Jump to content
KasiaF

Miejscówka dla wędkarza (do 100km od Radomia)

Recommended Posts

KasiaF

Poszukuje dla zapalonego wędkarza - to najważniejsze tutaj miejscówki (prywatna/publiczna) nad wodą w promieniu do ok. 100km od Radomia (mazowieckie, świętokrzyskie, lubelskie, lodzkie), gdzie bezpiecznie odpłatnie można by postawić (najlepiej na kilka miesięcy - sezon, ale niekoniecznie) przyczepę kempingową. Ważne, żeby było to miejsce przyjazne wędkarzom, w miare ciche ispokojne. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Maras
7 godzin temu, KasiaF napisał:

Poszukuje dla zapalonego wędkarza - .........................................., w miare ciche i spokojne. 

I po takiej publicznej informacji z takiego miejsca robi się kołchoz . Po fajnych i kameralnych miejscach pozostanie wspomnienie. Nikt o zdrowych zmysłach nie strzeli sobie w kolano.

 Wspomniane 100 km to jest pikuś . Najprościej jest wsiąść w samochód i poświęcić kilka kilkanaście wyjazdów aby objechać teren i sobie samemu znaleźć miejsce. To chyba nie jest żadnym problemem ?

Podobnie jest z wędkowaniem .Na żadnym forum wędkarskim nikt o zdrowych zmysłach nie zdradzi miejsc gdzie i na co łowi zresztą tam nie ma takich pytań. Bo na początku jest jedna osoba potem ta osoba   z kumplem ,szwagrem ,szwagrów kumple ... busy i autobusy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
KasiaF

Bardzo pomogles... To nie jest czas na wyjazdy i rozmowy z ludzmi i poszukiwania. Szukam miejscówki dla rodzicow po 70, nie dla siebie. Nie znam się na rybach... a na podobnych forach i tutaj widziałam bardzo podobne posty i jakos ludzie się jednak dzielili takimi informacjami :) Zdrowia i pozytywnego nastawienia na zycia, bez podejścia 'wszystko dla mnie' :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
chris_66
Bardzo pomogles...


Wujek Google podpowie ci jak poszukasz. Jest parę miejsc na ryby ale bez szansy na stały postój budy. Na siedzenie cały sezon znam jedno miejsce u znajomego, ale on nie wpuszcza obcych.


Wysłane z telefonu

Share this post


Link to post
Share on other sites
KasiaF
Posted (edited)

Dzieki :) szukam intensywnie od kilku dni, ale jako, że nie wędkuję osobiście (tylko zjadam ze smakiem ;)), ciężko mi znaleźć miejsce, z którego wędkarz będzie zadowolony bo kempingow jest mnóstwo ale bardziej komercyjnych, gdzie pewnie walą tłumy niekoniecznie zainteresowane ciszą i wędkowaniem... 

Mysle, ze tato docelowo odpuści stałe postawienie przyczepy bo widze ze np. na tydzień już latwiej cos byłoby znaleźć, wiec takie propozycje na kilka dni tez chętnie sprawdze. Bardzo mi zależy żeby cos znaleźć bo to bylby mój drugi prezent na okragla rocznice slubu rodzicow, którzy ze względu na obecna sytuacje w marcu nie skorzystali z pierwszego :) 

Edited by KasiaF (see edit history)

Share this post


Link to post
Share on other sites
alix90

Jakies sprawdzone miejsce do łowienia?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...