Jump to content
KrzysztofCC

Kemping Ambre

Recommended Posts

KrzysztofCC

Cześć wszystkim!

Mam pytanie.

Orientuje się może ktoś czy można już rezerwować miejsce na Ambre w Łebie?

Numer stacjonarny nie istnieje a mobilny nie odpowiada.

Na maile również brak odpowiedzi?‍♂️

Proszę o pomoc

adamdiver

Skoro sami nie szukają kontaktu to... chyba, że osobiście ;) 

Michał2016

Prawie połowa  Ambre od tego sezonu (częściowo nawet i od ubiegłego) nie istnieje (inny właściciel, budowany hotel). Druga połowa z tego co wiem ma być  (lub już jest) zamieniana z kempingu w domki (których już  tam było sporo). Szkoda. Byłem tam wiele razy i uważam że to jeden z najlepszych kempingów nad morzem. Ale cóż, życie.

KrzysztofCC

Udało sie dokonać rezerwacji. Całkiem sporo dostępnych miejsc.

Michał2016

Na jaki okres? Ogólnie to podobno ma być  ostatni rok w i tak okrojonej formie

KrzysztofCC

6 - 9 lipca

samsam

Jaki sektor ? KrzysztofCC

Godzinę temu, Michał2016 napisał:

okrojonej formie

Czyli jakiej ?

Michał2016

Patrząc  od wjazdu tego co po lewej już nie będzie 

pawel1966

Przymierzamy się do Łeby w następny weekend( nieci bardziej wydłużony bo z Krakowa to jednak kawałek:)...może ktoś ma aktualne informacje z tego sezonu o tym campingu? chodzi mi o to czy nie wpakujemy się na plac budowy, skoor budują tam holtele

lucas_ka

Najlepiej zadzwonić. Po sezonie mieli coś grzebać. Ale wg mnie warto tam pojechać.

pawel1966
8 godzin temu, lucas_ka napisał:

Najlepiej zadzwonić. Po sezonie mieli coś grzebać. Ale wg mnie warto tam pojechać.

OK. Dziękuję!

pawel1966

No to właśnie wróciliśmy jakąś godzinę temu z AMBRE w Łebie. Gdyby nie jeden dzień i wieczór gdy jakaś rodzinka z kampera robiła sobie dyskotekę przy pijackich wrzaskach na kilometr...byłoby całkiem fajnie. Nie rozumiem tylko dlaczego nie było żadnej reakcji obsługi...żadnego ochroniarza, nikogo na recepcji, żeby ktoś zrobił z takim rozwrzeszczanym pijanym bydłem porządek. Wiem, że jest już po sezonie i wszystko tam hamuje. Ale gości w ten wrześniowy weekend było jeszcze całkiem sporo..Duży minus za to, że nikt  z obsługi nie zareagował i nie wywalił tego ścierwa z campingu tylko sami musieliśmy robić porządek narażając się na nieprzyjemności i ryzykować, bo nigdy nie wiadomo z kim ma się do czynienia. . Ale pozostałe wieczory były już takie jak być powinny - cisza i spokój. Duży plus za lokalizację, w miarę czyste sanitariaty, mały minus za to,że recepcja czynna od ósmej do szesnastej - więc trzeba było pilnować obsługi ( częsciowo chyba ukraińskiej) , żeby np podpiąć się do energii, czy załatwić formalności związane z wjazdem, wyjazdem czy np zwrotem kaucji za karty wjazdowe i do bramki na plażę.Niesmak pozostał.