Jump to content
jarek1973

Antena Cristall 470

Recommended Posts

jarek1973

Witam,

znalazłem gniazda antenowe w środku i na boku przyczepy do których przychodzą kable,ale nie widzę nigdzie anteny,czy ona jest gdzieś ukryta ?

Dziękuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kristofer

Witam!

Kolego sympatyczny, ręce opadają. Nie zakładaj do każdego pytania, nowego tematu, bo to bez sensu. Są odpowiednie tematy, do których możesz śmiało swoje pytania podczepić, no chyba, że masz jakieś wyjątkowe, które zupełnie nigdzie nie pasuje. Ktoś już pisał w innym Twoim temacie: czytaj odpowiednie działy, zanim coś napiszesz, bo większość odpowiedzi już na forum padła. Poza tym, jeśli o coś pytasz, to staraj się to udokumentować jakimiś zdjęciami, bo nikt ze szklanej kuli nie będzie Ci wróżył ;)

Rozumiem Twój entuzjazm z powodu zakupu przyczepy, ale nie licz na gotowce i trochę sam poczytaj. Co do gniazda, to tylko przypuszczam, że pisząc "na boku", masz na myśli zewnętrzną ścianę przyczepy, a nie wewnętrzną jej stronę. Skoro tak, to również przypuszczam, że do tego gniazda podłączasz sygnał z zewnętrznej anteny, postawionej np. na jakimś stojaku, a przewodami sygnał dociera do gniazda wewnątrz przyczepy, do którego podłączasz TV :hmm:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...