Skocz do zawartości

Kempingi do 150km od Warszawy?


KONZIO

Rekomendowane odpowiedzi

:D Słuchajcie mam pytanie, męczę już internet i GPS od kilku dni, poszukując informacji na temat jakiegoś miłego, bezpiecznego, położonego w ciekawym miejscu kempingu najchętniej do 150km od Warszawy. Kierunek jest mi obojętny.

Oczywiście przewaliłem już forum i wiem, że ogólnie okolice Warszawy uważane są przez Was za nieciekawe pod względem kempingów, ale może coś Wam wpadnie do głowy. Chciałem się ruszyć na 3-4 dni w takie miejsce, żeby można było coś pozwiedzać (oczywiście w okolicy), albo, żeby był np.basen. Mieszkam w lesie, także od razu piszę, że nie chodzi mi tu o relax typowo łąkowo-leśny, ale też nie chodzi mi o to, żeby spać na autostradzie. Po prostu cisza spokój, ale w okolicy są jakieś atrakcje.

Taki lekki krótkotrwały wypoczynek, na dodatek z malutkim dzieckiem (rocznym).

Pomóżcie :D bo już mi oczy z orbit wychodzą :piwko: od przeglądania stron, a stoję w miejscu.

 

A może ktoś coś wie o jakimś kempingu w Nałęczowie (uwielbiamy z żoną tamto miejsce), ale żadnego kempingu w samym Nałęczowie nie znalazłem, jest jeden kemping w Kazimierzu, ale na którejś stronie trafiłem na opinie o nim, którą można było zrozumieć tak, że właściciele to powinni na nim krowy wypasać.

 

A dodam jeszcze tylko, zanim zaczniecie się pukać w głowy :ok:, że czubek jestem, nie chcę tam jechać teraz (zimą) tylko dopiero pod koniec kwietnia (ale to bardzo mało prawdopodobne) lub też w połowie maja, ba nawet (może) początek czerwca (jest to zależne od kilku spraw), ale nazwijmy to spóźnioną majówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

KONZIO, nie Ty jeden masz ten problem ja szukam coś podobnego w okolicach Wrocławia by na weekendy można było wyskoczyć , przy czym mnie interesuje jeszcze takie miejsce gdzie można powędkować i też stoję w miejscu :piwko:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdwórz, Kozienice, Nieborów? Szczególnie koło Nieborowa jest co pozwiedzać (armaty, czołgi), można na jakiś festynik trafić (amfiteatr przy kempingu), kemping średni, ale jest co potrzeba :ok:

 

 

Wszystkiego nigdy nie będzie w jednym miescu, ale każde miejsce ma swój urok :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja tez dołączam sie do tematu,mój babelek co prawda starszy bo właśnie tydzień temu skończył dwa lata,ale myslę ,że z Twoim maluchem sie dogada,a nam bedzie razniej w końcu :ok: samemu tak dobrze nie smakuje,a i nasze kobitki z racji maluchów beda miały o czym pogadać.

pozdrawiam :piwko::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wirku , elaola nawet bym się na Waszym miejscu nie zastanawiał tylko szukał po niemieckiej stronie granicy a dla Ciebie wirku to tylko napiszę że wielu wędkarzy już jeżdzi do Niemiec na ryby , podobno jeziora pełne ryb , nie to co u nas , inna bajka ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konzio, Max1978. Jest trochę fajnych miejsc do kampingowania w okolicach Wawy. Ja w zeszłym roku odwiedziłem Krzyże (ok. 170 km), Węgrów (ok. 70 km). Relacje z tych miejsc znajdziecie na forum. W tym roku planuję weekendowe wypady do Popowa (ok. 30 km) - kemping zrzeszony w PFCC, Broku (ok. 80 km) - agroturystyka ośrodek Binduga, Zdworza (ok. 110 km) - kemping zrzeszony w PFCC, Warki (ok. 60 km) - WARKOT w długi majowy weekend, Borek (albo Borków, nie wiem jak się to odmienia - ok. 100 km) w czerwcu na zlot niewiadówek.

Mój synek ma 3,5 roku. Może więc uda nam się wspólnie wypoczywać weekendowo :ok::D:piwko: z rodzinami i dzieciakami. Byłoby fajnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Waszym miejscu nie zastanawiał tylko szukał po niemieckiej stronie granicy

Hm ,może masz rację, tylko nie bardzo wiem jak się za to szukanie zabrać? :piwko:

 

http://www.eurocampings.pl/pl/europie/niemcy/

 

http://www.niemcy-turystyka.pl/PLK/przyroda_aktywnosc/informacje_ogolne_camping_am_wasser.htm

 

http://www.niemcy-turystyka.pl/PLK/informacje_ogolne/camping_caravaning.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.