Skocz do zawartości

Autostrada A1 - ustawienie aplikacji Autopay.


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Masz ja na iphona? Pytam bo szukałem swego czasu w appstore i nie znalazłem:/ 


Tak właśnie skonfigurowałem wszystko, przetestuję w przyszłym tygodniu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

3e6bec8e356c4b02c1a9139313cb7162.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upierdliwa jest ta zmiana kategorii i trzeba o tym pamiętać, ale ogólnie apka na androidzie działa zupełnie bez problemu. Ostatnio leciałem do Gdańska bez przyczepy i dopiero na bramce wyjazdowej zorientowałem się, że nie zmieniłem i skasowało mnie jak z przyczepą. Fajne jest to, że praktycznie zawsze jak jadę w jedną czy drugą stronę A1 to na bramkach Only AmberGO jest pusto, gdy na innych stoi po kilka aut. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety jak ktoś ma tablice indywidualne to jest problem. Do niedawna w ogóle nie działały bramki a ostatnio coś tam grzebią bo losowo mi otwiera.... Myślę, że kamera myli cyfrę zero z literą "O". Pisałem reklamacje, wszystko mi sprawdzali, że mam ok, niestety bramki raz puszczą raz nie. Inne auta, które mam podpięte pod aplikację przejeżdząją bez problemu. Poza sezonem to luz ale jak Ci się w sezonie nie otworzą to Twój stres i frustracja tych co za Tobą gwararntowane ...

Edytowane przez JonathanLafey (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety jak ktoś ma tablice indywidualne to jest problem. Do niedawna w ogóle nie działały bramki a ostatnio coś tam grzebią bo losowo mi otwiera.... Myślę, że kamera myli cyfrę zero z literą "O". Pisałem reklamacje, wszystko mi sprawdzali, że mam ok, niestety bramki raz puszczą raz nie. Inne auta, które mam podpięte pod aplikację przejeżdząją bez problemu. Poza sezonem to luz ale jak Ci się w sezonie nie otworzą to Twój stres i frustracja tych co za Tobą gwararntowane ...


Nie mają szybkiego sposobu sprawdzenia tablicy ręcznie i otwarcia bramki? We Włoszech tak to chyba działa, bo miałem zabrudzone tablice i jakoś długo nie trwało.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, maarec napisał:

dziś przetestowałem na androidzie, działa pięknie. @witus kolejne piwo jestem Ci winien. Odcinek A1, kategoria 2A, pobrało odpowiednio - czyli 71zł, przetoczyłem się zestawem bez zatrzymywania. Na sezon genialna sprawa.

Dzięki, choć nie miałem udziału w powstaniu tej aplikacji :) Ale piwo chętnie. Przebieram nóżkami żeby przetestować już w najbliższy wtorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, danielpoz napisał:

Szkoda że viatolem nie można płacić na prywatnych autostradach. Idealne uproszczenie no ale cóż. 

Szkoda, że nie mamy elektronicznych winietek jak w innych krajach. To byłoby uproszczenie. Wszelkiej maści rozwiązania polegające na instalowaniu jakiś aplikacji, urządzeń, doładowywania to tylko utrudnianie życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, danielpoz napisał:

Niby tak ale pudlo viatola i tak wisi więc ten problem to juz nie problem. 

oczywiście. Ja generalnie jestem za obniżeniem opłat na viatolu i wprowadzenia go dla wszystkich - również dla aut osobowych. Jeździsz dużo, korzystasz z dobrych dróg - płać. Niech to będzie 5gr za osobówkę za km - tam gdzie jest to droga typu A lub S - bo juz zbieranie opłat na przejeździe przez Rumię, Olkusz czy Pyrzowice pomiędzy A1 a Siewierzem to skandal.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, maarec napisał:

oczywiście. Ja generalnie jestem za obniżeniem opłat na viatolu i wprowadzenia go dla wszystkich - również dla aut osobowych. Jeździsz dużo, korzystasz z dobrych dróg - płać. Niech to będzie 5gr za osobówkę za km - tam gdzie jest to droga typu A lub S - bo juz zbieranie opłat na przejeździe przez Rumię, Olkusz czy Pyrzowice pomiędzy A1 a Siewierzem to skandal.

Ja też jestem za tym, ale z wyeliminowaniem elektroniki dla aut osobowych. To nie ma sensu i jest zwykłym utrudnieniem - jakieś kaucje, umowy, przyklejanie pudełek, sprawdzanie czy działa. Za dużo miejsca na błąd ludzki. To powinno być proste i nieskomplikowane - winietki elektroniczne, który kupi każdy, nawet obcokrajowiec i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, jacek00 napisał:

Ja też jestem za tym, ale z wyeliminowaniem elektroniki dla aut osobowych. To nie ma sensu i jest zwykłym utrudnieniem - jakieś kaucje, umowy, przyklejanie pudełek, sprawdzanie czy działa. Za dużo miejsca na błąd ludzki. To powinno być proste i nieskomplikowane - winietki elektroniczne, który kupi każdy, nawet obcokrajowiec i tyle. 

też  racja, uprościć, ale niech płaci każdy kto jedzie - jak na Słowacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.