Skocz do zawartości

Dominikowo


Spablo1

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś miał okazję być na tym polu namiotowym http://jerzystepien.fm.interia.pl/ ?

Jeździłem tam pod namiot jakieś 20 lat temu. Nikt wtedy nie slyszał w tym miejscu o turystach. Zawsze była cisza, spokój i idealne miejsce do wypoczynku. Wędki, grzybki i piwo, które dowożono czasami do jedynego we wsi sklepu. Woda pitna ze studni od gospodarzy, kąpiele w jeziorze i własnymi rękoma zrobiony wychodek w lesie. Piękne czasy :nono:

Jestem ciekaw czy wiele się tam zmieniło i czy nadal jest tak cicho i spokojnie.

Chciałbym zawitać do Dominikowa na jakiś weekend. Jeśli ktoś z Was trafił tam przez przypadek to proszę o podzielenie się wrażeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spablo1, miałem okazje być tam ~30 lat temu a miałem wtedy 12 lat i było tak jak opisujesz cisza spokój rybki .Rozbici byliśmy namiotem :nono: obok ognisko,syrena 105L przyjeżdzaliśmy tam co roku.Turystów jak na lekarstwo,przeważnie byliśmy sami czasami ktoś się rozbił. Tego pola namiotowego przy plaży nie było. Wioska już nie ta sama.Jest troche domków letniskowych , te stare kupione i wyremontowane służą jako domki na weekend lub urlop.Odnośnie tego pola namiotowego to w sezonie jak dla mnie to za dużo turystów wole bardziej spokojniejsze miejsca. Ale jak będziesz w pobliżu w sezonie to odwiedz to stare miejsce i zobaczysz sam jak się zmieniło.

Cztery lub pięć lat temu wynajeliśmy sobie ze znajomymi we wrześniu domek taka agroturystyka ,na pare dni.Nasze Panie spacery i takie tam a panowie wiadomo na rybki.Łowiliśmy z łódki i przez te pare dni zero kontaktu z rybą.

A wiadomo jesień to najlepszy okres na drapieżnika a matołkami nie jesteśmy i potrafimy łowić rybki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam w tym roku na rekonesansie. Wrażenia kiepskie kemping to istne klepisko (trawa wydeptana i wysuszona na wiór), bardzo dużo ludzi, praktycznie brak plaży i zejścia do jeziora, brak zacienionych miejsc na kempingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam w tym roku na rekonesansie. Wrażenia kiepskie kemping to istne klepisko (trawa wydeptana i wysuszona na wiór), bardzo dużo ludzi, praktycznie brak plaży i zejścia do jeziora, brak zacienionych miejsc na kempingu.

Radek, Kaleńsko trochę dalej, ale trawa do kolan :nono: , i ludzi nie za dużo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam kilka razy, kiepskie toalety prysznic z zimną wodą. Jedyna zaleta to kiosk z zimnym piowen po 2,5zł. Ale na weekend wystarczająco.W Byłem 27 czerwca byłem sam. Ja tam pojadę ale dopiero w lipcu.

 

Bardzo polecam DRAW-TUR w Czaplinku

 

Do zobaczenia na szlaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

Jak dla mnie to jedno z piękniejszych pól na jakich byłam. Jednakże piszę to z punktu widzenia namiotowca. Jedno z piękniejszych pod kątem wizualnym. Pole jest w kształcie prostokąta ciągnące się wzdłuż jeziora. Jak dla mnie odpowiedni poziom zacienienia (ani za ciemno ani patelnia). Trawka na całym polu, ale jak jest susza to wiadomo, że wypalona. 
Plaża bardzo przyzwoita, z pięknym pomostem. Długo płytko. Woda czysta. Jeziorko nie za duże, W 2-3 godziny można okrążyć. 
Ceny przyzwoite. 
Największy minus to sanitariaty. Całość mieści się w jakimś blaszaku (w tym roku jak podjechaliśmy na samą plaże się pokąpać, to widziałam że obili ją drewnem, przez to trochę lepiej się prezentuje). Dwa klopy damskie, dwa męskie. Ale chociaż jest ciepła woda w umywalce z ogrzewacza przepływowego i mydło. Parę lat temu tego nie było. 
Prysznic jeden płatny, też w tym blaszaku. 
Mycie naczyń na zewnątrz blaszaka pod zimną wodą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.