Skocz do zawartości

Zabudowa Markizy szukam


Dioblik

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Voku napisał:

A ja po 2 latach właśnie rozłożyłem lewą ścianę z obelinka queen. Nawet to nagrałem, jak będą fundusze zakupie resztę.

Dawaj filmik :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

27 minut temu, jacek00 napisał:

Musisz kupić ściany dedykowane do swojej markizy. Inne kupujesz do Caravanstore XL a inne do Caravanstore. 

Tak, tylko ścianę queen kupisz w wersji xl, w wersji 225 i w wersji do thule. O tym mówię, każda wersja się trochę różni ale dalej to jest ściana queen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, jacek00 napisał:

Dawaj filmik :) 

Będzie, ale muszę to ogarnąć, ogólnie kupowałem boczną po 490zł za komplet, teraz cena tej mojej jest 50zł większa.
Rozstawia się to banalnie. U mnie w Thule dokupuje się górny rafter który od strony przyczepy zapina się w oryginalny uchwyt w pokrowcu markizy obok oryginalnej poprzeczki a przy nodze jest otworek od wewnętrznej strony i tam wchodzi drugi koniec raftera. Od strony przyczepy kupuje się dodatkowy słupek i mocuje do ziemi i górnego raftera.
Ścianka od strony przyczepy jest taka pogrubiona żeby dobrze się dopasowała, u mnie będzie pewnie problem z oknem bo prawa ściana wypada na oknie. Ale ogólnie myślę że na taką wczesną wiosnę czy pożną jesień spokojnie się nada.

Ogólnie scianki całkiem fajnie wyglądają jakościowo też ok.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Voku napisał:

Będzie, ale muszę to ogarnąć, ogólnie kupowałem boczną po 490zł za komplet, teraz cena tej mojej jest 50zł większa.
Rozstawia się to banalnie. U mnie w Thule dokupuje się górny rafter który od strony przyczepy zapina się w oryginalny uchwyt w pokrowcu markizy obok oryginalnej poprzeczki a przy nodze jest otworek od wewnętrznej strony i tam wchodzi drugi koniec raftera. Od strony przyczepy kupuje się dodatkowy słupek i mocuje do ziemi i górnego raftera.
Ścianka od strony przyczepy jest taka pogrubiona żeby dobrze się dopasowała, u mnie będzie pewnie problem z oknem bo prawa ściana wypada na oknie. Ale ogólnie myślę że na taką wczesną wiosnę czy pożną jesień spokojnie się nada.

Ogólnie scianki całkiem fajnie wyglądają jakościowo też ok.  

To identycznie jak w fiammie, tylko mocowania pewnie dopasowane do konkretnego producenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku zakupiłem do takiej markizy ściany Fiamma Privacy Room CS Light. Narazie używałem podczas jednego wyjazdu i jestem bardzo zadowolony. Bardzo szybko się rozkłada i właśnie na krótkie wypady jest super. Trochę słabo ośledziowałem, ale podłoże bardzo kamieniste.1de7af280f77b1f6b737db0ad0eeb9fe.jpg00e9da82931ca9b173ff5085801137d0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.