Skocz do zawartości

Zabudowa Markizy szukam


Dioblik

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Markize Fiamma caravanstore 410 ( workowa) . Poszukuje zabudowy Markizy czyli śćianek bocznych oraz przedniej . Czy ktoś ma doświadczenia z taką ? A może ktoś ma taką do sprzedania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Akurat też męczę temat, identyczna markiza. Jeżeli chodzi o nowe to ściany obelinka tak wyglądają i się cenią 

AEF69FF4-D797-4565-96CC-8631C36F9D5C.thumb.png.650a54bd44fa31b2e213e0ec51a4e857.pngB01019F4-646F-46C4-8D80-B4C82F890065.thumb.png.f8b6a318f365e2086ddedda5a423586c.png7223C9D5-E924-48F1-B57B-10CE7AEDFEDA.thumb.png.f7f039c4ac889053234fc62e687e6adb.png

jest jeszcze opcja oryginalnych fiammy, ale z tego co ustaliłem są tylko boczne, przednia jest jako blocker, bez drzwi ? 

 

ale chętnie zobaczę co jeszcze inni podpowiedzą

A i jeszcze taki szczegół, moim zdaniem oryginalne fiammy mają dużo gorszy system montowania, system gumeczkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://youtu.be/HUKXmI4Dn-4

3 minuty temu, Dioblik napisał:

Widziałem wcześniej te z obelinka  , a co myślisz o tym  : https://www.allcamp.pl/przedsionek-villahome-caravans-410-fiamma-caravanstore-p-1780.html

Wygląda lepiej od tego z obelinka bo ma większe okna. Tylko nie ma na yt jak jest rozkładany, chciałbym zobaczyć jaki to ma system. 
 

z wyglądu bardziej mi odpowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wyglądu również podoba mi się bardziej ta z allcampu , sprawia wrażenienie bardziej kompletnej . Zadzwonie jutro do allcampu i poproszę o więcej informacji . Jestem ciekawy czy też ma jakieś słupki które trzymają zabudowę na styku z przyczepą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Dioblik napisał:

Z wyglądu również podoba mi się bardziej ta z allcampu , sprawia wrażenienie bardziej kompletnej . Zadzwonie jutro do allcampu i poproszę o więcej informacji . Jestem ciekawy czy też ma jakieś słupki które trzymają zabudowę na styku z przyczepą.

Takie coś leci na OLX może cie zainteresuje

https://www.olx.pl/oferta/przedsionek-do-przyczepy-camping-thule-omnistor-safari-style-CID5-IDF36BQ.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to myśle że to będzie tylko ,,wersja,, konkretnego modelu. Np ten obelink inna jest do 225, inna do 250 a jeszcze inna do thule, różni się konkretnymi rozwiązaniami a model ścian jest ten sam. 
 

ja to tak kumam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jacekzoo napisał:

Ale to myśle że to będzie tylko ,,wersja,, konkretnego modelu. Np ten obelink inna jest do 225, inna do 250 a jeszcze inna do thule, różni się konkretnymi rozwiązaniami a model ścian jest ten sam. 
 

ja to tak kumam

Czyli że zabudowa będzie różnić się dlugoscia ściany o 25 cm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Dioblik napisał:

Czyli że zabudowa będzie różnić się dlugoscia ściany o 25 cm?

Musisz kupić ściany dedykowane do swojej markizy. Inne kupujesz do Caravanstore XL a inne do Caravanstore. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.