Skocz do zawartości

Czechy lub Słowacja bo.... wirus


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

2 lata temu jak jechałem do CRO to nocowałem tutaj - http://www.hbcastrum.hu/hu/. Camping mega spoko, mnóstwo basenów z róznymi rodzajami wody...nam się podobało, był to dla nas kemping na jedną noc ale na 2 lub 3 jak najbardziej chetnie byśmy zostali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam goraca to mniejsce w Chechach nie daleko od Polskiej granicy do odwiedzenia http://www.teplickeskaly.com/  kemping https://www.autokempbucnice.cz/pl  SKALNE MIASTO

 

Edytowane przez akserwis (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2020 o 16:51, chris_66 napisał:

 


Czy to Ty narzekałeś na nudę w Niemczech emoji848.png
Balaton ma pewne plusy których nie ma żadne nasze jezioro. I to dobrze że nie wszyscy to lubią emoji106.png


Wysłane z telefonu emoji12.png

 

 

W dniu 14.05.2020 o 19:04, chris_66 napisał:


Jak nie jeździsz to skąd możesz wiedzieć czy tam warto czy nie.
Skoro nie zauważyłeś niczego interesującego przy Balatonie to dobrze, nie będziesz tam jeździł więcej emoji1787.pngemoji106.png


Wysłane z telefonu emoji12.png

Bardzo trafne spostrzeżenie. :ok:

W dniu 14.05.2020 o 21:20, chris_66 napisał:


Nie jest w moim interesie zachęcanie nikogo do wyjazdu na Węgry. Ani dzielenie się fajnymi miejscówkami. Wolę tam niż na Mazury emoji106.png

chociaż mazury lubię z perspektywy pokładu, niestety poziom chamstwa na wodzie skutecznie zniechęca mnie do podróży w tamte rejony


Wysłane z telefonu emoji12.png

Ten "Twój interes " bardzo mnie rozbawił , a tak naprawdę rozumiem w pełni dlaczego coraz więcej doświadczonych forumowiczów nie  chce się dzielić węgierskimi doświadczeniami . 

:banan: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod Ostrawą, przy kopalni, którą można zwiedzać jest Camp Landek Park https://goo.gl/maps/LWdAGNPh7waHhLLh6 . W zeszłym roku uruchomiono tam profesjonalny punkt obsługi kampera. Można się zatrzymać na 2, góra 3 noce. Na dłużej chyba nie ma tam co robić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2020 o 13:30, Michał2016 napisał:

Węgrów Balaton może  podnieca bo w ich nudnym jak flaki z olejem krajobrazie to jedyna większa kałuża. Z perspektywy osoby kochającej jeziora, która widziała parę  najpiękniejszych polskich jezior to Balaton wygląda okropnie. Nie znam najmniejszego powodu by tam jechać nawet na pół godziny.

Przychylam się do tej opinii. To jedno wielkie bajoro, z brudna wodą. Byłem tam tylko raz i nigdy więcej. Odpowiednio sprzedana przez Węgrów informacja przyciąga jeszcze ludzi, ale po rozmowach z wieloma z nich -mówią nigdy więcej. I może niech tak zostanie, niech każdy jeździ tam gdzie mu pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ed napisał:

Przychylam się do tej opinii. To jedno wielkie bajoro, z brudna wodą. Byłem tam tylko raz i nigdy więcej. Odpowiednio sprzedana przez Węgrów informacja przyciąga jeszcze ludzi, ale po rozmowach z wieloma z nich -mówią nigdy więcej. I może niech tak zostanie, niech każdy jeździ tam gdzie mu pasuje.

piszesz poważnie czy z szyderą ? bo nie bardzo mogę wyczuć :rolleyes:

osobiście mam wielu znajomych którzy są zafascynowani Węgrami i jeżdżą tam regularnie , ja byłem kilka razy i nie złapałem bakcyla.

dla mnie to kraj tranzytowy w którym mogę się zatrzymać na trzy dni, napić się wina zjeśc langosza pomoczyć chwilę na termach i jechać dalej.

Na Balatonie pomimo kilku wizyt nogi nie zamoczyłem.

na dwutygodniowy urlop raczej bym tam nie pojechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ed napisał:

Przychylam się do tej opinii. To jedno wielkie bajoro, z brudna wodą.

Z brudną wodą? Akurat klasa czystości Balatonu jest bardzo wysoka, i jest to najczystsze jezioro na Węgrzech, więc o jakiej brudnej wodzie piszesz? ?

3 minuty temu, Suzu4x4 napisał:

piszesz poważnie czy z szyderą ? bo nie bardzo mogę wyczuć :rolleyes:

osobiście mam wielu znajomych którzy są zafascynowani Węgrami i jeżdżą tam regularnie , ja byłem kilka razy i nie złapałem bakcyla.

dla mnie to kraj tranzytowy w którym mogę się zatrzymać na trzy dni, napić się wina zjeśc langosza pomoczyć chwilę na termach i jechać dalej.

Na Balatonie pomimo kilku wizyt nogi nie zamoczyłem.

na dwutygodniowy urlop raczej bym tam nie pojechał.

Ja spędzałem na Węgrzech i po 2 tygodnie. Węgry są tak różnorodnym krajem, wszędzie jest blisko, sami Węgrzy też są bardzo miło nastawionym narodem. Nie słyszałem od Węgrów aby narzekali na Balaton, jest wręcz przeciwnie bo sami walą drzwiami i oknami i nad Balaton i do wszelkich termalnych basenów. 

16 minut temu, ed napisał:

Byłem tam tylko raz i nigdy więcej. Odpowiednio sprzedana przez Węgrów informacja przyciąga jeszcze ludzi, ale po rozmowach z wieloma z nich -mówią nigdy więcej. 

I to wszystko podczas jednego pobytu gdzie wielu Węgrów Ci się żaliło, że nigdy więcej? Aha

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jacek00 napisał:

Z brudną wodą? Akurat klasa czystości Balatonu jest bardzo dobra, jest to najczystsze jezioro na Węgrzech. 

Ja spędzałem na Węgrzech i po 2 tygodnie. Węgry są tak różnorodnym krajem, wszędzie jest blisko, sami Węgrzy też są bardzo miło nastawionym narodem. Nie słyszałem od Węgrów aby narzekali na Balaton, jest wręcz przeciwnie bo sami walą drzwiami i oknami i nad Balaton i do wszelkich termalnych basenów. 

nie wiem, specjalistą od Balatonu nie jestem, ale miejscach w których byłem woda była tak mulista że nogi nie zamoczyłem.

jako osoba mająca w promieniu 200 km od domu kilka czystych jezior (np Powidzkie, Dominickie czy Jezioro Niesłysz) w pełni podpisuje się pod słowami kolegów że jeśli chodzi o wodę Balaton to syf. Być może biologicznie jest ok, mam namyśli "czystość" wody do celów rekreacyjnych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.