Jump to content
DarkWater

Prośba o ocene

Recommended Posts

BUMERANG

Gdybyś się wybierał oglądać to zacznij od zważenia. Z opisu wynika, że ona może ważyć na pusto więcej niż ma DMC. Nie wierzę, żeby ktoś pokusił się o zrobienie mebli z lekkich płyt klejonych jak w oryginale. Plus roleta mikrofala, etc.

Gdyby jednak waga była ok. to w następnej kolejności oglądaj ją od spodu. Jak tu by było też ok. to już z górki.

DarkWater
Posted (edited)
2 godziny temu, BUMERANG napisał:

Gdybyś się wybierał oglądać to zacznij od zważenia. Z opisu wynika, że ona może ważyć na pusto więcej niż ma DMC. Nie wierzę, żeby ktoś pokusił się o zrobienie mebli z lekkich płyt klejonych jak w oryginale. Plus roleta mikrofala, etc.

Gdyby jednak waga była ok. to w następnej kolejności oglądaj ją od spodu. Jak tu by było też ok. to już z górki.

zastanawia mnie własnie  tak  kompleksowy remont  i sprzedaż  poprostu nie ufam takim akcjom kapitałka  i sprzedaż  ja w takim czymś za bardzo nie widzę sensu  co  do wagi  tez nie mam złudzeń ze wazy więcej  :D  a moze to  jest wlasnie  okazja a ja wybrzydzam :D 

oo widzę ze  już się  problem rozwiązał :D 

Edited by DarkWater (see edit history)

BUMERANG
1 minutę temu, DarkWater napisał:

a moze to  jest wlasnie  okazja a ja wybrzydzam :D 

Jak jest niedaleko zawsze warto oglądnąć.

DarkWater
2 godziny temu, BUMERANG napisał:

Jak jest niedaleko zawsze warto oglądnąć.

nie zdążyłem  :D już  sprzedane  chyba za wolny jestem :D teraz  schodzą przyczepki jak karp na święta w  lidlu