Jump to content
Azjata

Kamerka w samochodzie

Recommended Posts

coxWlkp

Dzień dobry, czy macie doświadczenie z wideorejestratorem Garmin Dash Cam 56?

U mnie taki sprzet działał w samochodzie idealnie. 
Jako kamera tylna wykorzystałem Garmin Dash Cam Mini . Jedna z drugą w samochodzie gadały  … rejestracja w aplikacji pokazana, synchronizacja obrazów również dobra. 
Schody się zaczęły jak przeniosłem kamerę tylną z samochodu na tył campera :). Oczywiście nie odrazu w końcu zeszłego roku jeszcze działało ale teraz jakaś masakra :( kamery raz się widzą raz nie … tylna czasami rejestruje czasami nie…. Wrrr chyba to wina Garmina i aktualizacji oprogramowania.

Do tego jak z aplikacji usuniesz kamerę ( a nie jest to trudne :) to musisz mieć dostęp do kamerki - u mnie wiąże się to z rozebraniem obudowy. Na wyjazdach raczej trudne) 

Nawet zastanawiałem się czy na budzie nie umieścić kamery IP (od takiej kamery wykorzystuję obecnie obudowę do Garmina) tak czy inaczej muszę mieć router do neta wiec połączę jedno i drugie. Kamery IP mają pełną rejestracje 24h na karcie, dużo lepszą światłość i możliwość dostosowania kąta patrzenia .

68152487-2FDD-4F90-9C82-2BFCD6AF82E5.jpeg

coxWlkp