Skocz do zawartości

Legoland - Billund - Dania


Rekomendowane odpowiedzi

Ja również wybieram się do Legolandu w Dani w tym roku z rodzinką. Jednak ze względu na odległość czyli ponad 2000km w obie strony szukam jeszcze jakiś atrakcji po drodze tak by nie gonić tylko na dwa dni do Legolandu i do domu.

Na pewno zahaczymy o zoo safari, ale co dalej :oslabiony:  

Edytowane przez Simbus1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja również wybieram się do Legolandu w Dani w tym roku z rodzinką. Jednak ze względu na odległość czyli ponad 2000km w obie strony szukam jeszcze jakiś atrakcji po drodze tak by nie gonić tylko na dwa dni do Legolandu i do domu.

Na pewno zahaczymy o zoo safari, ale co dalej :oslabiony:  

No ja raczej będę ganiać prosto do Danii. Dla mnie taki wypad to już będzie duże wyzwanie, mam problemy z nogami od 1,5 roku. Zeszłego lata przez mój wypadek dzieciaki nie miały wakacji teraz chcę im to wynagrodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Simbus1, Kogi

Udało sie Wam zrealizować już plany wyjazdowe? Możecie podzielić się wrażeniami, ewentualnie napisac krótkie relacje?

Chcielibyśmy na koniec sierpnia też odwiedzić LEGOLAND i właśnie planujemy trasę i atrakcje po drodze. Z dwójką maluchów nie przeskoczymy trasy na jeden raz.

Będę wdzięczna za wszelkie aktualne informacje.

 

Pozdrawiam

Tweety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

na gruponie są bilety do legolandu za 50% ceny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

moim zdaniem to okazja (ja kupiłem)

https://www.groupon.pl/oferty/wroclaw/legoland-8/65182266

nie boisz się że są jakies lewe? ja właśnie też palnuje tam jechac za 2 tyg, więc jestem zainteresowany tymi biletami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tamtym roku przegapiłem te bilety na gruponie, a tez chciałem (jak już się zdecydowałem to były tylko dla "2+3")

w kolejce do wejścia - a sa ogromne :) - widziałem rodzinkę z PL z biletami z grupona.

raczej nie podejrzewam żeby to było coś "lewego" :) Legoland tez sprzedaje w jakiś okresowych promocjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam, ktoś się orientuje ile kosztuje przejazd z legolandu do Kopenhagi? chodzi i o przeprawę mostową? 

na różnych stronach podają inne ceny  :hmm: tam chyba są dwa mosty na trasie wyznaczonaj przez google maps.

 

chodzi mi o zestaw do 3,5 t.

 

pozdrawiam 

Edytowane przez pajel (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo ... ja obliczając trasę nie wziąłem pod uwagę tego drugiego mostu.

ale i tak uważam ze: trasa , możliwość zwiedzenia kilku fajnych miejsc

oraz to ze nie musiałem obijać się o pijanych rodaków na promie świn-yst.

rekompensuje w pełni tą kase.


acha ... no i na prom musisz się stawić co do minuty (a wiadomo jak to może być jak wracasz z długich wakacji)

a na most po prostu wjeżdżasz :)

Edytowane przez cicik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hajka, ja głupot nie wypisuje tylko się pytam  :skromny: bardziej doświadczonych.

dlatego pisałem, że wyczytałem o różnych cenach, dlatego do źródła poszedłem... dziękuje za linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za głupoty tu wypisujecie??

 

342 Korony Dunskie za most http://www.storebaelt.dk/ to jest około 49 euro i nic więc

faktycznie podałem cene za mosty DWA do samej Szwecji

czyli cena za tej jeden jest taka jak podałeś (i ja podałem wcześniej)

ten most za prawie 90 eur to most z Dani do Szwecji

post-14520-0-89061400-1436291902_thumb.jpg

Edytowane przez cicik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.