Skocz do zawartości

Koło podporowe


mmaty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

7 minut temu, mmaty napisał:

Super, dziękuje Ci bardzo. To mnie przekonuje do kupna. 

Dobra niech będzie że to ja jestem ten zły, ale co przekonało Cię  z tego filmu że to jest dobry produkt, tam nie ma żadnego trudnego terenu :puk:
Oprócz tego że jest ciasno i nie można manewrować autem to podłoże jest twarde i stabilne, chyba że do tego potrzebujesz, ale piasek czy trawa
i to mokra do tego lekkie wzniesieni i pozamiatane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, mmaty napisał:

Oglądaj dokładnie te filmy. 

No własnie - oglądnijmy dokładnie odrzućmy docinki i fochy  i rozmawiajmy na podstawie faktów pokazanych w filmach.

1-szy film - trawa/żwir/ziemia  sucha i równo - urządzenie 550w a nie 300w jak rozważane + gruby "traktorowy" bieżnik kółka to na pewno pomaga ale to nie sa warunki rzeczywiste kempingu
2-gi film - zupełnie niemiarodajny to lekka przyczepa typu folder caravan i asfalt więc to nic nie wnosi do sprawy poza tym że jeździ i skręca
3-ci  film - 1:40  wyraźnie zrywa przyczepność gdy kółko wpada w żwirek stanowiący nieznaczne obniżenie terenu - taki przypadek może się zdarzyć na kempingu.

Na wszystkich filmach brak jakiejkolwiek większej nierówności i pracy w warunkach jakie mogą realnie zaistnieć na kempingu - nierówności, trochę mokrego, trochę żwiru/piasku/błota  itp.....   W żadnym z filmów też nie znamy nacisku na koło więc dla mnie filmy choć dobrze że zostały pokazane ale nie są  miarodajne bo  nie dają pełnego materiału do określenia możliwości tego urządzenia w warunkach rzeczywistego użytkowania.

 

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem może i kupi - Jego kasa Jego wybór - nie mnie o tym decydować ale skoro pyta to uważam że jest potrzeba Mu odpowiedzieć i dać argumenty poparte faktami aby zrobił to w pełni świadomie i z przekonaniem a  wyśmiewki czy fochy nie dają nic  bo tu liczy sie fizyka czy technika a one mają to gdzieś i rządzą się i tak swoimi prawami.
Nawiasem - trochę Mu dożarliście i nie było to chyba potrzebne, ja nie mówię że trzeba być super nianią dla świeżaków ale  przecież każdy z nas będąc świeżakiem  miał  jakieś pomysły/plany/wizje przy których sie upierał a które ówczesnym starym wyżłom mającym doświadczenie od razu  wydawały się śmieszne czy bez sensu - tak to już po prostu jest. Wg mnie nie powinien zapominać wół ze cielęciem kiedyś był ale  nie ma co się rozwodzić należy  zakopać topór wojenny i gadać na faktach oraz realnych przykładach z życia to najlepsza metoda  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mmaty napisał:

Super, dziękuje Ci bardzo. To mnie przekonuje do kupna. 

Proszę bardzo :thank:, jednak po zakupie zrób test na jutuba w trudnych warunkach bo w necie praktycznie nic takiego nie ma a z pewnością następni chętni będą bić się z myślami kupić/nie kupić :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, smok_wawelski napisał:

Nawiasem - trochę Mu dożarliście i nie było to chyba potrzebne,

To ja to ja :P Krzysku było napisane że na podłoży typu mokra trawa, piasek to nie pojedzie, jeden kolega nawet napisał że obciążał to cementem,
bo co miał zrobić jak kółko się ślizgało. Tak więc nie trzeba tego urządzenia posiadać aby się kapnąć że to poza utwardzonym i równym podłożem nie będzie działać,
a w każdym bądź razie nie tak jak mover do tego cena tego koła to pewnie z 1000 zł jak nie wiecej, jeżeli więc kolega potrzebuje to aby wstawić przyczepkę
w ciasne miejsce na równym i twardym podłożu a nie ma nikogo do pomocy to ok będzie to działać, ale sam wiesz że na polu kempingowym już tak różowo nie będzie.
Co do filmików już się nie wypowiadam bo napisałeś wszystko, tą jedna przyczepę to można przestawić samemu i to bez wysiłku, reszta to jaj napisałeś
żadnego testu na trudnym podłożu. Kolega zarzucił mi że nie oglądam  dokładnie, ale mam wrażenie że to on nie ogląda dokładnie, w dodatku jest bardzo podatny
na takie reklamy i to po jednym filmiku, czy tam trzech. Dobrze że ma możliwość zwrotu tego urządzenie to uratuje go do poniesienia niepotrzebnych kosztów.
Ja mimo mojej pisowni, o tak już mam :P życzę mu jak najlepiej i oby był zadowolony z zakupu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak myślę ze największy ból to będzie nie jak testy nie wyjdą tylko jak po testach sprzedawca nie zwróci kasy bo się dopatrzy że sprzęt był już zakładany i używany . Zresztą smok już o tym wspominał wcześniejszych postach . To nie jest tak że zawsze można coś używać i potem zwrócić do 30 dni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, leszek napisał:

Ja tak myślę ze największy ból to będzie nie jak testy nie wyjdą tylko jak po testach sprzedawca nie zwróci kasy bo się dopatrzy że sprzęt był już zakładany i używany . Zresztą smok już o tym wspominał wcześniejszych postach . To nie jest tak że zawsze można coś używać i potem zwrócić do 30 dni .

To już raczej nie ma znaczenia, a przyjemniej nie w tym temacie, to już zmartwienie kupującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wychodzę z założenia, że kolega pisząc ten post ,nosił się już z zamiarem kupna tego cudownego wynalazku i nie spodziewał się negatywnych opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tantalos napisał:

Ten niby mover nie ma nic wspólnego z tym co kolega @mmaty chce kupić, bo ten z tego filmiku ma dwa razy większą moc a i tak widać że to to ledwo jedzie. Do tego kolejne minusu to konieczność ściągania tego po podpięciu do przyczepy, no i straszna upierdliwość przy manewrowaniu. 

Kilka osób z forum to miało, nawet chyba @chris_66 kiedyś pozbywał się czegoś podobnego. 

 

3 godziny temu, mmaty napisał:

A zapomniałem dodać że to zrobię na innym forum bo to, to jakaś porażka. 

Porażka, bo ludzie mówią nie to co byś chciał usłyszeć? Twoje pieniądze i Twoja sprawa. Możesz to kupić i się przekonać. Ja tam nie mam powodów aby nie wierzyć kilku osobom, które to dziadostwo testowały. Każdy powtarzał to samo, że to się do niczego nie nadaje, poza betonem - ale na betonie to i bez tego ustrojstwa dasz radę przepchnąć przyczepę. 

Godzinę temu, smok_wawelski napisał:

3-ci  film - 1:40  wyraźnie zrywa przyczepność gdy kółko wpada w żwirek stanowiący nieznaczne obniżenie terenu - taki przypadek może się zdarzyć na kempingu.

Taki przypadek jest najczęściej na kempingu - czyli trawa, nierówności terenu, jakieś górki, spadki, dołki. Jak jest mokro to nawet czasami mover nie daje rady, a co dopiero to. No i wygoda użycia. To trzeba trzymać i tym skręcać, nie da się tym manewrować, ani obsewować przyczepy. Wygoda użycia movera przy tym to kosmos. 

Cytat

Na wszystkich filmach brak jakiejkolwiek większej nierówności i pracy w warunkach jakie mogą realnie zaistnieć na kempingu - nierówności, trochę mokrego, trochę żwiru/piasku/błota  itp.....   W żadnym z filmów też nie znamy nacisku na koło więc dla mnie filmy choć dobrze że zostały pokazane ale nie są  miarodajne bo  nie dają pełnego materiału do określenia możliwości tego urządzenia w warunkach rzeczywistego użytkowania.

Ja tam wolę opinie osób, które się dały na ten produkt nabrać. Każdy pozbywał się tego jak najprędzej. Kolega @BoJa jest tego najlepszym przykładem. 

A po zamontowaniu będzie to działać pewnie tak: ?

https://www.youtube.com/watch?v=HBTfp5Gi2j0

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę opinie osób, które się dały na ten produkt nabrać. Każdy pozbywał się tego jak najprędzej......


Ja nie dałem się nabrać, dostałem , po krótkim teście w hali na równym betonie bez żalu sprzedałem i ani chwili nie żałowałem że nie mam tego chorego wynalazku



Wysłane z telefonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę opinie osób, które się dały na ten produkt nabrać. Każdy pozbywał się tego jak najprędzej......


Ja nie dałem się nabrać, dostałem , po krótkim teście w hali na równym betonie bez żalu sprzedałem i ani chwili nie żałowałem że nie mam tego chorego wynalazku



Wysłane z telefonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.