Skocz do zawartości

Miejscówka dla wędkarza (do 100km od Radomia)


KasiaF

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje dla zapalonego wędkarza - to najważniejsze tutaj miejscówki (prywatna/publiczna) nad wodą w promieniu do ok. 100km od Radomia (mazowieckie, świętokrzyskie, lubelskie, lodzkie), gdzie bezpiecznie odpłatnie można by postawić (najlepiej na kilka miesięcy - sezon, ale niekoniecznie) przyczepę kempingową. Ważne, żeby było to miejsce przyjazne wędkarzom, w miare ciche ispokojne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, KasiaF napisał:

Poszukuje dla zapalonego wędkarza - .........................................., w miare ciche i spokojne. 

I po takiej publicznej informacji z takiego miejsca robi się kołchoz . Po fajnych i kameralnych miejscach pozostanie wspomnienie. Nikt o zdrowych zmysłach nie strzeli sobie w kolano.

 Wspomniane 100 km to jest pikuś . Najprościej jest wsiąść w samochód i poświęcić kilka kilkanaście wyjazdów aby objechać teren i sobie samemu znaleźć miejsce. To chyba nie jest żadnym problemem ?

Podobnie jest z wędkowaniem .Na żadnym forum wędkarskim nikt o zdrowych zmysłach nie zdradzi miejsc gdzie i na co łowi zresztą tam nie ma takich pytań. Bo na początku jest jedna osoba potem ta osoba   z kumplem ,szwagrem ,szwagrów kumple ... busy i autobusy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pomogles... To nie jest czas na wyjazdy i rozmowy z ludzmi i poszukiwania. Szukam miejscówki dla rodzicow po 70, nie dla siebie. Nie znam się na rybach... a na podobnych forach i tutaj widziałam bardzo podobne posty i jakos ludzie się jednak dzielili takimi informacjami :) Zdrowia i pozytywnego nastawienia na zycia, bez podejścia 'wszystko dla mnie' :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :) szukam intensywnie od kilku dni, ale jako, że nie wędkuję osobiście (tylko zjadam ze smakiem ;)), ciężko mi znaleźć miejsce, z którego wędkarz będzie zadowolony bo kempingow jest mnóstwo ale bardziej komercyjnych, gdzie pewnie walą tłumy niekoniecznie zainteresowane ciszą i wędkowaniem... 

Mysle, ze tato docelowo odpuści stałe postawienie przyczepy bo widze ze np. na tydzień już latwiej cos byłoby znaleźć, wiec takie propozycje na kilka dni tez chętnie sprawdze. Bardzo mi zależy żeby cos znaleźć bo to bylby mój drugi prezent na okragla rocznice slubu rodzicow, którzy ze względu na obecna sytuacje w marcu nie skorzystali z pierwszego :) 

Edytowane przez KasiaF (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.