Skocz do zawartości

Dostawka aneks do przedsionka Isabella 300 - szukam


Gosia1986

Rekomendowane odpowiedzi

U Pani Beaty można, ale ona na razie ma braki w dostawie - https://przedsionki.eu/

Dużo osób ostrzegało przed Tani Kemping z Koszalina, a widzę na olx że mają pełno używek przedsionków. Więc jeśli byś się na nich decydowała, to najlepiej odbiór osobisty. 

Gdzieś w okolicach Wrocławia była jeszcze jedna działalność z używanymi przedsionkami, ale nie mogę znaleźć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam również jestem na etapie poszukiwać polecanego sprzedawcy przedsionków, niestety tak jak wspomnieliście, Pani Beta ma przerwę w dostawach. Czy ktoś może zna tego sprzedawcę?

http://przedsionki.com.pl/

Firma wygląda na solidną, ktoś coś o niej słyszał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Niestety na razie poszukiwania bez skutku. 
Mam starszy typ przedsionka wiec do niego pasuje tylko rozmiar 300, 250 przymierzaliśmy i nie wejdzie - jest za krótki po zamku :( 

Możliwe ze kupimy nowy jak nic się nie znajdzie, akurat taki maja w Isabelli.

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chyba mam coś takiego - wraz z przyczepą dostałem kompletny przedsionek (chyba Isabelli) wraz z nowym aneksem (w zestawie jest też chyba sypialnia). Rozłożyłem go raz do testów i od tego czasu jest w pokrowcu. Nie jest mi potrzebny bo używam markizy. Co konkretnie mam zmierzyć i na co zwrócić uwagę?

Pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wow to byłoby super. Pytanie jakiej głębokości jest przedsionek? I co jest napisane na tej dostawce? To chętnie bym poprosiła zdjęcia :) może być Na priv

czy mogę prosić tez o nr? To byśmy się zadzwonili.

pozdr!

Edytowane przez Gosia1986 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2020 o 13:03, Stu napisał:

Witam

Chyba mam coś takiego - wraz z przyczepą dostałem kompletny przedsionek (chyba Isabelli) wraz z nowym aneksem (w zestawie jest też chyba sypialnia). Rozłożyłem go raz do testów i od tego czasu jest w pokrowcu. Nie jest mi potrzebny bo używam markizy. Co konkretnie mam zmierzyć i na co zwrócić uwagę?

Pzdr

 

Aktualizacja: Przedsionek mam faktycznie Isabell, ale aneks  jest duńskiej firmy trio sport. Długość po zamku to ok 470cm. W zestawie jest też faktycznie sypialnia, dobrze pamiętałem :)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Stu napisał:

Aktualizacja: Przedsionek mam faktycznie Isabell, ale aneks  jest duńskiej firmy trio sport. Długość po zamku to ok 470cm. W zestawie jest też faktycznie sypialnia, dobrze pamiętałem :)

Pzdr

Jak  z Gosią się nie dogadacie to stanę drugi w kolejce. Tylko muszę długość zamka zmierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Maras said:

Jak  z Gosią się nie dogadacie to stanę drugi w kolejce. Tylko muszę długość zamka zmierzyć.

My już ustaliliśmy, że niestety nie pasuje :( nasz przedsionek jest głęboki na 300cm a ta dostawka od Stu jest do 250.

Pozdrawiam!

Gosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gosia1986 napisał:

My już ustaliliśmy, że niestety nie pasuje :( nasz przedsionek jest głęboki na 300cm a ta dostawka od Stu jest do 250.

Pozdrawiam!

Gosia

To już coś wiem ,dziękuje Ci Małgosiu za info :bukiet: 

Mój przedsionek to Isabella Forum a jego głębokość 350 . I nie pamiętam jak tam  jest dzielony/szyty  bok .Czy jest 250 plus 100 czy może 300 plus 50 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W dniu 27.05.2020 o 22:38, Gosia1986 napisał:

My już ustaliliśmy, że niestety nie pasuje :( nasz przedsionek jest głęboki na 300cm a ta dostawka od Stu jest do 250.

Pozdrawiam!

Gosia

To już coś wiem ,dziękuje Ci Małgosiu za info :bukiet: 

 

edytka :) 

Zmierzyłem i też nie pasuje . 

Mój przedsionek to Isabella Forum a jego głębokość 350 . I nie pamiętam jak tam  jest dzielony/szyty  bok .Czy jest 250 plus 100 czy może 300 plus 50 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.