Skocz do zawartości

Holownik do 10k ?


MariuszPoland

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, smok_wawelski napisał:

To nie znaczy że tu tak będzie - a szczeniakiem robisz się sam ściemniając co jak widzisz kolega rozszyfrował w moment  - pokaz po prostu ze jesteś normalnym dojrzałym na swój wiek człowiekiem a nie rzucaj pisząc  "Jakiś problem że piszę w imieniu taty? jak Ci udowodniono ściemę i będzie ok

No i spoko - po prostu bądź sobą - tak jak pisałem nie widzę problemu aby na forum pogadać z ósmoklasistą  bo ten młody wiek to wcale nie umniejsza wartości człowieka :)
 

Okej dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Trochę śmiesznie to wygląda, jak ktoś piszę jak zbierał na samochód za kilkadziesiąt tysięcy, a potem okazuje się że ma 15 lat (jeżeli masz, bo jakiś rok temu wrzucałeś jak dwunastolatek prowadzi auto). Ja też mogę się pochwalić samochodem wujka, willą kuzyna, a zdjęciem żony kolegi. W razie wpadki mogę napisać, że to było w ich imieniu napisane, więc powinno być wszystko ok. idąc tym tropem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Piotrekm13 napisał:

Trochę śmiesznie to wygląda, jak ktoś piszę jak zbierał na samochód za kilkadziesiąt tysięcy, a potem okazuje się że ma 15 lat (jeżeli masz, bo jakiś rok temu wrzucałeś jak dwunastolatek prowadzi auto). Ja też mogę się pochwalić samochodem wujka, willą kuzyna, a zdjęciem żony kolegi. W razie wpadki mogę napisać, że to było w ich imieniu napisane, więc powinno być wszystko ok. idąc tym tropem.

Ja mam rozwiązanie tego problemu. Mój syn kiedyś założył to konto, z którego ja pisze, pochwalił się, a ja pociągnąłem inicjatywę. Mimo to ma do niego dostęp i np. relacje z zabudowy przyczepy pisze on a ja tylko publikuje posty po uprzedniej kontroli. Można się dogadać, wystarczy być szczerym i prawdziwym ;) 

3 minuty temu, Commander napisał:

Dno i metr mułu.

Jest tu przecież wątek dla nastolatków..... więc o co kaman.

 

 

Możesz proszę podlinkować? Nie mogę znaleźć.

4 minuty temu, Commander napisał:

Dno i metr mułu.

Jest tu przecież wątek dla nastolatków..... więc o co kaman.

 

 

Dziwna sprawa. Może ojciec w ogóle nie wie o tym co syn tu wrzuca..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A regulaminie jest  jasno jest napisane: 

4.    Jedna osoba może mieć tylko jedno konto
 

5.    Podanie nieprawdziwych informacji w formularzu rejestracyjnym może przyczynić się do skasowania konta, w przypadku gdy użytkownik założy więcej niż jedno konto lub swoje konto udostępnia innym osobom, wszystkie jego konta mogą zostać zablokowane i/lub skasowane bez ostrzeżenia i odwołania.
 

Zapewne nasz Bohater nie przeczytał regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MariuszPoland napisał:

Miałem kilka przypadków na innych forach że pisali mi w stylu "daj tatę " albo "zawołaj mamę aby ci pieluchę zmieniła" itp. dlatego pisałem jako ja 

A co do tytułu wątku , dlatego napisałem tutaj ponieważ chciałem zakoñczyć temat i nie chciałem otwierać nowego ;)

A Co do tego jestem ósmą klasą podstawówki?

Dno  muł i metr wodorost, kupiłeś stare auto i chcesz zaimponować w temacie aut do 10k   :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, KrzysztofCC napisał:

Mnie nazywasz bohaterem? To, że wdrażam młodego w karawaning to chyba nie jakieś wielkie przewinienie?

Nie Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak na innych forach , jednak zmieszają ciebie z mułem,błotem itp.

 

1 godzinę temu, Piotrekm13 napisał:

Trochę śmiesznie to wygląda, jak ktoś piszę jak zbierał na samochód za kilkadziesiąt tysięcy, a potem okazuje się że ma 15 lat (jeżeli masz, bo jakiś rok temu wrzucałeś jak dwunastolatek prowadzi auto). .

Czysta taktyka biznesowa...

53 minuty temu, Cezarr napisał:

Dno  muł i metr wodorost, kupiłeś stare auto i chcesz zaimponować w temacie aut do 10k   :lol:

temat założony ponad rok temu przeze mnie więc chciałem zakończyć moją historię z wyborem holownika...

Godzinę temu, Maras napisał:

A regulaminie jest  jasno jest napisane: 

4.    Jedna osoba może mieć tylko jedno konto
 

5.    Podanie nieprawdziwych informacji w formularzu rejestracyjnym może przyczynić się do skasowania konta, w przypadku gdy użytkownik założy więcej niż jedno konto lub swoje konto udostępnia innym osobom, wszystkie jego konta mogą zostać zablokowane i/lub skasowane bez ostrzeżenia i odwołania.
 

Zapewne nasz Bohater nie przeczytał regulaminu.

4. tak , jedna osoba ma konto

5. piszę w imieniu ojca który o tym wie co postuję na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie udawaj kogoś kim nie jesteś, bo tacy już nawet wylatywali z forum. Na razie była tylko kupa smiechu, ale sam sobie jesteś winny. Taktyką biznesową bym tego nie nazwał. Z mojej strony koniec off topa. Zasmiecilismy tylko wątek. Najlepiej dla porządku by było usunąć lub przenieść te ostatnie posty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MariuszPoland napisał:

Czyli tak jak na innych forach , jednak zmieszają ciebie z mułem,błotem itp.

Gdybys był szczery od początku to nic takiego nie miało by miejsca. 

 

12 minut temu, MariuszPoland napisał:

moją historię z wyborem holownika...

Twoją? A nie taty przypadkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MariuszPoland napisał:

Czyli tak jak na innych forach , jednak zmieszają ciebie z mułem,błotem itp.

 

Czysta taktyka biznesowa...

temat założony ponad rok temu przeze mnie więc chciałem zakończyć moją historię z wyborem holownika...

4. tak , jedna osoba ma konto

5. piszę w imieniu ojca który o tym wie co postuję na forum...

Jedna osoba to jedna a nie Tata i Syn .  No chyba ,że z matmy jesteś prymus i mnie tu rozwalisz :) 

Jak tak jest jak napisałeś to fajnie ,że rodzice kontrolują dziecko w internecie. 

Ale co stoi na przeszkodzie abyś założył sobie swoje konto ? Jak widać całkiem dobrze sobie radzisz :ok:  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maras napisał:

Jedna osoba to jedna a nie Tata i Syn .  No chyba ,że z matmy jesteś prymus i mnie tu rozwalisz :) 

Jak tak jest jak napisałeś to fajnie ,że rodzice kontrolują dziecko w internecie. 

Ale co stoi na przeszkodzie abyś założył sobie swoje konto ? Jak widać całkiem dobrze sobie radzisz :ok:  

 

okej , założę ale to już nie dziś . Jutro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.