Skocz do zawartości

bagażnik rowerowy na hak


DarkWater

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

używam od 5 lat ten z Juli na 4 rowery, brak zastrzeżeń, cena niewielka , a jak się jedna wkładka zamka popsuła, (bo każdy rower i sam bagażnik jest na klucz), to mi cały bagażnik na nowy wymienili

Edytowane przez klosek23 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkuje jak i wypożyczam Amosa Tytan 4.

W wakacje prawie cały czas eksploatowany.

Nic się nie dzieje.

Jak ci nie zależy na dumnym logo to polecam.

P.s. są różne belki świetlne ja mam podstawą IMG_20190720_142812_1584053540836.thumb.jpg.72abba3cb33596828f0fd1378de68efc.jpg

IMG_20180708_105345_1584053540337.thumb.jpg.a698d2efc5676e36f96db1a23c24aa44.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, DarkWater napisał:

Ja mam też ten z juli, widzę że bardzo potaniały. Nie zastanawiaj się tyko bierz, też jest odchylany. Bardzo wygodny i rowery się nie rysują o siebie 

391395AD-A6E9-4060-8515-857295D60DF9.jpeg

8D5122D0-DBED-430B-AE43-120BCC7F692B.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed tym z juli miałem coś podobnego, był o tyle niefajny że też tą ramę do której mocuje się rowery miał na samym przodzie, tak jak w tym co zalinkowałeś. Łapki okazywały się za krótkie i rowery jechały pochylone i bardzo blisko siebie, bez zabezpieczenia jakimiś szmatkami się rysowały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, DarkWater napisał:

 

Tego Amosa to ten? https://allegro.pl/oferta/bagaznik-rowerowy-na-hak-na-4-rowery-amos-4-w-wa-7947703989

AA logo to sobie sam nakleję ??

Mam podobny, może nawet identyczny. Jedyny minus to to, ze nie jest odchylany. A tak bardzo stabilny. Ja swój będę sprzedawał, bo chce bagażnik do przyczepy kupić. Jak chcesz to pisz na prv. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam InterPack Quattro. Ma da mnie jedna zalete nad w zasadzie wszystkimi innymi- dwa pałąki do mocowania rowerów. Jeden pałąk na dwa rowery. Zdecydowanie stabilniej i bezpieczniej moim zdaniem. 

https://allegro.pl/oferta/bagaznik-uchwyt-na-hak-inter-pack-quattro-4-rowery-6896527089

 

Edytowane przez rafal11 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mieć możliwość otwierania bagażnika, to zabierz rowery i przymierz bagażnik przed zakupem. W niektórych autach i przy niektórych bagażnikach, pomimo tego że jest uchylany to i tak nie da się otworzyć klapy bagażnika.

I drugie pytanie jakie rowery. Jeśli ebike, to 4 nie przewieziesz, nie ma bagażników o takiej nośności.

Niektórzy producenci sprzedają platformy na 3 rowery + adapter do mocowania 4-tego.

Do mojego minivana to przymierzyłem chyba z wszystkie znane marki, zjedziłem cały Kraków, przymierzyłem kilkanaście różnych modeli i nic nie pasowało. (nie dało się otworzyć klapy bagażnika, pomimo uchyłu rowerowca). Tylko 3 modele bagażników Atera pasowały.
Wcześniej miałem asteroidę combi i też był podobny problem - do niej pasowało więcej bagażników ale po zmianie samochodu bagażnik też musiałem zmienić bo nie pasował...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem https://smartmoto.pl/product-pol-12531-Bagaznik-rowerowy-na-hak-Amos-Tytan-4-Plus-na-4-rowery.html

Jula oglądałem ale lipa połączenie pałąk platforma plastik więc może pęknąć 

Zobaczymy jak będzie narazie założone i pierwsza próba wokoło komina całkiem nieźle hamowanie ostre ok trasa po dziurach buja ale tragedi nie ma na boki nie przesuwa się pomimo ostrych zakrętów 

Bagażnik uchylny 

Dokręcenie gałka plus klucz 

4 rowery trzy dorosłe i jeden mniejszy waga około 65 kg   

Po jaks czasie napisze czy zdaje egazmin 

Edytowane przez DarkWater (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, DarkWater napisał:

połączenie pałąk platforma plastik więc może pęknąć 

Ten plastik to tylko osłonka, w środku stalowy pręt. 
 

raz miałem bagażnik bez ,,łapek,, a dociskało się rowery taśmą jak w tym, rysowało rowery. 
 

ale niech służy dobrze :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.