Skocz do zawartości

Cennik Adria Aviva 2020


luktom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Czy posiada ktoś cennik przyczep Adria na 2020rok ? 

Chciałbym znaleźć cenę na Adria Aviva 400DK oraz informacje co jest w standardzie wyposażenia.
Wyposażenie jest różne w zależności od kraju. To akurat możesz sprawdzić na stronie Adrii: adria-mobil.com

Co do cen to pytaj dealerów, albo zajrzyj na mobile.de
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, M&D napisał:

Tak jak kupić Adrie to niestety tylko w Niemczech wyposażenie, ceny, wybór zupełnie co innego. Wszystkie modele na miejscu tylko brać.... nie to co u nas najpierw płać, a potem dostaniesz .... 

Z niszowymi markami tak jest, Hobby, Fendt, Knaus od ręki, tak samo z częściami na miejscu nic nie ma do Adrii, wszystko na zamówienie i ceny kosmos.

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj przez Google Slovenia. Ja kilka miesięcy temu nie miałem problemu żeby znaleźć cennik w Euro.

Nawet odnalazłem, w załączeniu :)

ADRIA-CENIK-PRIKOLIC-2020.pdf

Edytowane przez Gizbern (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niszowymi markami tak jest, Hobby, Fendt, Knaus od ręki, tak samo z częściami na miejscu nic nie ma do Adrii, wszystko na zamówienie i ceny kosmos.
Co masz od ręki? Od ręki to masz w Niemczech, gdzie są całe place pełne przyczep do wyboru do koloru. U nas to jest kpina a nie oferta, po kilka przyczep na krzyż. Na szczęście powoli się to zmienia na lepsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, M&D napisał:

Tak jak kupić Adrie to niestety tylko w Niemczech wyposażenie, ceny, wybór zupełnie co innego. Wszystkie modele na miejscu tylko brać.... nie to co u nas najpierw płać, a potem dostaniesz .... 

Nie tylko w Niemczech, również w Skandynawii itd., po prostu wszędzie tylko nie w PL. Niestety większość polskich "biznesmenów" ma PRLowskie naleciałości i myślą że robią łaskę klientowi gdy mu odpowiedzą na pytanie, itd. Myślą że klient jest dla nich, a nie oni dla klienta. Polska dystrybucja Adrii, to kpina i totalna amatorka. Mój wewnętrzny patriotyzm chciał dać zarobić Polakom, ale zarobią Norwedzy.

Edytowane przez przemo79 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko w Niemczech, również w Skandynawii itd., po prostu wszędzie tylko nie w PL. Niestety większość polskich "biznesmenów" ma PRLowskie naleciałości i myślą że robią łaskę klientowi gdy mu odpowiedzą na pytanie, itd. Myślą że klient jest dla nich, a nie oni dla klienta.
Niestety ale taka jest prawda. Większość dealerow robi łaskę że w ogóle Cię obsługują. Chociaż w tym roku Elcamp mnie pozytywnie zaskoczył. Zatrudnili młodego do obsługi serwisu i nawet mu się chce ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jacek00 napisał:

Niestety ale taka jest prawda. Większość dealerow robi łaskę że w ogóle Cię obsługują. Chociaż w tym roku Elcamp mnie pozytywnie zaskoczył. Zatrudnili młodego do obsługi serwisu i nawet mu się chce ,emoji6.png

Kontakt elektroniczny z nimi to nadal koszmar, odnoszę wrażenie że szybciej byłoby porozumiewać się za pomocą gołębia pocztowego. Napiszę wiadomość do jankesów, kangorów czy skalniaków, a po.15 minutach przychodzi cały elaborat i jeszcze proszą aby podać im swój nr tel i dogodny czas dla mnie w którym mogą zadzwonić

Edytowane przez przemo79 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 2.09.2020 o 00:25, CiapekTor napisał:

minęły wakacje a ja odnoszę podobne wrażenie jak Wy wyżej. Słabe...
A jak w Niemczech to gdzie najlepiej? Ktoś ma doświadczenie?

Polecam: https://www.caravan-reisemobile-center.de/

Tutaj więcej: 

 

Godzinę temu, xaga napisał:

Gdzie mozna kupić poza elcampem? ktoś kupował u dealerów w Czechach, w Słowenii, w Niemczech?

Jak wyżej...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2020 o 20:28, xaga napisał:

Gdzie mozna kupić poza elcampem? ktoś kupował u dealerów w Czechach, w Słowenii, w Niemczech?

Czytałam, że na mobile.de dużo oszustów?? 

Cargo już ma Adrie w ofercie i w porównaniu z Elcampem jest z nimi kontakt bo Elcamp mam wrażenie robi co chce, a jak nie chce to nic nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.