Skocz do zawartości

Burstner DMC 900 ? Proszę o opinię.


ampere

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-burstner-4-6-osob-solar-dmc-900kg-1998r-CID5-IDETqOU.html

Witam,znajomy ciągnie mnie ,by zobaczyć tę przyczepę. Czy ktoś może ją ogladał? Prosze o Wasze opinie,bo dla mnie generalnie dziwne ogłoszenie .Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ampere napisał:

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-burstner-4-6-osob-solar-dmc-900kg-1998r-CID5-IDETqOU.html

Witam,znajomy ciągnie mnie ,by zobaczyć tę przyczepę. Czy ktoś może ją ogladał? Prosze o Wasze opinie,bo dla mnie generalnie dziwne ogłoszenie .Pozdrawiam

 

Nie wiem co masz na myśli pisząc "dziwne".

Przyczepka widać zadbana, doposażona, od osoby znającej tematykę karawaningu. Przestronne, ładne jasne wnętrze.

Wg mnie niejasne jest rok produkcji. To jest nadwozie przyczepek produkowanych do roku 1997. Model 430 lub 435 co by oznaczało zaniżenie DMC. Bez fotki z dowodu nie da się więcej określić. Oglądajcie i dajcie znać jakie są Wasze wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kleo77 napisał:

Chyba raczej MW to te 900 kg

Po co pisać takie pierdy ... Raczej?

MW to 780 kg. Pierwsza seria lekkich przyczep Burstnera aż do 2004 roku. Tyle że niska ładowność. 

Burstnera trzeba uszkodzić żeby zaczął przeciekać. Warto oglądnąć. Układ jest bardzo praktyczny. Mam taki w młodszej budzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Commander napisał:

MW to 780 kg. Pierwsza seria lekkich przyczep Burstnera aż do 2004 roku. Tyle że niska ładowność. 

Jest już solar + aku więc ładowność zbliża się do nieprzyzwoitej wartości - zajrzyj przed zakupem na wagę.

3 godziny temu, Malinki napisał:

Przyczepka (…) od osoby znającej tematykę karawaningu.

Znasz człowieka? Bo ja po oszczędnym opisie nic takiego nie mogę wywnioskować. (to nie złośliwa uwaga ale ciekawość ;) )

 

Przed oględzinami poprosił bym o szczegółowe zdjęcia sypialni - są tam, na moje oko, nietypowe przeróbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie miałem na myśli to ,że ogłoszenie już chwilę wisi,wiadomo ,w dzisiejszych czasach to dobre egzemplarze schodzą na pniu.Prawdopodobnie podjedziemy tam dziś, to zdam relację. Dziękuję za uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po oględzinach jednym słowem....nie będę pisał tego słowa.

Przednia ściana nieumiejętnie naprawiona, korozja poszycia taka,że widoczne są dziesiątki dziurek, na suficie wokół okna zalanie- mocniejsze wciśnięcie i dziura gotowa.Nad drzwiami pęknięte poszycie,sypialnia kombinowana,tapeta odchodzi ze  ścian. Najważniejsze: kombinowane DMC, brak tabliczki znamionowej. Szkoda czasu ...Dobrze,że byłem tu przejazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.