spokojnie, bez wrzasków i popularnej plebejskiej muzyki do ciemnej nocy. Jedyny mankament to kiwająca się muszla w męskim WC, niezapomniane wrażenie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
W dniu 4.06.2020 o 18:44, w79 napisał(a):

A jak z dojazdem dla dużych przyczep (8 m) i podłączeniem woda/prąd?;)

Nie ma problemu z dojazdem dla dużych przyczep. Byliśmy i bardzo polecam ten camping. Jest stosunkowo blisko do szlaków turystycznych gór stołowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 3.07.2023 o 09:50, Piotrekm13 napisał(a):

Za kilka godzin się  melduję..

Udanego wypoczynku i czekam na info o polu, bo chciałbym kiedyś wrócić w góry Stołowe - bardzo mi się podobały :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.